Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

Już pokazuję 🫡

A nie, nie Melodika 

 

20231111_220620.jpg

1 godzinę temu, Wing0 napisał:

Za ile udało się wyrwać? To dość droga i u nas mało dostępna zabawka. Fajny jest też ich DAC z oddzielonym zasilaniem ale ceny są grubaśne...

Udało się, czy tak jest, to się okaże po teście 🥲

Za 2070 euro z przesyłką. 

Z małym ale - napisał że jak nowy wygląda, a przy rozpakowaniu od razu mi się dwie rysy w oczy rzuciły, na górnej płycie.  No ale trudno, pozatym jest ok.

Jak by ktoś był zainteresowany.y, Denafrips ma za 1690 Pontiusa w ofercie. Nie wiem dlaczego ale może jakaś obniżka. Wczoraj czy przed wczoraj mi napisali. Kurcze minuty po tym jak się na Holo zdecydowałem.

Cóż jako człowiek honoru nie mogłem z Holo zrezygnować.  A kusiło mnie.

20231111_221740.jpg

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

@Artur Brol gratuluję en blij met jou😃

Daj następnym razem lepszą fotkę. Kupujemy/podziwiamy oczami. Podejdź, wypełnij kadr tym Holo, jakaś roślinka czy na pierwszy plan te Gato postaw😊 
 

Bedankt.

Co mogłem zrobić. 

 

20231111_222118.jpg

20231111_222109.jpg

20231111_222031.jpg

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2023 o 01:34, Marek333 napisał:

Obecny system 9.11.2023r :  
stereo-Tidal:  Lumin D3, Hegel H190, Audiovector QR5 
Kino domowe-Netflix : Onkyo 969 + kolumny Mission  do Surround + sufitowe CELO5, centralny JAMO100 + Qr5 oczywiście jako fronty  HT ... (wywaliłem subwoofer żeby mi nie zaburzał i kolidował dzwiękowo z Qr5 i estetycznie.., )  :)  

Teraz jestem naprawdę bardzo zadowolony z  obecnej konfiguracji. 

Dokupiłem  ostatnio kable Ricable Magnus Speaker MKII do głośników frontowych  a jako interconector XLR zakupiłem NEOTECH 1220 z wtyczkami też tej firmy. Bardzo czysto i dynamicznie gra teraz całość.
Miłego wieczoru. :) 

Fotka z dziś:
aaaaaa2.jpg.26d3a32cf7693059e7839fe1e3c23612.jpg

Czyli z Qr5 strzał w 10? Nie śledziłem już dalej wątku ( zakladając, że ja zawsze mam rację ;)

 

Dnia 11.11.2023 o 22:09, Artur Brol napisał:

Już pokazuję 🫡

A nie, nie Melodika 

 

20231111_220620.jpg

Udało się, czy tak jest, to się okaże po teście 🥲

Za 2070 euro z przesyłką. 

Z małym ale - napisał że jak nowy wygląda, a przy rozpakowaniu od razu mi się dwie rysy w oczy rzuciły, na górnej płycie.  No ale trudno, pozatym jest ok.

Jak by ktoś był zainteresowany.y, Denafrips ma za 1690 Pontiusa w ofercie. Nie wiem dlaczego ale może jakaś obniżka. Wczoraj czy przed wczoraj mi napisali. Kurcze minuty po tym jak się na Holo zdecydowałem.

Cóż jako człowiek honoru nie mogłem z Holo zrezygnować.  A kusiło mnie.

20231111_221740.jpg

Bedankt.

Co mogłem zrobić. 

 

20231111_222118.jpg

20231111_222109.jpg

20231111_222031.jpg

Tył 3 nie różni się od 1.

Żeby poznać możliwości Holo trzeba spełnić pewne warunki. Ale dobrze, że kupiłeś Holo, a nie Denafprisa

Gato dobrze wygląda i to jego główny atut.

 

 

Dnia 11.11.2023 o 21:20, DiBatonio napisał:

Naprawdę "kupujemy" oczami?

Myślałem, że brzmienie ważniejsze. 

😉

Oczywiście, że brzmienie. Oczami to najlepiej się przed kolegami wypada ;)

Dnia 11.11.2023 o 21:16, AudioTube napisał:

@Artur Brol gratuluję en blij met jou😃

Daj następnym razem lepszą fotkę. Kupujemy/podziwiamy oczami. Podejdź, wypełnij kadr tym Holo, jakaś roślinka czy na pierwszy plan te Gato postaw😊 
 

Artur rzeczywiście powinien popracować trochę nad kadrowaniem i światłem, bo w sumie atrakcyjne wzorniczo urządzenia wyglądają mało estetycznie.

A jako przerywnik dla domowego audio, najbardziej chyba popularne woły robocze zaraz po Yamaha ns10. G 1030.

20231106_201108.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audiowit napisał:

 

Gato dobrze wygląda i to jego główny atut.

Oczywiście, że brzmienie. Oczami to najlepiej się przed kolegami wypada ;)

Artur rzeczywiście powinien popracować trochę nad kadrowaniem i światłem, bo w sumie atrakcyjne wzorniczo użadzenia wyglądają mało estetycznie.

Gato nie tylko dobrze wygląda, bardzo dobrze brzmi i to jest jego najważniejszy atut.

No, niestety mam tylko białą ścianę i niewiele eleganckich dodatków na których tle takie zabawki dobrze wypadają na zdjęciach. No i fotografem nie jestem.  Będę się starał w przyszłości lepiej sprzęt prezentować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wrażenie wyższej rozdzielczości bierze się z podkreslenia wysokich częstotliwości kosztem redukcji niższych. Po prostu, jeśli wyższych jest więcej i są bardziej wyeksponowane to niższe sa bardziej oddalone i tym samym zachodzi wrażenie osłabienia oraz niedoborów mocy wzmacniacza. To domena kolumn o niższej efektywności. Miałem podobne wrażenia testując Dali Menuet. Szeroka scena to jedno, a niedobory niższych częstotliwości to drugie. Jednakże po dłuższym obcowaniu z takim przekazem, wrażenie niedoboru mocy wzmacniacza , czy też niektórych częstotliwości mija i można się cieszyć dobrym przekazem.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Asia napisał:

To ja też się pochwalę nowym nabytkiem. W wyniku splotu okoliczności od wczoraj cieszą uszy spore monitory Audiosynergia.

Gratki. Zatem jast nas troje.

@HQ150 pozdrawiam tak przy okazji tej niespodziewanej.

@Asia niezależnie jak tam dalej się ta relacja z tymi monitorami potoczy, zachęcam Cię do kontaktu z konstruktorem. Z dwóch powodów.
Po pierwsze to człowiek, który w jakiś sobie tylko znany sposób, potrafi zmaterializować „nasze” potrzeby/audio/brzmienie. I uwaga, to nie tylko kolumny, ale i wzmocnienia, oraz źrodła/przetworniki. 

Po drugie, warto jest wybrać się na odsłuch do niego. Po prostu przyłożyć „ucho” do tego, czym tam w danej chwili się zajmuje/dostraja/konstruuje. To nic/prawie nie kosztuje. 

 

 

 

 

 


 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rega napisał:

Nowy koń w stajni. Już w swoim boxie

natchnienie czy też szukasz czegoś nowego ?

Wygląd bezpretensjonalny, oko przyciąga logo😏,może faktycznie dźwięk nie będzie tak skromny.

2 godziny temu, Asia napisał:

Audiosynergia.

mam alergię na to określenie, nie wróży nic dobrego😔

2 godziny temu, Asia napisał:

Na pierwsze wrażenia - dźwięk bardziej neutralny i rozdzielczy, bardziej wyrafinowany niż

może są zbyt duże braki w dźwięku w paśmie i stąd taki wniosek🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...