Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 528 tematów w tym forum

    • 41 odpowiedzi
    • 8,4k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  1. Rozszerzenie KD o Stereo 1 2 3

    • 66 odpowiedzi
    • 10k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 6,1k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 931 wyświetleń
  2. svs wygral

    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  3. Edifier R2730DB

    • 3 odpowiedzi
    • 4,1k wyświetleń
  4. Zestaw stereso do 5000 zł

    • 4 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 863 wyświetleń
  5. AA x-i60 1 2

    • 43 odpowiedzi
    • 6,9k wyświetleń
  6. Kolumny do Yamaha rx v773 1 2

    • 28 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  7. czy sub zda egzamin

    • 9 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  8. Wymiana sprzętu

    • 5 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 245 odpowiedzi
    • 38,6k wyświetleń
  9. Moje pierwsze stereo 1 2 3 4

    • 83 odpowiedzi
    • 12,7k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 9,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  10. Monitory do Onkyo TX-8150

    • 8 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Faktycznie, podłączyłem z ciekawości starego decka kasetowego do Wiima Pro i mój M-Dac bez problemu przyjął sygnał cyfrowy. Nawet equalizer w Wiimie działa. Taśma oczywiście szumi, ale dźwięk całkiem przyjemny Dzięki za hinta!
    • Cześć Tu przyda się na pewno kawał pieca. Sprawdziłbym Regę Elicit MK5 w połączeniu z EverSolo DMP-A8 lub nawet Luminem D3, świetną opcją będzie również wspomniany Musical Fidelity M6si, jak i Atoll IN200. Na pewno też dobrze byłoby sprawdzić Vincenta SV-237MKII, Gato Audio DIA-250S, a gdybyś chciał pójść w pełną lampę, to świetnie sprawdzi się Fezz Titania Evo  W razie czego zapraszam na odsłuch, bo na pewno nie warto tu brać w ciemno  
    • Dzięki, dużo mi to wyjaśniło, na razie nie myślę o Atmosie, ale już wiem, że mimo wszystko im surroundy bliżej wysokości głowy tym lepiej. Musze pomyśleć czy uda mi się tak przesunąć kanapę, żeby te minimalne odległości od słuchacza osiągnąć czy może jednak rzeczywiście jak @PanKlor zaproponował jeden koło kominka a drugi w rogu koło kanapy skierowany w stronę kominka. Co do tyłu to mogę pojeździć z kanapą lewo prawo. z przodu jest większy problem, mogę trochę przesunąć szafkę RTV i witrynę w lewo (do TV) i chyba muszę pomyśleć o jakiś uchwytach na głośniki. Denona mam od niedawna, wcześniej te duże Mildtony stały na szafce RTV i grały z Technics SA-GX130, do słuchania muzyki i byle jakiego dźwięku zza opuszczanego ekranu jakiś czas wystarczały ale teraz chcę to zmienić.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...