Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Czy macie już może program odsłuchów? Czytając relacje obserwuję, że ostatnimi czasy na zlotach jest więcej hi-endu o kosmicznych cenach, a mniej sprzętu, budżetowego, czy choćby "pół-budżetowego", który faktycznie mógłby kogoś zainteresować pod kątem przyszłego zakupu. Jakby salony chciały się prześcigać w efekcie "wow". A przecież wiele tańszych rzeczy również potrafi świetnie zagrać. Czy tym razem posłuchacie też czegoś "dla ludzi"? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dla ludzi, ale różni ludzie mają różne portfele :) Odsłuchy są tam, gdzie ktoś otwiera przed szajką drzwi i, myślę sobie, dobrze, że mieliśmy okazję posłuchać sprzętów z różnych półek. W tych spotkaniach chodzi przecież o dobrą zabawę i towarzystwo :) Przynajmniej tak mi się wydaje. 

Przed chwilą, halik napisał:

Niestety Gniezno nie będzie mogło pojawić się na zlocie (ja i waldek). Sprawa przykra , losowa.  Przepraszamy.

Ooo, szkoda wielka :( Mam nadzieję, że uda się następnym razem. Będziemy o Was myśleć! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redakcja AUDIO napisał:

Odsłuchy są tam, gdzie ktoś otwiera przed szajką drzwi i, myślę sobie, dobrze, że mieliśmy okazję posłuchać sprzętów z różnych półek. W tych spotkaniach chodzi przecież o dobrą zabawę i towarzystwo :) Przynajmniej tak mi się wydaje. 

Rozumiem że otwarcie drzwi przed "szajką" to jednak możliwość prezentacji/reklamowania przez dany salon użytkownikom całego zestawu optymalnie dobranego w danej akustyce, co przekładając sie na forum, rozpowszechni info na temat świetnej konfiguracji trafiajacej w gust (np. Większości), pieczołowicie wyszukaną przez specjalistów w tejże dziedzinie. 🤔

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dedal75 napisał:

Ale przywiozę wiśniówkę z własnych wiśni myślę że zadziała wyśmienicie 😉

Pomysł dobry-ale to tylko przed salonem lub po odsłuchach, w drzwiach wykrywacz procentów 💪 

Co do sprzętów do posłuchania: na początek w głównej sali 2 topowe integry Accuphase  w klasie A oraz AB, czyli E-800 oraz E-5000, do tego odtwarzacz CD/SACD model DP-570 i kolumny podłogowe Dynaudio Confidence 30, później inne podłogówki-trochę mniejsze Boenicke W11 SE i może coś jeszcze.

Tańszy sprzęt-w sali odsłuchowej, tam będą kolumny podstawkowe i lampa.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2023 o 10:39, Redakcja AUDIO napisał:

@maciek72 + 4 kolesi 

Zapisuję się , widzę będzie mój kolega:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...