Skocz do zawartości

Czy słychać różnicę? Mp3 vs. FLAC i inne ślepe testy


Kraft

Recommended Posts

6 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

czy Ja obraziłem Twoja osobę czymś że nagle ucinasz rozmowę i nie chcesz juz dalej pisać?

Alez oczywiscie ze nie. Po prostu mam inne zdanie na ten temat i nie chce dalej kontunuowac dyskusji. Poswiecilem dosc czasu na ten konkretny temat, wyjasnilem moje stanowisko i to wszystko. Wole pozostaly mi czas wykorzystac na interesujace mnie tematy. 

pozdrawiam

5 godzin temu, RoRo napisał:

Ale proszę bardzo

teraz stalo sie zadosc sprawiedliwosci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.06.2024 o 22:24, AudioTube napisał:

Kiedyś to jeszcze na Leicę poderwać szło dziewuchę. Ehhh, szkoda gadać. Kiedyś było lepiej.

No, to dziewczyna musiała być obyta w aparatach. Z tego co pamiętam raczej Polaroid z Pewexu był takim kręcącym aparatem. A ja marzyłem o dobrym Hasselbladzie. Niestety było mnie stać. Jedynie na Zenita i Exę 1a. Oczywiście wcześniej był Druh, Ami i Smiena 8, no i jakiś szwedzki mieszkowy. Nazwy nie pamiętam. Już się zamykam - przepraszam za OT.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

A ja marzyłem o dobrym Hasselbladzie

Mam 500CM. Yashica. I Rolleiflex 3.5 Planar. Wszystko błona 6x6. Wszystko z kominem. Wszystko blacha i w sumie do niczego się nie nadaje w innych rękach aniżeli moje. Nikt/prawie tego nie obsłuży. Ostrości nie ustawi. Błony nie naświetli, nie wywoła. O kolorze, czy slajdach nie wspomnę. Uwielbiam te kadry pod słońce, w Portra 160 czy w punkt naświetlone w Velvii 100, o kolorze i odcieniu skóry w Astii tylko wspominając.

 

Jestem Romku troszkę młodszy od Ciebie i na tą prawdziwą epokę analogową się spoźniłem. Nadrabiam dla siebie i ile potrafię przekazuję młodszym. 
Mnie uspokaja, wycisza. Młodzieży daje do myślenia.

Nie wiem o czym ten wątek. Może o niespełnionych potrzebach i emocjach z nich wynikających. 
Róbmy częściej rzeczy, które lubimy robić. A jeśli się zmęczymy, to nauczmy odpoczywać, nie rezygnować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...