Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

5 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

chętnie wpadnę jak zlot będzie po 28 października...

Wg mnie terminy po 28 są bardzo niepewne. Covid nabiera tempa i listopad może być już obłożony obostrzeniami. Ale na razie nic nie jest przesądzone. W tej chwili trwają "negocjacje" co do miejsca i daty. Miejmy nadzieję, że wszystko zakonczy się dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Heathen napisał:

Jestem za (dowolny weekend w Łodzi)

Najprawdopodobniej spotkanie odbędzie się w Warszawie. Myślę, że temat dokładnej lokalizacji i daty, będzie nam znany lada dzień. Bardzo bym prosił wszystkie zainteresowane osoby o zostawianie mi w wiadomościach prywatnych numerów telefonów (o ile to nie problem) bo kontakt przez forum jest dla mnie odrobinę uciążliwy. 

Fajnie by też było, gdyby spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze. Oczywiście testowanie kabli nie jest wykluczone, ale proponował bym żeby żadna ze stron nie próbowała "siłą" przekonać drugiej frakcji do swoich racji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Dedal75 napisał:

A nie lepiej kastet ,maczetę i ochraniacz na zęby  HaHa 😁 , tu już nawet się porusza ten temat , żałosne . Pzdr

W tej roli będą kable - krótkie IC się nie sprawdzą, najlepsze będą grube i długie głośnikowe lub zasilające... 😞

Dla ułatwienia - lepiej rozmawiać o tym, co nas łączy, a nie dzieli.
A poza tym - w realu to powinno być spokojniej niż na Forum czy w Internecie, bo (pozornej) anonimowości nie będzie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2021 o 19:45, tomek4446 napisał:

Jasne , grasz pokera ? , mogę Cię sporo ......  :) 

Jestem za. Ja mam u siebie @Q21 oraz @Top Hi-Fi & Video Design mogą się wypowiedzieć , czy jest szansa zorganizowania takiego spotkania. Nie upieram się na Łódź czy Pabianice dojadę wszędzie.

 

Zapraszamy Cię w nasze progi do salonu w Łodzi. Rekomenduję Pana Łukasza, kierownika salonu, duże doświadczenie i dobre podejście do tematu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Asia napisał:

Zwał jak zwał, to spotkanie towarzyskie przede wszystkim, a nie zjazd partyjny.

Znaczy się z ciepłej posadki w Sp. Skarbu Państwa za 40 k. / m-cznie nici ? Szkoda ...... :) 

6 godzin temu, Dedal75 napisał:

Też tak uważam , szczerze to chciałem ludzi poznać ,audio to tylko przystawka

Tak mniej więcej wyglądało większość moich spotkań z forumowiczami. Spotykamy się by pogadać i poznać , czasem audio schodzi na plan dalszy.

41 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Rekomenduję Pana Łukasza, kierownika salonu, duże doświadczenie i dobre podejście do tematu

Znam Pana Łukasza i to co o nim piszesz to szczera prawda. Pełen profesjonalizm. Ostatnio nawet myślałem by zajrzeć i posłuchać co tam nowego wymyślili producenci kolumn. Częściej u Was bywałem jak byliście na Kościuszki , tam jakoś udawało mi się zaparkować. W nowym miejscu też parę razy byłem , ale robienie czterdziestu kółek po okolicy, by gdzieś postawić samochód troszeczkę zniechęca :) 

Edytowano przez tomek4446
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mkk napisał:

Tomku, słyszałem że Firebirda chcesz zabrać na spotkanie ?

Pod warunkiem , ze nie będę go tachał z powrotem , bo ciężkie bydle , wchodzisz ? :) 

11 minut temu, Asia napisał:

A to trening siłowy ma być? To chyba w złe obszary inwestuję

pamiętaj , nogi , mięśnie brzucha / stabilizacja/ , plecy , ręce ...... kaptury możesz odpuścić :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Asia napisał:

Z żoną?

Nie pisałem wcześniej, aby nie musieć od razu odpowiadać negatywnie i jeszcze porą popołudniowo-wieczorną nieco żonę zachęcić. Używałem nawet słów typu "impreza", "alkohol" itp (nie wspominając nic przy tym o kolumnach, wzmacniaczach, czy dacach). Niestety :|  Chyba wyczuła, że coś tu nie gra ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...