Skocz do zawartości

Audio Video Show 28-30.10 2022 - zapowiedzi, relacje... widzimy się?


mateolo2

Recommended Posts

Dawać,dawać relacje.........Fotki i krótkie (póki co :) ) opisy co ciekawszych klamotów.

Właśnie @elektron6, też jestem ciekawy tej Unitry. Jak to "leży w dłoni" ? Jak ma się do Denonów, Yamah i Marantzów.

Bo wygląda obiecująco. Są wychyły, hebelki.......jest tak jak lubię :) No prawie, bo wolę w czarnym kolorze... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, terracan1929 napisał:

Dawać,dawać relacje.........Fotki i krótkie (póki co :) ) opisy co ciekawszych klamotów.

Właśnie @elektron6, też jestem ciekawy tej Unitry. Jak to "leży w dłoni" ? Jak ma się do Denonów, Yamah i Marantzów.

Bo wygląda obiecująco. Są wychyły, hebelki.......jest tak jak lubię :) No prawie, bo wolę w czarnym kolorze... :)

To była taka przedpremiera - bez odsłuchiwania. Sprzęt wyglada całkiem, całkiem choć wiadomo to taka klasa średnia. Wycieraczki nie ukrywam bardziej podobały mi się w starej wersji. Zainteresowanie było sporo ale co potrafią klocki to okaże się po odsłuchach.

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Haah :):) a wiesz, że to jest zbawienne :)

Wiem. Jako że mieszkam w Glasgow, to byłem w Linn i słuchałem ich rozwiązania, to nie powiem, ale to nie grało źle. 

Na szczęście, byłem też w Tannoy i gdybym mógł, to chętnie bym ich odkupił i kontynuował  w Szkocji.

19 minut temu, J4Z napisał:

Swoje powiedzieli, Top odpowiedział. Po co dalej drążyć i przekonywać? To jest biznes Topów i niech prowadzą go jak chcą a nie jak chce kilku gości z forum.

EDIT: poza tym skąd założenie że się rozjeżdża? Chodząc po forach wydaję mi się że widzę więcej ludzi którzy pakują kasę w sprzęt, olewając akustykę. Na pytanie dlaczego, mają 100 różnych wymówek.

Zapytaj swojego stomatologa ile razy zarabia na Twoim jednym zębie 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, terracan1929 napisał:

Dawać,dawać relacje.........Fotki i krótkie (póki co :) ) opisy co ciekawszych klamotów.

Właśnie @elektron6, też jestem ciekawy tej Unitry. Jak to "leży w dłoni" ? Jak ma się do Denonów, Yamah i Marantzów.

Bo wygląda obiecująco. Są wychyły, hebelki.......jest tak jak lubię :) No prawie, bo wolę w czarnym kolorze... :)

Unitra to była wydmuszką masz na filmie który dodałem. https://youtu.be/I3Jj8HTIIlk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kraft napisał:

Półaktywne z DSP. Ciekawy wybór do analogu. 

Jarek nie wiem, czy było tam DSP , czy nie ale grały rewelacyjnie. Byłem w szkole flamenco w Maladze , na występie dla tubylców nie turystów / bo to dwa różne flamenco :)/ i kurna poczułem się jak bym tam wrócił. Realizm niesamowity. Trochę gramofonów w życiu widziałem ale Sikora to dla mnie nadal nr. 1. tam zagrał cały system drapak , pre , kolumny ..... 

A tak jeszcze , ciekawe dlaczego 90 % wystawców gra z tego " niedoskonałego " vinyla i z tych wprowadzających masę zniekształceń lamp ? :) 

IMG_3444.JPG

IMG_3445.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tomek4446 napisał:

A tak jeszcze , ciekawe dlaczego 90 % wystawców gra [...] z tych wprowadzających masę zniekształceń lamp ? :) 

A co mają zrobić, jak Yamaha wyjaśnia, a Hegel sterylizuje.

10 minut temu, tomek4446 napisał:

Jarek nie wiem, czy było tam DSP , czy nie ale grały rewelacyjnie. Byłem w szkole flamenco w Maladze , na występie dla tubylców nie turystów / bo to dwa różne flamenco :)/ i kurna poczułem się jak bym tam wrócił.

A co to za płyta? Może jest po prostu genialnie nagrana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Rafał S napisał:

Co do braku adaptacji w salce Top HiFi: @Kraft i @Wing0 - dorośli faceci, a nic nie rozumiecie. Goście z Topa to stare wygi. Wiedzą, że Bowersy i tak by poległy w starciu z kolumnami z manufaktur. A tak przynajmniej audiofile zrzucą winę na akustykę. ;)

Manufaktury się starają by zdobyć klientów , którzy obawiają się takich zakupów z uwagi na ciężką odsprzedaż , Bowers to znana marka i ma handicap , same się sprzedają ;) 

Fajnie jak wrzucacie foty ,ale piszcie co na nich , nie każdy na oko wie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia po całym dniu. Z jednej strony była masa interesującego sprzętu a z drugiej w większości pokoi nie chciałem być dłużej niż 30 sekund przez tą smutną muzykę. Jak dla mnie Focal rozbił bank puszczając Rage Against The Machine na Utopia Grande Evo.  Stanowiska że słuchawkami za to były super. W Sobieskim gorąco i tłok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...