Skocz do zawartości

Offtopic


Recommended Posts

@lysyrafal Mirma mi odpisała 🤣 

The Mark Levinsons are 15+ years old. I purchased them well before any of this testing or existence of Benchmark amp. They do have a reason to exist though: each has 400 to 500 watts per channel into 8 ohm and nearly 1000 watts into 4 ohm. I need this level of power to rule out amplifier being a bottleneck in any testing I do. And when I occasionally like to play things loud.  That said, if I were buying today, I would be highly tempted to get hypex NC400 based amp. I wouldn't get the benchmark because it doesn't have as much power.

 

Z drugiej strony, jest kilka osób z połączeniem Revel + Benchmark, więc pewnie mocy nie brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kraft napisał:

To dzięki szkole. Nauczycielka w podstawówce powiedziała mi kiedyś, że czymkolwiek się zajmę, będę w tym dobry. Spodobało mi się to zdanie, więc się go trzymam;).

Ja p.....e!

🤮

"Megalomania to słowo często określające postawę charakteryzującą się nadmiernym skupieniem na własnej doskonałości, traktowane jako synonim wyniosłości lub pychy."

"Megalomania, nazywana zamiennie manią wielkości, jest również terminem stosowanym w psychologii dla określenia zaburzeń osobowości, które może towarzyszyć poważniejszym chorobom, takim jak schizofrenia, psychozy endogenne oraz epizody manii w chorobie afektywnej dwubiegunowej. Megalomani zwykle nie zdają sobie sprawy ze swojego schorzenia."

Podaję źródło do powyższego. 

https://www.medonet.pl/zdrowie,megalomania---przyczyny--objawy--leczenie,artykul,1729427.html

@Kraft poczytaj, może czas podjąć pewne działania, nie wiem tylko, czy na NFZ jest szansa.

Ale z tego co mi wiadomo w Gnieźnie jest Dziekanka

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kraft napisał:

Naukowcy się tym nie zajmą. Podobnie, jak badaniami populacji krasnoludków. Pewne sprawy są na tyle niepoważne, że szkoda na nie naukowego czasu. 

Nie wiem jak tam krasnoludki , ale właśnie zacząłem dostrzegać różnicę dźwięku między coaxialnym , a XLR AES-EBU 110 Ohm . I co mi zrobisz ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraft zrobimy tak. Ty kupisz mi te Pear Anjou , ja Monstery ogarnę ,bo mogę pożyczyć i ........ już przesłałem Randiemu swój numer konta :) 

@J4Z spoko ,masz działkę ode mnie za zaangażowanie w temacie :) 

1 minutę temu, Fafniak napisał:

Bidulek

I po co ten sarkazm ?. Źle się wyraziłem i tyle. Chodziło mi o to , że takie testy były " modne" X lat temu , zapomniałem już o nich . Co nie znaczy , że nie można wrócić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kraft napisał:

Nauczycielka w podstawówce powiedziała mi kiedyś, że czymkolwiek się zajmę, będę w tym dobry. Spodobało mi się to zdanie, więc się go trzymam;).

Mi mówiła to samo. Ale już wtedy miałem podejrzliwy charakter.

Dzięki. Pokrzepiłeś mnie. To jednak pozytywne, że psychologia się myli i nie zawsze winna jest matka. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się spodobał komentarz ChopSue-Me.

Przywołał kieliszki do wina, które pomagają enofilom w delektowaniu się winem.

🙂


 

 

9 minut temu, Fafniak napisał:

Nie możesz pisać o matce. Tylko rodzic 1

Albo po jednym z rodziców 😁

Chyba, że ojciec sprał skórę za młodu do tego stopnia, że może mieć dwie blizny.

Po rodzicu 1 i rodzicu 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kraft napisał:

Czy w wątku "Offtopic" za pisanie na temat dostaje się punkty karne?

Dobry pomysł . Ile chcesz ? :) 

8 godzin temu, J4Z napisał:

O nie, nie dam się tak łatwo wytegocić z interesu.

No dobra niech Ci będzie. @Kraft kupi nam po kabelku Pear Anjou i zaczynamy zobaczymy kto lepszy . 

Albo wiesz co Jarek , kup trzy , ta na wszelki wypadek ,jak by któryś Pear Anjou był zepsuty tj, za bardzo transparentny. :) 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...