Skocz do zawartości

Audio Video Show 27-29.10 2023


RoRo

Recommended Posts

Bardzo dobrze zagrały tez Dynaudio 

FEF00858-9403-435B-A5AF-4013DA5146DF.jpeg

Tutaj grały kable z „dodatkami” 😉

64F3E641-6CB3-415A-85E4-86D94A0DFEE0.jpeg

Klipsche w za małym pomieszczeniu grały na ćwierć gwizdka

E7B76A2E-5895-4C21-BC07-D1B0A0A9F30C.jpeg

Jakoś ten dźwięk nie zachwycał …

BD851838-D568-4FAC-8CBB-9AAF8A7C27F5.jpeg

Było jeszcze parę dziwacznych zestawień… np Audio Note: potencjał systemu za 8mln PLN zmarnowany kiepskimi kolumnami - konfesjonałami.

holophony Avatar - wokale jak słuchane przez telefon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Artur Brol napisał:

Diora to też elektroniką?

 

Chyba na razie tylko kolumny. Przygotowują się do wejścia na rynek. 

Dwa ciekawe patenty u nich zauważyłem. Stoją tam takie białe kolumny z czarnym panelem na froncie. Jak wolimy żeby front miał więcej bieli, to go zdejmujemy. Jest mocowany na magnesach tak jak maskownice u innych producentów.

Z kolei duże kolumny mają podstawy antywibracyjne. Można sobie tymi kolumnami pobujać na boki.  

Ciekawe co się z tego przyjmie. 

No i pytanie na ile marka się przyjmie na rynku. To nie będą kolumny z najtańszej półki. Cen jeszcze nie potrafili mi podać konkretnych. Nie ustalili jeszcze, ale z rozmowy wyszło, że najtaniej za podstawki to będzie około 10k PLN. Na pytanie czy to cena za parę czy sztukę nie otrzymałem odpowiedzi. Z innego źródła wiem, że dopiero się zaczynają umawiać się z salonami/dystrybutorami na spotkania. 

Życzę im dobrze, ale może być ciężko się przebić jeśli ich kolumny w danej grupie cenowej nie będą wyraźnie lepsze niż konkurencji. Dla wielu będzie to marka nowa i będą się kierować do bardziej znanych producentów. Mam na myśli tych, którzy przyjdą na forum czy na FB zapytają co kupić u kupią.

Zakup Diory to raczej będzie świadomy wybór po wielu przesłuchaniach i potwierdzenie, że to one dają więcej od innych w tej cenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Warsztaty trwają ;)

IMG_0234.jpeg.957c37cec133bc8365f2188b47049e78.jpeg

Pan Wojtek chyba w radosnym usposobieniu. Reszta panów zasłuchana, koncentracja i nie wiem, jakby zmęczenie na twarzach.

A propo’s twarzy. Wyglądają na 50plus. 
O ile zdjęcie pozwala zobaczyć widzę jedną kobietę. 
 

Czy tak wyglądają pozostałe sale jeśli chodzi o proporcje płci?

Życzę przyjemności, radości i pozytywnych emocji wszystkim koleżankom kolegom z forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chmarski napisał:

Chyba na razie tylko kolumny. Przygotowują się do wejścia na rynek. 

Dwa ciekawe patenty u nich zauważyłem. Stoją tam takie białe kolumny z czarnym panelem na froncie. Jak wolimy żeby front miał więcej bieli, to go zdejmujemy. Jest mocowany na magnesach tak jak maskownice u innych producentów.

Z kolei duże kolumny mają podstawy antywibracyjne. Można sobie tymi kolumnami pobujać na boki.  

Ciekawe co się z tego przyjmie. 

No i pytanie na ile marka się przyjmie na rynku. To nie będą kolumny z najtańszej półki. Cen jeszcze nie potrafili mi podać konkretnych. Nie ustalili jeszcze, ale z rozmowy wyszło, że najtaniej za podstawki to będzie około 10k PLN. Na pytanie czy to cena za parę czy sztukę nie otrzymałem odpowiedzi. Z innego źródła wiem, że dopiero się zaczynają umawiać się z salonami/dystrybutorami na spotkania. 

Życzę im dobrze, ale może być ciężko się przebić jeśli ich kolumny w danej grupie cenowej nie będą wyraźnie lepsze niż konkurencji. Dla wielu będzie to marka nowa i będą się kierować do bardziej znanych producentów. Mam na myśli tych, którzy przyjdą na forum czy na FB zapytają co kupić u kupią.

Zakup Diory to raczej będzie świadomy wybór po wielu przesłuchaniach i potwierdzenie, że to one dają więcej od innych w tej cenie. 

Ja tez życzę im sukcesy.

I nie tylko z sentymentu.

Ciekawe jak sobie Diora i Unitra poradzą. Jak narazie, Unitra trochę z cena przesadza ale zobaczymy.

Widziałeś może Advanced Paris?

Podobno maja mieć,  w przyszłym roku, nowy sprzęt. W/g pana z salonu, zerwia z tym dotychczasowym wzornictwem. Najwyzszy czas.

Może coś nowego zaprezentują. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Artur Brol napisał:

Widziałeś może Advanced Paris?

Widziałem i bardzo mi się ten sprzęt podoba. To co zestawili całkiem fajnie grało. 

Pod względem dizajnu bardzo mi się podoba. Wszystko ciemne, lampy przebijające się delikatnie przez ciemnoczerwone szkło i wskaźniki wychyłowe podświetlone cimnym niebieskim światłem. W niektórych modelach dopełnienie dają ekrany z białymi informacjami tekstowymi. 

Dla mniebwrazenie swietne, a jak sobie to wyobrazic w ciemnym pomieszczeniu, to jest chyba fajniej niż u McIntosha, gdzie zamiast czerwieni lamp jest zieleń. 

Do siebie przymierzałem A7, ale nie dał rady z moimi Qadralami. Ciekaw jestem wyższych modeli, ale to już było ponad moje możliwości finansowe gdy wybierałem sprzęt. Może kiedyś pożyczę jakiś wzmacniacz do testów. 

Edytowano przez Chmarski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...