Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

3 minuty temu, soberowy napisał:

Ok, wiesz ale nie powiesz

Co mam powiedzieć ? Jak ktoś robi referendum z pytaniami uwłaczającymi mojej inteligencji , to czego ma się spodziewać ? Czy był przypadek odmowy wydania karty referendalnej ? Jak nie,  to nie było tematu.

Edytowano przez tomek4446
  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tomek4446 napisał:

Co mam powiedzieć ? Jak ktoś robi referendum z pytaniami uwłaczającymi mojej inteligencji , to czego ma się spodziewać ? Czy był przypadek odmowy wydania karty referendalnej ? Jak nie,  to nie było tematu.

Jeśli czytałeś artykuł z wp, który wkleiłem powyżej to wiesz, że mam na myśli nieładnie zachowanie niektórych członków i nie ma co się gimnastykować tylko nazywać rzeczy po imieniu.

To czy referendum jest z dupy czy nie niech każdy sobie sam oceni i weźmie w nim udział lub nie. 

Faktycznie,  nie było tematu 😀

 

 

2 minuty temu, DiBatonio napisał:

Ciebie ktoś pytał? 

Mnie nie pytał.

 

Ale ja nie jestem znaną osobą w świecie sportu 

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1086755/byly-kadrowicz-poszedl-na-wybory-i-sie-oburzyl-zglosilem-na-policje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, soberowy napisał:

Mnie nie pytał.

Bo pytać nie wolno, zawsze ktoś się wychyli, pomijam fakt, że to akurat było na Podkarpaciu, czyli ....

Był też incydent wyniesienia kart do głosowania, co nie znaczy, że wszyscy lub większość tak robi.

Zatem, nie ma co kwiczeć,  że w każdej komisji pytają.

A kwik będzie z każdą godziną głośniejszy.

Cieszy fakt, że Polacy za granicą też w końcu powstali i frekwencja wyższa niż 4 lata temu.

Wreszcie nareszcie...

 

20 minut temu, soberowy napisał:

Ale ja nie jestem znaną osobą w świecie sportu 

Aha, czyli "pytajom" tylko sławnych? 

😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, tomek4446 napisał:

Ktoś wie jak wyniki relacjonuje tvpis ? Bo mnie religia zabrania włączenia , a po za tym mam blokadę rodzicielską :) 

 

signal-2023-10-15-21-43-56-843.jpg

Co tam, Jacku @maxredaktor, ja się cieszę choćby przez chwilę.

Choćby tym, że co trzeci głosujący nie wziął karty referendalnej.

A także tym, że nareszcie ludzie się zaktywizowali i chcą mieć wpływ.

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dziś wracałem z Bieszczadów przez całe Podkarpacie. Ogromne połacie banerów, plakatów. 90% to pis. Na A4 ogromne banery wskazujące jak głosować w referendum. Pierwszy raz coś takiego widziałem. Domyślacie się kto za to zapłacił? Przytłaczające i smutne.

Nie była to równa kampania ale okazuje się, że nie wszystko w tym kraju można kupić.

I jeszcze jedno. Wyborów nie wygrywa się w Warszawie, nie wygrywa się w Konskich. Wygrywa się na szlaku w Bieszczadach ;)

20231014_125012.jpg

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...