Skocz do zawartości

Czego słuchasz??


karp

Recommended Posts

@Kraft Mi odmóżdżanie kojarzy się z imprezami w moim rodzinnym mieście Ustce. Wystarczyło pójść na dyskę do Bałtyckiej i posłuchać nowych funkowo soulowych kawałków przemycanych z północy. Oczywiście bez alko nie było słuchania. Piszę o latach 80-tych ubiegłego wieku oczywiście. Fajnie wpisał się w ten czas słupski Wrak. Trochę czerpał z Earth Wind & Fire ale wtedy to w Ustce był Czad. Dzisiaj słucham mniej odmóżdżony. Mniej nóżka chodzi, a bardziej ucho się stroszy 😂

 

Moje dzisiejsze odkrycie na wieczór to

https://tidal.com/track/231479060

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papa Dance zaczęli rewelacyjnie, od energetycznego i awangardowego, jak na polską scenę muzyczną, kawałka "W 40 dni dookoła świata". Bardzo mi się podobał. Normalnie elektryczne Sex Pistols.

Potem mój entuzjazm trochę opadł, jak zorientowałem się, że "dziwnie" przypomina on "Dancing Girls" Kershawa.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część to jest dla mnie dziwne połączenie niepokoju z wyciszającym wejściem Pana Jana. Coś na zasadzie przeciwstawienstw. Potem mam wrażenie robi się bardziej ilustracyjne..

Generalnie spokój w którym odnajdujemy motywy które gdzieś funkcjonują w naszym świecie. Taki paczłork ale podany w genialny sposób który wycisza.

To idealna Muzyka do oglądania albumu agencji Magnum (Atlas)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...