Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

4 godziny temu, audiowit napisał:

Lewicy jestem pewny. Bardziej obawiam się o Holownię i jego prokatolickie odchyły.

Ponoć każdy ma swoją cenę , ale nie moim zdaniem nie pójdzie na to. 

Ale jaja , włączyłem po ośmiu latach jedynkę i właśnie oglądam Wiadomości. :) 

Ba , sprawia mi to przyjemność :) 

Jakże inny ton , umiarkowany , wyciszony i nie ma żadnych pasków. Oglądam od ośmiu minut i ani paska ani Tuska :) 

Oni / tvpis/ jednak są nienormalni. Wyborom poświęcili 10 minut i po temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AudioTube napisał:

Czy i jaka jest szansa, że TVP i TVP info będą „normalnymi” publicznymi stacjami?

Tak było , więc jest to realne. Przez wiele lat przed pisem , swoją wiedzę o poczynaniach polityków czerpałem z TVP info. Dziennikarze tego programu wykonywali swój obowiązek i patrzyli władzy na ręce. Informowali o aferach rządu , i rząd nie miał nic do powiedzenia. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AudioTube napisał:

Czy jest taka możliwość, że w nowym rządzie tekę ministra dyplomacj i tych spraw zagranicznych otrzyma osoba z autorytetem międzynarodowym i umiejętnościami a nie polityk?

Tak to powinno wyglądać. Pis musiał obniżyć wszelkie standardy z racji krótkiej ławki . Wiesz , że za komuny , towarzysze , którzy kończyli partyjną szkołę wyższego szczebla w Moskwie mieli zajęcia z dyplomacji , etykiety , języków obcych ? Czyli nawet komuniści mieli wyżej podniesioną poprzeczkę niż pis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, marcinmarcin napisał:

Szykuje się jeszcze gorsza zaraza niż była... jaka wygrana dobra? 😉

A TVP przed PiS bylo jeszcze gorsze... wersja PiS była nie strawna, poprzednia sączyła prawdy objawione inteligentnie, średnio a nawet całkiem inteligentny łykał niczym pelikan... 

Zawsze można przełączyć na Polsat, są tam dziennikarze o różnych poglądach, a nawet niektórych ciężko wyczuć "za kim są". 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Asia napisał:

jako przyszłego prezydenta?

Czyli już mogę podać numer konta ? Bo co my tam mamy do obsadzenia ? KGHM , Orlen, Wordy , zbrojeniówka , Lasy Polskie , Wody Polskie ......😂

15 minut temu, marcinmarcin napisał:

A TVP przed PiS bylo jeszcze gorsze... wersja PiS była nie strawna, poprzednia sączyła prawdy objawione inteligentnie, średnio a nawet całkiem inteligentny łykał niczym pelikan... 

Marcin , nie zgodzę się. Prymitywizm pseudodziennikarzy tvpis był nie do przyjęcia. Nie ma mediów bezstronnych , ale wolę jak ktoś mi pozostawia pole do myślenia , niż napieprza do głowy łopatą jedynie słuszne treści.

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marcinmarcin napisał:

A TVP przed PiS bylo jeszcze gorsze... 

Naprawdę? Pamiętam, jak w TVP oglądałem relacje z afery hazardowej.

"Ta sprawa ma związek z aferą hazardową – podaje TVP Info. Dziennikarze "Wiadomości" TVP dowiedzieli się nieoficjalnie o zatrzymaniu Jacka Kapicy, wiceministra finansów w rządzie PO-PSL. Polityk został zatrzymany na polecenie prokuratury w Białymstoku. W związku z tą sprawą Skarb Państwa miał stracić 21 mld zł – podaje na czerwonym pasku TVP Info.".

30822b8e1a56ebd478a595f3eb854e3e_948_0_0_0.jpg.65175485c85fe8502edba4dc58aede5d.jpg

aca95579f268c8854cf7f1e5ba52cbe8_948_0_0_0.jpg.f44f38e1816fbf7193e2419007c27874.jpg

Proszę mi pokazać screena z TVP pod rządami PiS, gdzie informują o jakiejś aferze w rządzie (a trochę tego było;)

I m.in. o tę "drobną" różnicę tu chodzi.

 

 

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tomek4446 napisał:

Marcin , nie zgodzę się. Prymitywizm pseudodziennikarzy tvpis był nie do przyjęcia. Nie ma mediów bezstronnych , ale wolę jak ktoś mi pozostawia pole do myślenia , niż napieprza do głowy łopatą jedynie słuszne treści.

Ja jednak bardziej obawiam się zła inteligentnego, skrytego, dobrze manipulujacego - patrz choćby na referendum...

Prostactwo i chamstwo łatwiej pokonać

OBEY

Edytowano przez marcinmarcin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marcinmarcin napisał:

Ja jednak bardziej obawiam się zła inteligentnego, skrytego, dobrze manipulujacego - patrz choćby na referendum...

Fajnie , że o tym gadamy. Fajnie , że możemy bez emocji wymieniać poglądy. Co do referendum, to moje zdanie jest takie , że pis nawet taką świętość demokracji jak referendum potrafił zohydzić. 

11 minut temu, marcinmarcin napisał:

Prostactwo i chamstwo łatwiej pokonać

Tu też się nie zgodzę. Cham i prostak ma zwykle niewielką paletę argumentów. A tam gdzie się kończą argumenty, zaczyna się tępa siła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, marcinmarcin napisał:

Szykuje się jeszcze gorsza zaraza niż była... jaka wygrana dobra? 😉

A TVP przed PiS bylo jeszcze gorsze... wersja PiS była nie strawna, poprzednia sączyła prawdy objawione inteligentnie, średnio a nawet całkiem inteligentny łykał niczym pelikan... 

Masz krótką albo wybiórczą pamięć.

Za rządów pis dziennikarstwo w TVP się skończyło.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, audiowit napisał:

Masz krótką albo wybiórczą pamięć.

Mam bardzo dobrą - dramat który zrobił PiS z TVP obrócił się przeciwko nim finalnie. Wystarczyła inteligencja ciut powyżej ameby, żeby nie traktować teh farsy poważnie. Ale znam ludzi, nawet całkiem inteligentnych którzy łykają jak pelikany wszystko z TVN/GW... i jest ich coraz więcej 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...