Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

12 godzin temu, J4Z napisał:

Nie lekceważmy wpływu zatyczek. 

W zyciu. Ktozby smial przy obecnosci jakze wielu dowodow iż "mierzalnie obniży się poziom szumu „tła” i wzrost stosunku sygnał/szum".

4 minuty temu, soberowy napisał:

Wszyscy stajemy na głowach żeby te nasze systemy jakoś brzmiały/grały :)

 

Niektorzy wyraznie bardziej :D

Edytowano przez Mariusz Kopacki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

ja po sprzedaży matrixa byłem zmuszony do powrotu do mailinki i powiem wam, że to jednak ze 3 kroki wstecz...

Marcin, chyba to przegapiłem: dlaczego sprzedałeś Matrixa? Wcześniej chyba byłeś z niego zadowolony? Coś Ci w nim później nie pasowało, czy po prostu brakowało funduszy na remont łazienki na działce? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcKrawczyk napisał:

ja po sprzedaży matrixa byłem zmuszony do powrotu do mailinki i powiem wam, że to jednak ze 3 kroki wstecz...

352254250_937224110894086_4968148579963788433_n.jpg

Dac zewnetrzny, czy dedykowany do maliny?

Ja używałem dac zewnetrzny m2tech i konkretnie "to chodziło".

14 minut temu, Rafał S napisał:

Coś Ci w nim później nie pasowało, czy po prostu brakowało funduszy na remont łazienki na działce? ;)

Lepiej juz nic nie pisz...!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rafał S napisał:

dlaczego sprzedałeś Matrixa? Wcześniej chyba byłeś z niego zadowolony?

Bardzo zadowolony byłem jeśli chodzi o dźwięk, ale ich apka MAremote nie była mistrzostwem świata, a Roona do streamingu nie miałem ochoty zakładać.

szukałem coś z tidal connect i wpadł mi w oko eversolo, ale obecnie nie wiem nawet ile będę na niego czekać…

a z tym remontem to też coś jest, bo obecnie zamiast tylko dopłacić, to trzeba będzie całą kwotę uzbierać… także tego…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

Bardzo zadowolony byłem jeśli chodzi o dźwięk, ale ich apka MAremote nie była mistrzostwem świata, a Roona do streamingu nie miałem ochoty zakładać.

szukałem coś z tidal connect i wpadł mi w oko eversolo, ale obecnie nie wiem nawet ile będę na niego czekać…

a z tym remontem to też coś jest, bo obecnie zamiast tylko dopłacić, to trzeba będzie całą kwotę uzbierać… także tego…

IO świetnie brzmi, przez Bubble chodzi Tidal. Cenowo bardzo spoko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wing0 napisał:

IO świetnie brzmi, przez Bubble chodzi Tidal. Cenowo bardzo spoko. 

Nie szukam transportu, może jestem staroświecki ale skoro cd ma dac to i streamer też powinien go mieć, a i tylko tidal connect, żadne rendery…

 

2 godziny temu, apodemus napisał:

Szukam transportu sieciowego/plików i mają w ofercie Element S

Jak wyżej, nie interesowałem się samym transportem, ale firmę MA bardzo polecam, dźwiękowo pierwsza klasa, no i te urządzenia na nowej platformie mają już tidal connect, może na minus to to że trochę z cenami obecnie poszaleli…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

Nie szukam transportu, może jestem staroświecki ale skoro cd ma dac to i streamer też powinien go mieć, a i tylko tidal connect, żadne rendery…

To chyba bardziej staroświecko jest mieć osobny DAC, combo potem stały się popularniejsze. ;)

Jak płyty najważniejsze to kupić Chromecast do testów kawałków przed zakupem i po temacie po co więcej wydawać? 

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...