Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

31 minut temu, tomek4446 napisał:

Po pierwsze taki opis i tak jest subiektywny. Po drugie nie ma przymusu wypowiedzi, i należałoby szanować czyjeś postanowienia.

Dobra dobra, nie moja sprawa. Ale ja chyba mogę mieć na ten temat opinię i ją wyrazić? Czy także muszę podzielić los kolegi Rega? Macie swoje układy, układziki... Publiczne forum a ktoś pisze że nie wolno mu wyrazić własnego zdania... No jak to inaczej skomentować? Ok, koniec OT, nie mój cyrk.

Natchnąłem się na taki "wynalazek" Hans Deutsch atlantic 050 Skyline - stoją na OLX

Hans-Deutsch-Lautsprecher-Atlantic-050-S

A tu trochę mniejsze tego samego producenta.

Hans Deutsch Atlantic — Pedro Lume 001

IMGP9960.jpg

Edytowano przez Butler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrk na kółkach. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy są strasznie przewrażliwieni, nadwrażliwcy, ale naprawdę, nie ma co się popisywać w internetach, jakimi to nie jesteśmy wrażliwymi ludźmi, ciekawe, czy w realu tak samo? Niektórzy też powinni się nauczyć czytania ze zrozumieniem, i koniecznie zacząć myśleć logicznie. Oprócz tego, zalecałbym pewnym osobom zrozumienie znaczenia pewnych słów, takich jak: krytyka, wiedza na dany temat, elementy niepodlegające subiektywnej ocenie, czy też jakimś swoim widzimisię. Nie strzelać focha, tylko przedstawić swoją opinię, sensownie, a nie - podoba mi się albo nie podoba, i tyle. Amen. Po to właśnie jest sekcja komentarzy, żeby się ścierać, dzielić opiniami, uwagami, też krytykować, nie tylko klepać się po pleckach. Niestety, niektórzy tego nie rozumieją, i mam tu na myśli raczej dorosłych ludzi. Nie, żeby wiek miał tu coś do znaczenia, ale...

Gato Audio. Interesujący styl:

image.thumb.png.1e3c92822ff697cc1ae5f3c000416bb1.png

Podoba mi się ten gąsienicowy styl, wygląda oryginalnie, ale jest zarazem nieprzesadzony, nieprzekombinowany. 

13 minut temu, HQ150 napisał:

Tylko nie wiadomo czy to akurat jest ambitniej. Czy tylko efekciarsko.

Właśnie, dobre i ciekawe pytanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adi777 napisał:

 Nie strzelać focha, tylko przedstawić swoją opinię, sensownie, a nie - podoba mi się albo nie podoba, i tyle. Amen. Po to właśnie jest sekcja komentarzy, żeby się ścierać, dzielić opiniami, uwagami, też krytykować, nie tylko klepać się po pleckach.

Wszystko się zgadza, tylko czasami po co jest ta agresja, która wprowadza nerwowość i brak samokontroli. 

A co do Gato, nie wiem czemu, ale zawsze kojarzy mi się, że to zabawka 😀

Edytowano przez Amarok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adi777 napisał:

Cyrk na kółkach. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy są strasznie przewrażliwieni, nadwrażliwcy, ale naprawdę, nie ma co się popisywać w internetach, jakimi to nie jesteśmy wrażliwymi ludźmi, ciekawe, czy w realu tak samo? Niektórzy też powinni się nauczyć czytania ze zrozumieniem, i koniecznie zacząć myśleć logicznie. Oprócz tego, zalecałbym pewnym osobom zrozumienie znaczenia pewnych słów, takich jak: krytyka, wiedza na dany temat, elementy niepodlegające subiektywnej ocenie, czy też jakimś swoim widzimisię.

Ło maatko, a kto Ciebie tak nakręcił i o co w ogóle chodzi? 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, HQ150 napisał:

Ja mam wręcz odmienne skojarzenia.

Ta precyzja wykonania, elegancja i jakość użytych materiałów wzbudzają we mnie od razu poczucie, że to jest coś wyjątkowego i wartościowego.

To do mnie? Ja uważam podobnie, świetnie wyglądają. Słuchałeś może czegoś z Gato?

A, już widzę, to było do kolegi Amaroka ;)

14 minut temu, JohnDoe napisał:

Ło maatko, a kto Ciebie tak nakręcił i o co w ogóle chodzi? 🤔

Mało istotne, oczywiście MOIM ZDANIEM 🤣

25 minut temu, Amarok napisał:

po co jest ta agresja

U mnie raczej nie występuje, przynajmniej staram się hamować.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...