Skocz do zawartości

NOWOŚĆ - Kluby


Recommended Posts

10 minut temu, sonique napisał:

Hmmm… tylko nie zmieniaj się za bardzo. Z kim będę się przekomarzał jak nagle polubisz oczo… coś tam „wycieraczki” w Advance Acoustic;)

Hmmmm...

Ja już od dawna się zmieniłem, niestety nieliczni to zauważyli i doceniają. 😉

Nie przypominam sobie, bym się z Tobą przekomarzał, wycieraczki jednemu się podobają, drugiemu niekoniecznie.

Mnie oczojebne się nie podobają

Jak lubisz świecidełka, to mnie nic do tego.😉

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KrólKiczu napisał:

proszę o zlikwidowanie mojego konta

Seba, wyluzuj. Mnie też Mariusz kiedyś usunął posta - dziś uważam, że słusznie. :)

A dla forum jesteś zbyt cenny, żeby odchodzić - republika potrzebuje trybunów ludowych, by patrycjat zbytnio się nie rozhulał. ;) 

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ostatnich (dzisiejszych i wczorajszych złośliwości): proszę weźcie na wstrzymanie, zamiast szukać dziury w całym i kolejnych okazji do złośliwości lepiej po prostu  posłuchać muzyki, obejrzeć film czy poczytać (niekoniecznie na sugerowany kilkanaście postów wcześniej temat) lub porządnie się wyspać.

To nie jest fajne gdy czytamy na Forum lub na PW wpisy adwersarzy i  oskarżenia kierowane pod adresem drugiej strony. To znowu powrót do piaskownicy, zaglądanie innym do kieszeni, udzielanie "dobrych???" rad i mniej lub bardziej czytelne złośliwości (w dodatku nawet w kilku wątkach równocześnie).


Więc wyraźna prośba (sugestia) kierowana do paru bardziej nerwowych Kolegów: więcej spokoju i opanowania oraz cierpliwości do innych!
Jak ktoś ma ochotę gwiazdorzyć - to niech popatrzy w niebo, zamiast przebierać palcami po klawiaturze czy ekranie smartfona.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nie będąc członkiem danego klubu mogę widzieć wpisy w nim zawarte - mimo, że klub jest zamknięty. Wystarczy, że w obserwowanych mam @Redakcja AUDIO

Klikam na powiadomienie o nowym poście i już widzę co się dzieje w klubie. Chyba nie powinno tak być z założenia? :)

obraz.png.ed0d1b8432254dc644a6ba00b9032917.png

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołałam Cię, @lpomis, myślami! Właśnie miałam prosić Cię na PW, żebyś dołączył się do klubu XYZ :) Możesz? Zobaczymy, co wyjdzie.

Jestem w górach do niedzieli, przez co zostawiłam wszystko rozbałaganione, ale postanowiłam dziś kilkanaście minut klubom poświecić. Jeśli jutro pogoda będzie marna, też przysiądę. Im dalej w las, tym więcej drzew, jak to w życiu :/
Ustawiłam tak, że posty są widoczne dla nie-członków, ale pisać mogą wybrani - w sensie zaproszeni przez założyciela klubu. Dużo jest możliwości, muszę wszystkie przerobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2023 o 20:46, lpomis napisał:

Zauważyłem, że nie będąc członkiem danego klubu mogę widzieć wpisy w nim zawarte - mimo, że klub jest zamknięty. Wystarczy, że w obserwowanych mam @Redakcja AUDIO

Musiałeś ! A tak było fajnie 😂

Dnia 27.05.2023 o 21:51, Asia napisał:

Myślę, że z forum jest dokładnie jak z przyrostem naturalnym w Polsce

Gratuluję :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bebop napisał:

Nie widzę żadnego zamkniętego klubu na forum. Czyżbym wszędzie miał bana? 

Nie przejmuj sie, ja też nie widzę. Widocznie tez mam bana, lub nie działa ponizsze, tak jak powinno...

 

Dnia 9.06.2023 o 19:54, Redakcja AUDIO napisał:

Ustawiłam tak, że posty są widoczne dla nie-członków, ale pisać mogą wybrani - w sensie zaproszeni przez założyciela klubu.

 

 Dopiero @lpomis dał znać że wogóle istnieje coś takiego jak "klub xyz".

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jak pisałam - wszystko jest nieco rozgrzebane, bo wyjechałam na czerwcowy urlop. Wybaczcie :/ Jestem w pracy od poniedziałku, nadganiam i dlatego mało mnie tu, ale się poprawię. Co więcej, po aktualizacji system mnie non stop wylogowuje. Zabieram się za ogarnianie :) 

Do wyboru są 4 możliwości wyświetlania klubów. 

kluby-wyswietlanie.jpg.6744217dac2d9ea2736b886292c0d8b9.jpg

Pozdrowienia serdeczne,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Artur Charicki napisał:

Administracja lepiej pomyślałaby o czacie na forum. A nie jakieś zamknięte gadki. Pierdu pierdu

Takie rzeczy to już Panie dawno i nie prawda .

36 minut temu, Kraft napisał:

Proponuję bojkot tych nowych, "elitarnych" klubów.

Jak sobie jeden z drugim popiszą trochę sami ze sobą, to odechce im się niekoleżeńskich ekstrawagancji.

 

Ja to bym paszporty zabierał .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2023 o 09:12, Mariusz Kopacki napisał:

W jaki inny sposob, bezpieczny od krwiozerczych nienawistnikow, beda mogli sie wykazywac apologeci silikonu?

Ej, wszystko na krzemie jedzie. Nawet swiecic chce, wiec jakby nie bylo, kazdy z nas jest wyznawca piaskowego boga. 

Edytowano przez Bahzell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...