Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 933 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 356 wyświetleń
  1. Musical Fidelity: E11 vs M2si

    • 0 odpowiedzi
    • 761 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 297 wyświetleń
  2. Aurender radio VTuner

    • 0 odpowiedzi
    • 311 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 223 wyświetleń
  3. wzmacniacz stereo do jamo 477a

    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  4. JAMO e650- na początek?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
  5. Dynaudio audience 62

    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
  6. Jaki sprzęt wybrać?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
  7. Co lepiej zagra

    • 0 odpowiedzi
    • 610 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 187 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  8. Mta 1200

    • 0 odpowiedzi
    • 293 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 227 wyświetleń
  9. Nowe subwoofery KEF w ofercie Q21!

    • 0 odpowiedzi
    • 274 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  10. Kolumny do 300zl.

    • 0 odpowiedzi
    • 861 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 765 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 689 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 728 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 770 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Bx8. Mam też info że silver 6g też cierpią na te przypadłość. 
    • Kobitka planuje jakiś grubszy wydatek na święta 😁
    • Dobrze znam duzo tańsze ale rowniez duze rp280 i tak jak piszesz to nie to.Owszem potrafia przyłoic tym basem ale to nie ten bas ktorego szukam no i tam dominuje gora i wysoka srednica piekne jazgotniki 😖
    • "Si" całkowicie zignorowała problematykę break-up membran, podziału częstotliwości i wpływu pomieszczenia. Gdybym miał wybierać na podstawie rad tej mądrali to zostałbym z ręką w nocniku   Uogólniając mocno. Duża membrana to sporo problemów bo od jakiejś częstotliwości oprócz "piston mode" (pracy tłokowej) pojawiają się zniekształcenia od "bending mode" i "break - up mode". Duże łatwiej się marszczy i łamie przy większych mocach większa powierzchnia niż mniejsza. Idą za tym kompromisy jakieś więc spora część konstruktorów sięga po mniejsze membrany w większej ilości.  Mody pomieszczenia i adaptacja akustyczna. "Si" nic na temat nie napisała więc albo nie kojarzy albo jej analiza dotyczy tabelarycznych danych w otwartej przestrzeni najpewniej bo zasugerowałeś brak wpływu pomieszczenia. Typ obudowy. "Si" nie kojarzy bo pytałeś o przetworniki, a nie o przetworniki w obudowie takiej czy innej. Jakie pytania takie odpowiedzi. Mnie to nie dziwi i nawet z "Si" się zgadzam. Jak na sztuczny twór wyśmienicie sobie poradziła   No nie wiem. Z metalu to tylko Nosowska u mnie gra i śpiewa 🤣Jeżeli chodzi o zdjęcia to nie ma problemu, chyba że narusza się prawa własności to raczej nie zachęcam   EDIT Kraft mnie wyprzedził   W załączniku taki skrótowiec Klippela na temat co się z membraną dzieje i jak to wpływa na zniekształcenia na przykład.  KLIPPEL_Cone_Vibration_Poster_01.pdf
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...