Skocz do zawartości

Audio Video Show 27-29.10 2023


RoRo

Recommended Posts

3 godziny temu, Adi777 napisał:

Właśnie miałem się Was pytać o muzykę. Czy wpadło coś w ucho, jakieś nowe i ciekawe brzmienia. 

PS Dire Straits to raczej stały bywalec takich imprez? W szczególności chyba "You and Your Friend".

Ja parę razy słyszałem ich „Six Blade Knife”, wtedy musiałem wysiedzieć do końca tego utworu. Z kolei w Sobieskim aż do znudzenia leciał jakiś kawałek zahaczający o techno, z bardzo nisko schodzącym basem. Zwłaszcza na jednym pietrze, co pokój, to ten utwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MariuszZ napisał:

OePhi Transcendence 2. Grały z elektroniką Moonriver Audo I gramiakiem AT. Grały rewelacyjnie. Jedna z lepszych prezentacji na piętrze.

Pokój 312.

Około 1.41 min. filmu z yt.

Choć na filmie chyba są inne kolumny.*

 

*Co jest dość zabawne bo show skradły monitory producenta grających kabli, a nie wystawianych w pokoju Revival Audio.

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Asia napisał:

Tym razem byłam wyjątkowo wyczulona na wysokie tony i ostrość w graniu, a było tego naprawdę pod dostatkiem.

apropos wyczulenia, kiedy ostatnio słuchałaś muzyki live ?  (nie dotyczy koncertu stadionowego, w hali sportowej, szantów na kajaku czy innej plenerowej oprawy dożynek itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zagrały kolumny litewskiej manufaktury 8MM Audiolab z elektroniką Rada Electronics

Wygląd lampowych pre i końcówek mocy nieco surowy ale w środku srebro, amorfiki i najwyższa jakość.

Kolumny dobrze wpasowaly się w pomieszczenie. Nic nie było przewalone na basie, na utworach które posłuchałem. Góra szczegółowa, otwarta. Fajnie się tego słuchało. Chętnie poczytam opinie innych odwiedzających na temat tych kolumn.

20231029_130250.jpg

20231029_130240.jpg

20231029_125613.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziś najprzyjemniej zagrały maluchy. Słuchałem w dwóch salkach i zrobiły robotę. Co prawda miały podpięte suby. Ale tak były zgrane że nie dominowały. 

Closer Acoustics OGY 

Niezwykle czysto, równo i dynamicznie. Bez ostrości .

P_20231029_115158_1.jpg

38 minut temu, MariuszZ napisał:

Świetnie zagrały kolumny litewskiej manufaktury 8MM Audiolab z elektroniką Rada Electronics

Wygląd lampowych pre i końcówek mocy nieco surowy ale w środku srebro, amorfiki i najwyższa jakość.

Kolumny dobrze wpasowaly się w pomieszczenie. Nic nie było przewalone na basie, na utworach które posłuchałem. Góra szczegółowa, otwarta. Fajnie się tego słuchało. Chętnie poczytam opinie innych odwiedzających na temat tych kolumn.

20231029_130250.jpg

20231029_130240.jpg

20231029_125613.jpg

Również miałem przyjemne wrażenia z tego zestawu. Ale wygląd niestety kompletnie nie w moim guście. 

Edytowano przez Carmion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...