Skocz do zawartości

Audio Video Show 27-29.10 2023


RoRo

Recommended Posts

Ja przyjeżdżam w sobotę. Najpierw stadion a w niedzielę rano hotele. Ponoć wtedy jest tam mało ludzi. Czy ktoś z szanownych koleżanek i kolegów ma jakiś plan zwiedzania? W zeszłym roku było to wszystko dość spontaniczne i chaotyczne, przez co chyba kilku rzeczy, które chciałem zobaczyć, nie zobaczyłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, KrólKiczu napisał:

Ja przyjeżdżam w sobotę. Najpierw stadion a w niedzielę rano hotele. Ponoć wtedy jest tam mało ludzi. Czy ktoś z szanownych koleżanek i kolegów ma jakiś plan zwiedzania? W zeszłym roku było to wszystko dość spontaniczne i chaotyczne, przez co chyba kilku rzeczy, które chciałem zobaczyć, nie zobaczyłem. 

Najczęściej są dwie szkoły zwiedzania; wszystko ale po łebkach (10-15 minut na wystawę) lub wybiórczo (10-15 top salonów z możliwością posłuchania na spokojnie kilku utworów).

W tym roku osobiście wybiorę opcję 2.

Edytowano przez elektron6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

Całkiem jakbyśmy razem chodzili 😉.

Ja chciałem zobaczyć w ubiegłym roku PMC i raz, że jak już byłem na miejscu, to całkiem o tym zapomniałem. A dwa, jakoś chodząc po stadionie, nie znalazłem ich salki.

 

2 godziny temu, elektron6 napisał:

Najczęściej są dwie szkoły zwiedzania; wszystko ale po łebkach (10-15 minut na wystawę) lub wybiórczo (10-15 top salonów z możliwością posłuchania na spokojnie kilku utworów).

W tym roku osobiście wybiorę opcję 2.

To ja i koledzy, z którymi zwiedzaliśmy, wybraliśmy jeszcze inną drogę. Jeśli coś nam nie podeszło od razu, wychodziliśmy równie szybko jak weszliśmy. A jeśli coś było godnego uwagi, zostawaliśmy na dłużej. W 2 czy 3 pokojach udało mi się nawet porozmawiać z konstruktorami, z czego jeden Pan był tak gadatliwy, że ciężko było mi się wyrwać z jego salki, chociaż sprzęt jakoś szczególnie mnie nie urzekł 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawa otwarta będzie dla publiczności w następujących dniach i godzinach:

Piątek, 27 października 2023, 12:00 - 20:00

Sobota, 28 października 2023, 10:00 - 20:00

Niedziela, 29 października 2023, 10:00 - 18:00

Jest również informacja o noclegach dla uczestników 🙂:

https://audioshow.pl/index.php?p=wystawa&lang=pl&s=nocleg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Asia napisał:

Jeszcze taka ciekawostka:

Partner technologiczny AVS 2023 jakim jest Roon, przygotował dla wszystkich odwiedzających tegoroczne Audio Video Show 60-dniowy okres próbny swojego autorskiego oprogramowania do odtwarzania muzyki.

Zawsze coś, mogliby pokusić się na gest i np. lifetime za połowę ceny, to byłoby już coś. 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redakcja AUDIO changed the title to Audio Video Show 27-29.10 2023

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...