Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

40 minut temu, tomek4446 napisał:

Przepraszam @lpomis , że wszedłem w Twoje kompetencje , ale poczułem się / i poczuwam / trochę odpowiedzialny, jak rzecz będzie się działa na moim podwórku.

Chyba żartujesz z tymi przeprosinami. To świetna wiadomość i bardzo się cieszę, że udało Ci się odwiedzić Audio Forum! Na aktualnych fotkach widać jednak, że sprzętu trochę jest, a to mega plus! Wybór podobny do tego w Warszawie :)

Fajnie też, że obadałeś dokładnie kwesie związane z parkingami. Dzięki!

Ale kurczę, jakieś przenośne małe krzesełka albo chociaż poduszki pod tyłek trzeba będzie zorganizować 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Asia napisał:

Może trzeba zrobić zrzutkę z góry na niezbędne koszty spotkania?

O , o właśnie !!!

czy wszyscy już przygotowali zeszyt i długopis ? Bo moje potrzeby ostatnio ...... :) 

A poważnie , to ogarniemy wszystko na miejscu. Kawa , herbata , cukier jest w mojej gestii jako autochtonowi. Z tego co wiem , to dzisiaj się spierdzielił expres w Salonie , więc proszę tylko o wytypowanie osoby do gryzienia ziarenek :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy78 napisał:

Tomek mi świadkiem. 

Ja to widziałem trochę inaczej . Jak już się udało wyrwać z muru te kotwy , co trzymały ten parkomat to potem poszło już gładko ... :) 

14 minut temu, Asia napisał:

Anonimowy sponsor? Nie ma mowy.

jaki anonimowy ? :) A zresztą to czysta przyjemność. Z tym ekspresem to nie żartowałem :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym i tak mógł zabrać mój wzmacniacz z lat 90, bo to może być co innego niż te produkowane obecnie, nawet z samej ciekawości porównać jak mogą zagrać.

Z krzesełkiem pomyśle, bo w sumie w domu mam składane, ale czy jest sens to targać 😛

Mam też małe panele z wełny PT80, tylko czy jest sens je zabierać jak pomieszczenie ma z 30m2 to większej różnicy nie zrobi hmmm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kraft napisał:

A co powiecie na DEFINITIVE TECHNOLOGY DEMAND 11

Zdecydowanie tak. Do nich jakiś lekko ocieplony piecyk, a może nawet lampka? Od dłuższego czasu ciekawi mnie ta firma. Nawet planowałem wypożyczyć te monitory do siebie. W salonie powinny być jeszcze podłogówki Demand 15. W salonie w Warszawie dowiedzieliśmy się, że one jednak "bardziej do kina". Mimo wszystko i tak bym posłuchał :)

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

Jeszcze w kwestii organizacyjnej. We wtorek zadzwonię do wypożyczalni mebli i takich tam ....

Świetnie. To chyba będzie najlepsza opcja. Dowiedz się proszę ile kosztuje taka usługa.

@Arko55 - zabieranie paneli bym raczej odpuścił. Obawiam się, że nie będzie raczej czasu na zabawy z akustyką. Nie rób sobie kłopotu.

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przywożenia paneli, to się nie zgodzę. Macie przykład z poprzedniego spotkania, że część kolumn nie zagrała. Każdy absorber będzie wpływał na to co słyszymy. Rozpraszacze raczej bym sobie darował, ale absorbery na pewno będą przydatne. Rozstawi się je za kolumnami i nie trzeba będzie ich ruszać do końca spotkania. Gwarantuję, że dzięki temu poprawi się kontrola basu, przez co nawet wielkie podłogówki nie będą "ryczeć" dołem. Dlatego też ze swojej strony zachęcam każdego zmotoryzowanego do wrzucenia do bagażnika trochę wełny. Chyba, że akustyka w salonie jest zrobiona, to nie ma tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...