Skocz do zawartości

Co po PA Diamond, czyli wątek wielowątkowy


Kraft

Recommended Posts

3 godziny temu, Rega napisał:

@kaczadupa masz coś do Panów po 60-ce? Np ja jestem przedstawicielem tej grupy. Nie chciej abyśmy się spotkali bo mógłbys zaliczyc kilka kopniaków w miejsce o którym mówi Twój nick🤣. Oczywiście bez obrazy i pozdrawiam. A już tak na poważnie - to też uważam, że Dynaudio prezentując specyficzny sposób przekazu, nie wszystkim przypadają do gustu. Słuchałem dwóch przedstawicieli tej firmy i żaden mnie nie porwał, ani nawet się podobał.

Rozumiem, że Kolega też całe życie targa żelastwo czy też uprawia inne sporty siłowe, pozdrawiam i nie kwestionuję świetnej formy (niech nasze stawy pozwolą nam jak najdłużej być w naszych dyscyplinach sportowych bo zapał będzie zawsze).

A co do głośniczków - przecież nie będziemy "walczyć" o kawałek drewna i plastiku :) Żaden głośnik nie jest najlepszy, trzeba wiedzieć czego się chce i na jaki kompromis idziemy ewentualnie co nam się już osłuchało i gdzie teraz chcemy się udać w audiofilskiej podróży :) Niech Kraft posłucha również Dynaudio. W końcu to najlepsi z najlepszych, może akurat. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kraft napisał:

U mnie muszą stać na blacie.

A nie myślałeś o jakiś studyjnych aktywnych monitorkach? Ja kiedyś słuchałem Presonus i to było świetne brzmienie, właśnie do bliskiego pola. Mysle o takich maleństwach 3,5 do komputera, ale póki co moje stare logitech do okazyjnego pogrania wystarczaja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fafniak napisał:

Właściwie wszystkie szumią w mniejszym lub wiekszym stopniu

mogę ci nagrać jak to wygląda u mnie- chcesz?

Nie trzeba, wierzę Ci na słowo... ze względu na ilość miejsca na biurku wchodza w grę 3,5 lub 4,5... czyli trzeba szukać dalej. Zastanawiam się jak to możliwe że tanie, grające koszmarną V-ką (poprawiam charekterystyke odwróconą Vką w sterownikach Realteca) stare Logitech 2.1 nie szumią praktycznie nic, a po 10 latach potencjometr dalej działa... jedyna ich wada muszę wyrównać kanały bo jeden skubaniec gra ciszej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych odsłuchach Menuetów i powiem Wam, że te maleństwa robią wrażenie. Co ja mówię? Jakie maleństwa? Te Dali zasuwają, jak parowóz. A to wcale nie jest ich największa zaleta. Chyba założę im osobny temat, bo zasługują. 

Tylko mam dylemat moralny. Jak pochwalę, to ich wartość rynkowa wzrośnie i będzie mi je trudniej kupić. To może lepiej zrąbać, by móc później przebierać w ofertach. Czy jest na sali etyk? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...