Skocz do zawartości

Absolute beginners stereo w strefie dziennej 32 m2


Asia

Recommended Posts

To co jest na filmie to delikatne wgniecenie, u Asi to jest parokrotnie silniejsze zniekształcenie i bardzo wątpię by taśma w tym przypadku pomogła,może w końcowym etapie naprawy..Ciekawe co Asi odpowie salon,dobry do tego jest odkurzacz tylko koniecznie musi być z regulacją ssania i trzeba zaczynać od małej siły ssania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, seba3002 napisał:

A tak mówiąc na marginesie - jaka może być cena takiego głośnika ? 200 - 300 zł? Przecież sklep na pewno ma możliwość wymiany samego przetwornika.

Sklep nie, serwis jak coś. Cena będzie sporo większa. No i pytanie czy nie wymiana parami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Walezy
Taśma czyni cuda, wyciągnęłam bez najmniejszego problemu. Nie ma żadnego śladu, miejmy nadzieję że w środku nic nie uszkodzone. Ja w każdym razie niczego nie słyszę.

Rano syn zeznał, że owszem bawił się, raz udało mu się wgniecenie wyciągnąć, a z drugim razem nie, choć próbował. Cud, że nie uszkodził (przynajmniej w widoczny sposób).

Tak czy siak stało się.

Nie mam żadnych pretensji do dziecka. 
Przecież podobają mi się Arie, i są w moim zasięgu cenowym. W każdym razie niech to będzie jednak przestroga.

Maskownice założone, syn pouczony.

 

10 godzin temu, marcinmarcin napisał:

Swoją drogą to nieźle musiał kusić taki cycek

Zupełnie jakby miał czerwony przycisk "PUSH" 😁.

IMG_20210528_095114.jpg

10 godzin temu, Piciu1975 napisał:

Dzieciaki generalnie są fantastyczne, ale czasami trzeba im patrzeć na ręce :) I mieć dużo cierpliwości i wyrozumiałości. 

Przecież napisałam "co mnie podkusiło żeby zdjąć maskownice", a nie "co mnie podkusiło żeby mieć dzieci" 😁

Edytowano przez Asia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Asia napisał:

miejmy nadzieję że w środku nic nie uszkodzone. Ja w każdym razie niczego nie słyszę.

Brawo! O uszkodzenia się nie martw. Tam się nie ma co uszkodzić. Ta kopułka to tylko zatyczka, żeby się nie kurzyło do środka głośnika. Za nią jest pustka.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asia I co teraz dalej jakie plany?

Wracając do uszkodzeń , dla chcącego nic trudnego , u mnie przez maskownice 2 membrany zostały wgniecione ,i niestety nic już z tym nie mogłem zrobić bo to MA z aluminium 🤔 takie już musiałem odsprzedać że spora stratą . Tak że u Ciebie w miarę się dobrze skończyło 👍 Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Asia napisał:

@Walezy
Taśma czyni cuda, wyciągnęłam bez najmniejszego problemu. Nie ma żadnego śladu, miejmy nadzieję że w środku nic nie uszkodzone. Ja w każdym razie niczego nie słyszę.

Rano syn zeznał, że owszem bawił się, raz udało mu się wgniecenie wyciągnąć, a z drugim razem nie, choć próbował. Cud, że nie uszkodził (przynajmniej w widoczny sposób).

Tak czy siak stało się.

Nie mam żadnych pretensji do dziecka. 
Przecież podobają mi się Arie, i są w moim zasięgu cenowym. W każdym razie niech to będzie jednak przestroga.

Maskownice założone, syn pouczony.

 

Zupełnie jakby miał czerwony przycisk "PUSH" 😁.

IMG_20210528_095114.jpg

Przecież napisałam "co mnie podkusiło żeby zdjąć maskownice", a nie "co mnie podkusiło żeby mieć dzieci" 😁

Cieszę się, ze porada pomogła. Nic nie trzeba wymieniać, uszkodzenia nie ma. Problem masz z głowy. 
Kopułka wyglada jak nowa pewnie dlatego, ze jest wykonana z dość dobrej jakości gumy i zwyczajnie wróciła do swojego pierwotnego kształtu.

Edytowano przez Walezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak, wybór kolumn dokonany, no ... gdyby tak poczekać trochę dłużej z info ....  do sklepu  ..... teraz to już bez znaczenia.

Pierwszy element układanki zakupiony, kolumny odhaczone - pora na piecyk, tu logistycznie powinno był łatwiej.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Focale zostaną. Inaczej źle bym się czuła wiedząc, że syn ingerował w kolumny potencjalnie je uszkadzając.

Dość przerażające w kontekście wypożyczania sprzętu.

Dzięki nieprawdopodobnemu wręcz zaangażowaniu panów z Audio-on dostałam na weekend Haiku Sol II SE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Asia napisał:

Dzięki nieprawdopodobnemu wręcz zaangażowaniu panów z Audio-on dostałam na weekend Haiku Sol II SE.

Sol IISE nie słyszałem, ale pamiętam odsłuch bodajże IV i    .....   coś mi w nim brakowało, znaczy w jego graniu. Dziś PremiumSound Sopot chyba już nie ma tych wzmacniaczy.

Ciekawym co napiszesz o tym Haiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Asia napisał:

A skąd bierzesz co jest do czego polecane?

Z tego z czym Naim wystawia swoje produkty na targach HiFi. Hegel tez mógłby być interesująca opcja.

Edytowano przez Walezy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, marcinmarcin napisał:

Ja go odebrałem jako suchego, płaskiego, grajacego bez średnicy. Wydaje mi się niezbyt szczęśliwe połączenie do Focal. 

Wiem, pamietam czytałem twój post gdzieś wcześniej. Asia niekoniecznie musi odebrać Atom’a tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MariuszZ locked this topic
  • RoRo unlocked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...