Skocz do zawartości

Uniwersalna integra do 12 tys. zł?


Rafał S

Recommended Posts

24 minuty temu, moss napisał:

Już to widzę, jak sam to sobie zrobisz.

No ale ty jesteś z planety K-Pax.😀

Hehe, tak, jestem 😆 Nie, nie ja, firma.

14 minut temu, misiek x napisał:

Coś cienko płacą w Holandii, przynajmniej niektórym. 😄🙈

Tia, po zaledwie 3 latach pobytu w Holandii to cienko? Stawka słaba, nie powiem, ale godzinami nadrabiam 😛

Takie tygodniówki jak teraz, to przez agencję na miesiąc miałem 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adi777 napisał:

Skoro kosztują tylko 15 tysięcy, to po co piszesz, że nikogo nie stać? 

Aj ak ktoś ma monitory nieaktywne w tej cenie (detal) to się liczy ?

😉

Bo @mosssię podnieca aktywnymi za 15tys, cholera wie, czym się sugerować 😉

6 godzin temu, Adi777 napisał:

No proszę, ja też będę miał aktywne.

Może DIY.

Może coś jak sly30.

Sylwek  ma OB w tym subniskotonowe i midbasy z aktywnej zwrotnicy accufase, a średnie iwysokie z pasywki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DiBatonio napisał:

Aj ak ktoś ma monitory nieaktywne w tej cenie (detal) to się liczy ?

😉

Bo @mosssię podnieca aktywnymi za 15tys, cholera wie, czym się sugerować 😉

Sylwek  ma OB w tym subniskotonowe i midbasy z aktywnej zwrotnicy accufase, a średnie iwysokie z pasywki.

 

Kto to jest ten sylwek? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba3002 napisał:

Kto to jest ten sylwek? 

Sly30 z AS, znasz...😉

42 minuty temu, seba3002 napisał:

Nikt go nie widział, ale wszyscy o nim słyszeli. 

Ja widziałem kilka razy 😉

6 minut temu, Adi777 napisał:

W sumie, pogubiłem się już z tymi filami 😁

Dobrze, że audio...filami 😀

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, seba3002 napisał:

A to największym audiofilem nie jest Szymon?

Audiofilem nie, ale napewno największą hieną cmentarną w tym kraju.

Klika lat temu wyłudził sprzęt od żony zmarłego audiofila za grosze, mówiąc że to nic nie warte.

Poczym sprzedał to wszystko za gruby hajs.

Faktycznie, autorytet dla wielu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, moss napisał:

Audiofilem nie, ale napewno największą hieną cmentarną w tym kraju.

Klika lat temu wyłudził sprzęt od żony zmarłego audiofila za grosze, mówiąc że to nic nie warte.

Poczym sprzedał to wszystko za gruby hajs.

Faktycznie, autorytet dla wielu.

Tak, było o tym głośno, jak wykorzystał sytuację po zmarłym Starym Audiofilu.

Ale może już skończmy z tym pisaniem o innych, zwłaszcza zmarlych.

Dla kogo Szymonek jest autorytetem?

Chyba dla kogoś, kto go zna zbyt krótko.  Zresztą chyba największy wróg Slya30, ale mogę się mylić co do tego stwierdzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał S

Wracając do wątku głównego:

1. nie kupuj w ciemno.

2. Leema Tucana II w cenie ok. 12 tyś. zł to dzisiaj okazja, ale patrz punkt pierwszy.

3. zazwyczaj, aby poprawić brzmienie w sposób zadawalający trzeba zmienić element w torze audio na droższy o min. 50%. Większość propozycji tego nie spełnia.

4. z drugiej strony mamy bardzo dużą już inflację. Poza tym już od lat zwyczajnie za dużo jest pieniądza na rynku. Bogaci dostają za przeproszeniem pierdolca i nie wiedzą gdzie inwestować, stąd pomysły na wirtualne obrazki NTF i inne ciulstwa. Nie wiadomo co za chwilę będą warte nasze pieniądze. Bogaci jak zwykle się wybronią. Biedni pozostaną nadal biednymi. Ewentualny krach uderzy w tych pośrodku.

5. kupno sprzętu audio może więc być dzisiaj też jaką formą ulokowania kapitału, zwłaszcza, że w mojej ocenie ceny sprzętu nie spadną, a będą rosnąć, zresztą już to się dzieje. Nie tylko z powodu ogólnoświatowej inflacji, ale także z powodu zerwania łańcuchów dostaw.

6. jeżeli ktoś się waha nad wymianą sprzętu, to być może jest to ostatnia dobra chwila.

ps. ja np. wycofałem ofertę sprzedaży mojej poprzednie hybrydy, bo uznałem, że sprzedawanie jej teraz za 50% kwoty sklepowej to jak dać komuś za darmo. Wolę zostawić, zwłaszcza, że UE przymierza się też do zablokowania sprzedaży wzmacniaczy klasy A, więc jak do tego dojdzie, to ludki same będą się prosić, abym go sprzedał. Poza tym mam dorastającego syna. Wolę jemu przekazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2022 o 12:27, seba3002 napisał:

A czy kolega @moss to nie jest użytkownik, który był na tym forum już wcześniej pod innymi nickami? 

Coś jest na rzeczy i widać to po stylu pisania. Coraz więcej jest takich osób na Forum, gdzie się obrażają jak dzieci, a później nagle się zjawiają. Trzeba mieć jaja, aby odejść z honorem, ale jak się okazuje, niektórzy ich nie mają.

Dnia 2.05.2022 o 13:37, moss napisał:

Bo tak jest. Nie wspomnę, że też trzeba mieć jaja by to zrobić.

 

Dnia 1.05.2022 o 22:41, seba3002 napisał:

@paul klacska to nie ta sama osoba co moss?

 

Dnia 2.05.2022 o 08:42, moss napisał:

Teraz czekam na słowo przepraszam.

 

Jeszcze trzeba Pana przepraszać, niezły tupet trzeba mieć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Melo-man napisał:

@Rafał S

Wracając do wątku głównego:

1. nie kupuj w ciemno.

2. Leema Tucana II w cenie ok. 12 tyś. zł to dzisiaj okazja, ale patrz punkt pierwszy.

3. zazwyczaj, aby poprawić brzmienie w sposób zadawalający trzeba zmienić element w torze audio na droższy o min. 50%. Większość propozycji tego nie spełnia.

4. z drugiej strony mamy bardzo dużą już inflację. Poza tym już od lat zwyczajnie za dużo jest pieniądza na rynku. Bogaci dostają za przeproszeniem pierdolca i nie wiedzą gdzie inwestować, stąd pomysły na wirtualne obrazki NTF i inne ciulstwa. Nie wiadomo co za chwilę będą warte nasze pieniądze. Bogaci jak zwykle się wybronią. Biedni pozostaną nadal biednymi. Ewentualny krach uderzy w tych pośrodku.

5. kupno sprzętu audio może więc być dzisiaj też jaką formą ulokowania kapitału, zwłaszcza, że w mojej ocenie ceny sprzętu nie spadną, a będą rosnąć, zresztą już to się dzieje. Nie tylko z powodu ogólnoświatowej inflacji, ale także z powodu zerwania łańcuchów dostaw.

6. jeżeli ktoś się waha nad wymianą sprzętu, to być może jest to ostatnia dobra chwila.

ps. ja np. wycofałem ofertę sprzedaży mojej poprzednie hybrydy, bo uznałem, że sprzedawanie jej teraz za 50% kwoty sklepowej to jak dać komuś za darmo. Wolę zostawić, zwłaszcza, że UE przymierza się też do zablokowania sprzedaży wzmacniaczy klasy A, więc jak do tego dojdzie, to ludki same będą się prosić, abym go sprzedał. Poza tym mam dorastającego syna. Wolę jemu przekazać.

Nie zostaje nic innego jak podpisać się pod tym postem obydwoma rękami.

I realnie wrócić do tematu, testować , testować i jak najwięcej.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, seba3002 napisał:

Rafał, czemu taka cisza w temacie? 

Baltlab Endo 2 miał być w piątek, ale na razie wciąż nic. Inny wzmacniacz dotarł do mnie uszkodzony przez UPS (nie było to łatwe, ale dali radę!). Sporo nerwów, jednak salon zrobił na mnie dobre wrażenie, więc mam nadzieję na pomyślne wyjaśnienie sprawy. Jeszcze innego wzmacniacza słuchałem, lecz nie mogę nic na razie napisać na forum, bo to prototyp - produkcja seryjna ruszy za około miesiąc. Wtedy posłucham oficjalnie i podzielę się odczuciami. Jest to jakiś typ.

Tymczasem mocno spadł mój entuzjazm do wypożyczeń wysyłkowych. Transport to jednak spore ryzyko.

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafał S Fatalna wiadomość i po czymś takim, wcale się nie dziwię, że się odechciewa. U mnie brat przeważnie jeździ odbierać sprzęty, a Top Hi-Fi samo zasugerowało mi, aby ktoś przyjechał odebrać. Do sklepu sprzęt przeważnie przychodzi na paletach, a do nas jak zwykła paczka. Pamiętam jak dziś, naście lat temu, sam kierownik salonu przywiózł mi osobiście sprzęt do domu i nie miał z tym problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...