Skocz do zawartości

Kef r3 - piano black czy orzech?


mateolo2

Recommended Posts

1 godzinę temu, Dedal75 napisał:

A ja myślałem że to miasto Trzaskowskiego 🤭

 

Chyba "Czajk"owskiego 😝
Nie takie rzeczy potrafił spieprzyć - to chyba jakiś wyścig (w innych miastach także), by utrudniać życie mieszkańcom: zmniejszanie liczby pasów ruchu, równoległe remonty głównych arterii w drugiej połowie ubiegłego roku.
No ale starczy tych wkrętów politycznych. Wróćmy do meritum...
 

@mateolo2

Informacje na temat zlotu masz w poniższym wątku - coś słabo szukałeś. Zapewne za 4 tygodnie będzie spotkanie.
Salon Nautilusa już chyba poznałeś 😎

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zolt napisał:

APC3 w wielu miejscach kupisz nadal za 4999 zl. :)

Kupa takich ofert na allegro chociazby. 

No faktycznie w takich cenach są, ale AP to zupełnie nie moje granie. APC dopiero mi się spodobały dwa modele wyżej. 

 

Też faktycznie te Bowersy mogłybyć sprzedawane 1999zł za 1szt. Ale już nie ma, w outlecie w topHifi w takiej cenie tylko białe z ekspozycji. Trochę szkoda bo bowers to takie przeciwieństwo Kefa, i jakbym kupił to mógłby to być ciekawy duet ! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukluk71 napisał:

No faktycznie w takich cenach są, ale AP to zupełnie nie moje granie. APC dopiero mi się spodobały dwa modele wyżej.

No ja miałem w domu i R3 i APC3, porównywałem oba modele i R3 absolutnie nie zgniótł Audio Physiców. W zasadzie to wybrałem APC3, bo to mimo wszystko na tych kolumnach pojawił się dreszczyk na rękach na wokalach, na R3 nie. :) Ale oba modele są po prostu bardzo dobre.

Ale też podkreślam, że faktem jest, że ja mam SVSa i u mnie kwestia niskich tonów absolutnie nie była problemem. Być może gdyby nie to, to w moim pomieszczeniu okazałoby się, że R3 by wygrały, bo APC3 nie dawałyby rady w zakresie niskich tonów.

No ale właśnie posiadając Lyngdorfa po to mam SVSa, żeby nie mieć ograniczeń i jeżeli nawet mała paczka gra cudownie, to nie martwić się tym, że dołu nie ma i nie wykreślać sobie świetnych kolumn podstawkowych tylko przez niedostatki niskich. ;)

Edytowano przez zolt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zolt napisał:

No ja miałem w domu i R3 i APC3, porównywałem oba modele i R3 absolutnie nie zgniótł Audio Physiców. W zasadzie to wybrałem APC3, bo to mimo wszystko na tych kolumnach pojawił się dreszczyk na rękach na wokalach, na R3 nie. :) Ale oba modele są po prostu bardzo dobre.

Ale też podkreślam, że faktem jest, że ja mam SVSa i u mnie kwestia niskich tonów absolutnie nie była problemem. Być może gdyby nie to, to w moim pomieszczeniu okazałoby się, że R3 by wygrały, bo APC3 nie dawałyby rady w zakresie niskich tonów.

No ale właśnie posiadając Lyngdorfa po to mam SVSa, żeby nie mieć ograniczeń i jeżeli nawet mała paczka gra cudownie, to nie martwić się tym, że dołu nie ma i nie wykreślać sobie świetnych kolumn podstawkowych tylko przez niedostatki niskich. ;)

To cieszy, że ile opinii tylu ludzi i każdemu coś się podoba... Ja też miałem APC3, kumpel ma APC6 i z tych wszystkich dla mnie najlepiej zagrały R3 później APC6, na końcu daleko APC3, generalnie APC3 daleko na końcu za wszystkimi które ostatnio wypożyczałem. W życiu bym nie porównywał APC3 do R3 to zupełnie inne granie, przy bezpośrednim porównaniu, R3 w moim pomieszczeniu zjadły APC3 - choćby stereofonia i sceną, w R3 to klasa wyżej, ale u mnie, może u kogoś być inaczej, ja po prostu jestem fanem grania KEFa, więc po ostatnich doświadczeniach i tym że widzę jak różny charakter grania mają różne kolumny, rozumiem że każdemu może się podobać coś innego Dlamnie jedyne jakie monitory mi się spodobały, po wypożyczeniu to Monitor Audio Gold 100 - ale też nie do końca, bo konsekwencji po kilku podejściach do nich, nie zamieniłem R3 na MAG100. 

 

Dziwne że wokale w R3 średnio u Ciebie zagrały, bo akurat wokale to w R3 mocna cecha R3 i mało kolumn które miałem okazję słuchać tak zajebiście pokazują wokal jak w R3 i to nie tylko moje zdanie. Chyba nawet Kraft o tym pisał w swoim teście, na zagranicznych forach, też dużo posiadaczy R3 o tym piszę. 

Edytowano przez lukluk71
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...