Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 561 tematów w tym forum

    • 6 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  1. Dragonfly 1.5 black

    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  2. praca CD

    • 6 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
  3. Pomoc w doborze głośników

    • 6 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  4. Klipsch rf7 problem

    • 6 odpowiedzi
    • 2,5k wyświetleń
  5. Problemy z Tidalem

    • 6 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 0 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  6. Pioneer VSX 515 kolumny

    • 6 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  7. pomoc w doborze amplitunera

    • 6 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 8,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
  8. TONSIL MAESTRO 2 180

    • 6 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
  9. klasa d a głośniki jet

    • 6 odpowiedzi
    • 905 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  10. Jaki wzmacniacz Denon ?

    • 6 odpowiedzi
    • 3,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Jeżeli Ci się podoba to onijaj każda końcówkę albo zdecyduj się na jej wypożyczenie i przetestowanie u siebie. Ja odczułem jakąś tam różnice po dołożeniu wzmacniacza. Była zauważalna ale jak już kilka razy pisałem więcej wniósł Dirac. Uspokoił i poukładał dźwięk. Inna sprawa, że najpierw miałem końcówkę a potem wjechał DL. Nie testowałem Diraca bez końcówki. Zestaw to Denon, Atoll i Focal. 
    • chyba widzisz ze 777 to wyzszy model nix 555  ? graja glosniej i czysciej cokolwiek to oznacza w tej klasie kolumn 😜
    • tu szczegoly techniczne i kodeki :  http://www.pioneer-audiovisual.de/def/products/htp-073/ 4K ready 😘 Poza tym ten zestaw gra lepiej niz wielu "audiofilow forumowych" ma u siebie w domach 😂 (kino z dolby atmos na podbudowie uzywki i glosnikow monitorow jest do zlozenia za 1000zl ale nie zawsze na juz i teraz)
    • Witam wszystkich. To mój pierwszy post na forum i od razu proszę o poradę. Posiadam leciwy zestaw stereo Denon, który gra na PMA 425R i jeszcze starszych Tonsilach ZGC30.  Z uwagi na przeprowadzony remont mieszkania, kolumny te nie pasują do wystroju wnętrza i są zniszczone wizualnie (sam mam je z 30 lat). W związku z tym myślę o zakupie nowych kolumn podstawkowych/półkowych w budżecie ok 1000 zł, które powinny dobrze nagłośnić pokój 24 m2 głównie muzyką rockową z epoki sprzętu (lata 80-90) Celuje w Klipsch RP-51M - czy to dobry wybór z tym sprzętem? Z góry dziękuję za komentarze i podrzucenie konkurencyjnych rozwiązań.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...