Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

10 godzin temu, Rega napisał:

Caro (niebieskie) pachniały jak Marlboro. Carmeny już zalatywały polskimi ekstra mocnymi. Każdy szanujący się młodzieniec unikał Zefirów bo krążyła fama o ich zgubnym wpływie na potencję. Kto miał okazję to kupował Philip Morissy dla siebie lub  Dunhile dla dziewcząt w Pewexie 😉. Były też czarne długie Dumonty, czy Plusy lub długie , białe Saratoga. Camele były trochę za mocne na młode płuca. Podobnie jak bezfiltrowe Gitane.

Pamiętam to wszystko. Będąc młodym i głupim trochę popalałem, tylko ja byłem amatorem, ponieważ paczka wystarczała mi na tydzień.

Ćmikałem jakieś albańskie w niebieskim opakowaniu. Były także w czerwonym (chyba dla dziewcząt) :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, misiekx napisał:

najlepiej smakowały 

to prawda zwłaszcza jak zamówiłem nowe vinyle, to byłem goły i wesoły😏, ale maiłem kolegów którzy lubi mnie i moje vinyle więc wspomagali mnie cudzesami😀

A może tylko lubili słuchać vinyle🤔, nieważne😉.

@MariuszZ jak możesz przenieś Naszą dyskusje do innego działu np. "Coś o Nas" bo trochę zaśmieciliśmy temat😗

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MariuszZ jesteś wielki, dzięki, ale żeby nie było tak łatwo😉 to może przeniesiesz wszystkie dyskusje na temat pojedynczego klocka / wzmacniacza, kolumny, itd / wszystko co nie jest systemem / zespołem urządzeń / do innych tematów,  tak żeby w "Nasze Systemy" pozostały systemy i ewentualne opisy czy dyskusja o tym systemie. Wtedy kto będzie chciał obejrzeć system nie będzie musiał czytać opisów czy sprzeczki na temat pojedynczego klocka.

Może stwórz takie tematy jak : magnetofony, kolumny, streamy, itp. i wtedy zrobi się porządek i przejrzystość na forum. To dla leniwych którzy nie chcą tworzyć własnych tematów.

Może nie musisz się cofać do początków ale kilkanaście miesięcy wstecz na ile starczy Ci cierpliwości.

Ułatwi to wyszukiwanie tematów i dyskusji na dany temat.

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MMarek napisał:

Pamiętam to wszystko. Będąc młodym i głupim trochę popalałem, tylko ja byłem amatorem, ponieważ paczka wystarczała mi na tydzień.

Ćmikałem jakieś albańskie w niebieskim opakowaniu. Były także w czerwonym (chyba dla dziewcząt) :)

Albańskie czerwone to były Arberie, a niebieskie DSy. Z tego co wiem to smakowały jak siano. Ja paliłem podobnie jak Ty. Paczka najczęściej szła do rozczęstowania pomiędzy koleżanki. Jeśli z paczki wypaliłem dwa to było wszystko. A marki pamiętam dobrze bo bardzo często kupowałem mojej ówczesnej dziewczynie, która paliła jak smok. Jej nikotynowy zapach było czuć na kilka metrów. Ja, natomiast palić na poważnie zacząłem kilka lat później w wieku ok 23-24 lata. Obecnie od 14 lat jestem wolny od tege wstrętnego nałogu. Być może zacząłem dość późno, pomimo, ze wszyscy koledzy i większość koleżanek paliło, dlatego, ze mój ojciec nigdy mi nie zabraniał. Powiedział jedynie, ze nigdy nie da mi kasy na papierosy. Sam palił. A co dozwolone to nie pociąga😋.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Karol64208 napisał:

Może nie musisz się cofać do początków ale kilkanaście miesięcy wstecz na ile starczy Ci cierpliwości.

To syzyfowa praca. Nie ma szans by zachować porządek w wątkach bez chęci autorów i uczestników. Ty chcesz i dasz od siebie gwarancje ale dziesięciu innych nie, a moderacja też nie jest tu cały czas by pilnować. Będę reagował na prośby i sugestie ale wybiórczo bo globalnie temat jest złożony i nie zawsze się da. Przykład to posty zawierające kilka wątków. Trzeba by dzielić pojedyńcze posty by zachować ciągłość przekładając ich części do różnych tematów. 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...