Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 576 tematów w tym forum

  1. Głośniki do 3 000 zł 1 2

    • 35 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
  2. Formaty Audio

    • 7 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  3. Pomyłka

    • 0 odpowiedzi
    • 627 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 4,2k wyświetleń
  4. Cayin A-88T recenzja

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  5. Zestaw

    • 8 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  6. Kino domowe 5.1

    • 15 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  7. Ile kosztuje gramofon ?

    • 2 odpowiedzi
    • 736 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,3k wyświetleń
  8. NAD 304 jakie kolumny

    • 0 odpowiedzi
    • 711 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4,7k wyświetleń
  9. AP Tempo III vs Canton RC-L

    • 12 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 983 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 758 wyświetleń
    • 42 odpowiedzi
    • 16,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Banana!!! 😁 Sorry, nie mogłem się powstrzymać 
    • WiiM Amp w swojej cenie jest produktem, który się broni. To co mnie zaniepokoiło to Twoja opinia, że jest świetny do grania w tle, ale do poważniejszego odsłuchu już mu jednak brakuje.  Do takiego odsłuchu to mam Vifa Copenhagen 2.0. Więcej mi nie trzeba.
    • Jak widzę tego banana to tylko jedna rzecz mi do głowy przychodzi.
    • Dzień dobry,   Niedawno nabyłem amplituner Yamaha RX-6A. Poszukuję do niego kolumn w układzie 4.0. Najlepiej w budżecie do 2000zł za cztery sztuki łącznie. Zależało by mi na ciepłym i otwartym brzmieniu, nie koniecznie głośnym. Po prostu wyważonym. W miarę możliwości aby bass reflex był z przodu, gdyż kolumny będą na podstawkach/uchwytach pod sufitem. Poprzednio używałem Pioneera HM-86D ze stockowymi kolumnami i raczej dźwięk był bardzo dudniący. Niestety, z racji awarii płyty musiałem wymienić sprzęt, stąd pomysł na Yamahę, gdyż ma szerokie możliwości, w tym także sieciowe. Sprzęt będzie używany do grania, słuchania muzyki z serwisów streamingowych oraz do filmów również z platform streamingowych. Pomieszczenie w jakim będzie odsłuch to kwadratowy pokój o powierzchni 17m2. Niestety, nie mam miejsca na pełne kino domowe, a w szczególności duże kolumny podłogowe oraz subwoofer - stąd pomysł na 4.0. Poprzednio przy HM86D, brakowało mi także większej ilości kanałów.  Polecano mi do tego amplitunera kolumny B&W ale cenowo są poza moim budżetem (oraz miejscem).  Jednocześnie, jakie kable wybrać do tych głośników? Fajnie jak by były w miarę niezbyt grube (mam ok 10 mm "zapasu") w korytkach kablowch więc fajnie jak by się tam mogły zmieścić tak aby wyglądało to schludnie.  Myślałem nad kolumnami : Cambridge Audio - SX 60, Indiana Line Tesi 2 Z racji tego, że poza wspomnianymi kolumnami, wybór jest bardzo szeroki i nie bardzo wiem jakie wybrać. Oczywiście udam się na odsłuch do sklepu, ale poszukuję podpowiedzi jakie modele mogły by spełnić powyższe oczekiwania/założenia.   Byłbym wdzięczny za pomoc!  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...