Skocz do zawartości

NOWOŚĆ - Kluby


Recommended Posts

Cześć,

jutro będę testować funkcjonalność pod tytułem Kluby. Gdy zobaczycie na belce menu ów nagłówek - nie klikajcie, proszę :)
Pokrótce wyjaśniam - otóż na próbę wprowadzamy możliwość zakładania wątków zamkniętych i moderowanych przez założyciela. Kto się zdecyduje, będzie zapraszał, wypraszał, zamykał, generalnie dostanie narzędzia do bycia szefem we własnym ogródku, za który będzie odpowiedzialny.
Przetłumaczyłam co nieco fraz, chcę zbadać tę funcjonalność na żywym organizmie, a potem chętni będą korzystać, jeśli zechcą pogadać na jakiś temat w zamkniętym gronie :)

Gdybyście mieli pytania, odpowiem rano, bo teraz robię obiad i idę na squasha 😉

Miłego, ciepłego wieczoru,
Ola

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic złego w zamkniętych klubach. Jako przykład podam np klub fanów kabli, w którym członkowie sobie piszą na temat. Nikt im tam nie będzie robił krucjaty, że kable nie grają. Oczywiście osoby, które nie słyszą kabli mogą sobie założyć swój klub :)

Załóżmy że połowa forumowiczów jest za zamkniętymi klubami i połowa przeciw. Jeśli administracja zrezygnuje z tego pomysłu to kto będzie pokrzywdzony ?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Asia napisał:

Dziwnym trafem w takich zamkniętych gronach wcześniej czy później (raczej wcześniej) zamiera życie. Przy tak niewielkim forum to droga do samozagłady.

Jako osoba, która jest przeciwna zamkniętym klubom martwisz się o ich aktywność?  :)

Jak pisał @RoRo ma to być na próbę, jeśli ten pomysł się nie sprawdzi to administracja zrezygnuje z tej opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Asia napisał:

Poza tym idea - każdy sobie moderuje zupełnie do mnie nie przemawia.

Ja patrzę na to trochę inaczej, czyli jako antidotum na kłótnie, pojawiające się animozje i przytyki dla samych przytyków. Jeśli interesuje mnie jakiś temat a niekoniecznie mam ochotę polemizować z osobą x (a jako założyciel rozumiem będę miał na to wpływ) to zapraszam osoby z których zdaniem liczę się i zakładam, że wniosą coś merytorycznego do wątku. 

Nie do końca rozumiem opór w tej materii, bo jeśli kogoś taka formuła nie interesuje, to pisze na dotychczasowych zasadach.

Jeśli wątek wyczerpie się to koniec tematu tak, jak to bywało z setkami dotychczas podejmowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknięte kluby to potencjalna droga do stworzenia jeszcze większych podziałów, jałowe dyskusje w klubach, wzajemne klepanie się po plecach fałszywy, płytki "elitaryzm" i jak @Asia wspomniała w efekcie szybka śmierć tego forum. Ola @Redakcja AUDIO nie idźmy tą drogą!

Edytowano przez slaw0001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Chilli napisał:

Ja patrzę na to trochę inaczej, czyli jako antidotum na kłótnie, pojawiające się animozje i przytyki dla samych przytyków. Jeśli interesuje mnie jakiś temat a niekoniecznie mam ochotę polemizować z osobą x (a jako założyciel rozumiem będę miał na to wpływ) to zapraszam osoby z których zdaniem liczę się i zakładam, że wniosą coś merytorycznego do wątku. 

Nie do końca rozumiem opór w tej materii, bo jeśli kogoś taka formuła nie interesuje, to pisze na dotychczasowych zasadach.

Jeśli wątek wyczerpie się to koniec tematu tak, jak to bywało z setkami dotychczas podejmowanych.

Zawsze możesz to załatwić na privie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Asia napisał:

@Chilli czy miałeś okazję uczestniczyć w takich zamkniętych/tematycznych grupach/forach?

Ja miałam i uznałam, że nie wiedzie ta droga ku nowej, lepszej przyszłości.

Nie, nie miałem i jestem ciekawy takiego eksperymentu.

12 minut temu, slaw0001 napisał:

możesz to załatwić na privie

Pewnie tak, tylko forum nic na tym nie skorzysta.

22 minuty temu, Bebop napisał:

nikt z pogan nie ma odwagi tam wejść ani  bić się na miecze

może w tym rzecz, by nie bić się na miecze 🙂

36 minut temu, J4Z napisał:

Poza tym trzeba by to uregulować. Stworzyć regulamin zakładania, nazywania i uczestniczenia.

Myślę, że to niezbędne.

42 minuty temu, Kraft napisał:

Obiekcja jest prosta. Forum ma łączyć, a nie dzielić. 

Jarku i tu się z Tobą zgadzam, acz pewnie inaczej definiuję to łączenie🙂 

43 minuty temu, J4Z napisał:

jeśli zawartość tematów ma być widoczna, ale nie dla wszystkich będą one dostępne to prędzej czy później będzie dym z tego powodu

A dlaczego ma być dym? Jeśli dwie osoby rozmawiają między sobą na ulicy a Ty się z tym nie identyfikujesz to od razu jest zadyma?

1 godzinę temu, soberowy napisał:

Nikt im tam nie będzie robił krucjaty, że kable nie grają. Oczywiście osoby, które nie słyszą kabli mogą sobie założyć swój klub

Dokładnie tak ten pomysł postrzegam 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, soberowy napisał:

Oczywiście osoby, które nie słyszą kabli mogą sobie założyć swój klub.

Albo nie słyszą wzmacniaczy, mogą założyć klub i nie ma żadnego problemu przecież.

4 godziny temu, Kraft napisał:

Niekoleżeński i dzielący forumowiczów.

Naprawdę? Wystarczająco dużo osób zdążyłeś już podzielić, a już nie mówiąc o tych, co przestali pisać lub odeszło z Forum. Bardzo dziwne rzeczy piszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lysy napisał:

Bardzo dziwne rzeczy piszesz.

Zejdź z Kraft- a bo wrzuce dla przypomnienia Twoje wynurzenia. 

Ps: sorki za OT

43 minuty temu, lysy napisał:

 Wystarczająco dużo osób zdążyłeś już podzielić, a już nie mówiąc o tych, co przestali pisać lub odeszło z Forum. 

Jestem tu dluzej od Ciebie i nie kojarzę nikogo kto odszedł z forum przez Krafta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to to bedzie widoczne tylko dla znajomych krolika, to zaprzeczenie idei forum, a jak widoczne dla wszystkich, ale z ograniczona partycypacja to... prepare for war w praktyce.

Dnia 25.05.2023 o 18:16, Redakcja AUDIO napisał:

idę na squasha 😉

To byla fajna zabawa w odroznieniu od bezowocnych połajanek na forum. Zazdraszam, moza pora wrocic.

Edytowano przez Mariusz Kopacki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Zejdź z Kraft- a bo wrzuce dla przypomnienia Twoje wynurzenia.

Na nikogo nie wchodzę, a po prostu piszę to co czuję.

Nie mam również zamiaru się licytować, ale na pewno nie narobiłem tyle syfu w wielu tematach co Ty!!!

6 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Jestem tu dluzej od Ciebie i nie kojarzę nikogo kto odszedł z forum przez Krafta

A kiedy dołączyłeś tutaj tzn. na Forum do Szanownego Grona Użytkowników?

Po drugie nie trzeba mieć konta i się logować na Forum, aby móc swobodnie czytać jego treści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...