Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 583 tematów w tym forum

  1. Jaki zestaw nagłośnienia?

    • 1 odpowiedź
    • 658 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 799 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  2. Odtwarzacz CD

    • 4 odpowiedzi
    • 825 wyświetleń
  3. CD-NT670 + WX-030

    • 0 odpowiedzi
    • 654 wyświetleń
  4. Zestaw do małego pokoju

    • 0 odpowiedzi
    • 601 wyświetleń
  5. Zestaw stereo ~10-12 tys.

    • 10 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 803 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 804 wyświetleń
  6. Jaki wzmacniacz wybrać ?

    • 4 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
  7. Wzmacniacz do 300-500zł

    • 7 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  8. Jaki to kupić subwoofer

    • 6 odpowiedzi
    • 978 wyświetleń
  9. Zestaw stereo-(4000-5000 tys.)

    • 1 odpowiedź
    • 844 wyświetleń
  10. Wybór wzmacniacza do Klipsch rp-260f

    • 20 odpowiedzi
    • 7,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 710 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  11. wzmacniacz yamaha rs-501

    • 4 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 6,9k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Najważniejsza zasadą jest jak dobrze zrealizowana i nagrana jest płyta. Jeśli jest to nie najwyższy poziom to i na najlepszym sprzęcie nie zabrzmi ci to dobrze.  Nie wiem jak z tym jest w metalu, ale mogę sprawdzić u siebie czy brzmi to znośnie.  Podrzuć ze dwie - trzy płyty które najczęściej sluchasz, to sprawdzę jak to brzmi z Tidala czy Qobuza. Jutro będę chwilę sam to i mogę posłuchać, choć sam nie gustuje w takiej muzie. Ale zwrócę uwagę nie na to czy mi się podoba, tylko czy dobrze brzmi. 
    • Ja mam dosyć podobnie rozwiązane połączenie. Dekoder (Vectra) mam na złączu Pass trough (mój amplituner tylko na jednym wejściu to obsługuje) i włączając TV (Samsung) wybieram jako źródło dekoder, uruchamia się dekoder i dźwięk leci z głośników TV (sterowanie dekodera pilotem TV), jeśli chcę aby dźwięk był przez amplituner muszę go włączyć. Natomiast BR w momencie włączenie uruchamia amplituner i przełącza źródło w amplitunerze. Trzeba trochę pokombinować z włączeniem/wyłączeniem sterowania CEC, ale jest to do ogarnięcia. Faktem jest, że nie ogarnie się w tym momencie sterowania wszystkimi urządzeniami jednym pilotem. Ale do BR i tak muszę wstać i włożyć płytę, więc w momencie włączania (otwierania tacki) uruchamia mi się amplituner. Można więc tak to podłączyć tylko trzeba odpowiednio skonfigurować sterowanie CEC w urządzeniach i korzystać z różnych pilotów.
    • Koniecznie posluchaj!! Jak Ci graja te paskudnie brzydkie paczki?Graja w ogole?
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...