Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

5 minut temu, Dzik napisał:

Tak swoją drogą, to czy leci z nami moderator? Te posty już dawno powinny zostać wydzielone.

Wystarczy, że Was czytam sprawdzając czy atmosfera świąteczna jest. Nie oczekuj zbyt wiele od moderacji. Triduum sacrum jeszcze się nie skończyło. Poza tym planuję świętować dopiero więc nie prowokuj lepiej 😉

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MariuszZ napisał:

Wystarczy, że Was czytam sprawdzając czy atmosfera świąteczna jest. Nie oczekuj zbyt wiele od moderacji. Triduum sacrum jeszcze się nie skończyło. Poza tym planuję świętować dopiero więc nie prowokuj lepiej 😉

 

Akurat moderatorów staram się nie krytykować, bo sam nim kiedyś byłem i wiem, że choćby człowiek wyszedł ponad siebie i wspiął się na wyżyny dobrej woli, to i tak w końcu ktoś go posądzi o stronniczość i nadużywanie władzy.

Narzędzia moderatorskie do wydzielania postów do nowych tematów, sklejania wątków itd. powinny jednak zostać zaimplementowane.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DiBatonio napisał:

@mateolo2 a mogłeś nic nie pisać o tym WW, zobacz co się porobiło. 

Ubaw "majom" po pachy.

Moze jako autor watku Ty poproś @MariuszZ żeby przenieść wszystkie wpisy nie na temat Wiim Mini do stosownego wątku.

Pzdr

E tam ;) Prawda jest taka, ze w kwestii wiim mini mocno wyczerpaliśmy temat. Ja osobiście uważam, jako założyciel tego wątku, ze i tak super poszło :) mamy ponad 30 stron, jeden z najpopularniejszych wątków na tym forum i ciekawe dyskusje. Możemy sobie pozwolić na lekki odskok tematyczny. Ale oczywiście zgadzam się z Tobą:
 

PANOWIE, wracamy do temu wiim :) Nie potrzebujemy tu żadnych moderatorów itd. Wszyscy jesteśmy dorośli, wiec dbając o porządek na forum tematy kabli zasilających w innym wątku :) Tutaj wracajmy do naszego mini streamera.


Ja np. Wyobraźcie sobie cały czas nie mogłem z niego korzystać bo firma wiim na nim pracowała. Zakładając ten wątek już go miałem w domu i do dzisiaj go nie słuchałem… ale na szczęście już wczoraj się odłączyli, wprowadzili wszystkie moje uwagi, wiec w weekend posłucham i jeszcze ja dorzucę tutaj swoją opinie o nim.

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2022 o 13:13, S4Home napisał:

Panowie dzisiaj coś niepokojącego.

Mianowicie w Tidalu nie mam connecta do Wiim.

Czy u was jest ok? Na Spotify jest.

Piotr

Przechwytywanie.JPG

Wow Panowie ale nawaliliście OFF TOPIC w tym temacie.

Serio, cale święta przed forum :)?

U mnie nadal niema connecta na Tidalu. U reszty z Was działa?

Piotr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Mi też działało. Na tym słuchałem/testowałem. ale od świąt już nie mam tego w wyborze na aplikacji Tidala.

Wyłączenie, włączenie zasilania nie pomogło.

Dziwne

Piotr

Potwierdzam Tidal Connect działa cały spróbuj może odinstalować aplikacje i zainstalować ponownie.

Edytowano przez tomaz75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redakcja AUDIO czy mógłby ktoś wyczyścić ten dobrze zapowiadający się wątek ze śmieciowych, świątecznych wpisów?

Drugie pytanie, 

czy szanowna redakcja zamierza w końcu wziąć sie kiedyś za porzadek i wpłynie posiadanymi przez siebie narzędziami na tych, którzy bez przerwy offtopują i rozwalają wiele ciekawych tematów. Jest to niespełna 10. Zróbcie coś w końcu dla tej pozostalej większości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2022 o 08:22, S4Home napisał:

Wow Panowie ale nawaliliście OFF TOPIC w tym temacie.

Serio, cale święta przed forum :)?

U mnie nadal niema connecta na Tidalu. U reszty z Was działa?

Piotr

 

Jeśli masz router 2-zakresowy (2.4GHz i 5GHz) to sprawdź czy oba urządzenia są w tej samej sieci. Wydaje mi się że oba muszą być w tym samym zakresie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa Tidal Connect.  Aczkolwiek dwa razy przed świętami zdarzyło mi się, że włączając aplikację Wiim Home nie widziało urządzenia, trwało wyszukiwanie i reset zasilania pomógł.

P.S. Administracja też brała udział w świątecznej dyskusji :)

 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wito76 napisał:

Aczkolwiek dwa razy przed świętami zdarzyło mi się, że włączając aplikację Wiim Home nie widziało urządzenia, trwało wyszukiwanie i reset zasilania pomógł.

Miałem to samo wczoraj. 

8 minut temu, Wito76 napisał:

P.S. Administracja też brała udział w świątecznej dyskusji :)

Autoban na siedem dni kalendarzowych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest update aplikacji nad ios.

88305F40-003F-47F3-86EF-007E5E71CAFA.jpeg

 

//Edit:
Tak na szybko:

1. Żeby dodać stream, trzeba włączyć odpowiednią opcję w manage Music Services: "Open Network Stream"
2. Nowa zakładka w opcjach - jednocześnie wyrzucono info o wifi z sekcji "info"
3. Nie wiem gdzie dokładnie powinna wyświetlać się ta informacja, ale póki co u mnie nie ma. Być może wymagany jest też update samogo firmware urządzenia.
4. No tu jedynie widzę dodatkową sakładkę "Shop" w sekcji "Settings" :) 

Edytowano przez kukocz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wito76 napisał:

U mnie działa Tidal Connect.  Aczkolwiek dwa razy przed świętami zdarzyło mi się, że włączając aplikację Wiim Home nie widziało urządzenia, trwało wyszukiwanie i reset zasilania pomógł.

 

Miałem tak raz I to dzisiaj. Za to od jakiegoś czasu jest bardziej stabilny i nie ma mikro przycinek jak na początku. 

 

59 minut temu, T Z6 napisał:

Moj Wireworld dzis dotarl az sie zdziwilem ze tak szybko.I coz.Jakiejs wielkiej roznicy poki co nie uslyszalem.Ale zbyt krotko slucham bo jakas godzine.Podlaczylem do Magnat MR780.Jutro bedzie test na Yamaha RN803.Zrodlo oczywiscie Wiim.Krotko mowiac dupy nie urwalo😂.

Szybkie pytanie - Magnat mr780 czy Yamaha rn803? 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, T Z6 napisał:

Malo czasu na sluchanie mam ostatnio.Swieta tez pracowalem.Trzeba usiasc spokojnie i dluzej posluchac.Wtedy bedzie mozna wydac konkretny werdykt.

Ja raczej nie słyszę przewodów , ale jak miałem Viborga z salonu to coś się zadziało ale nie do końca potrafiłem to opisać , nazwał bym to czarnym tłem , uporządkowanym graniem w porównaniu z fabrycznym. Pzdr 

IMG20211013094633.thumb.jpg.e309c414cd041c3987a17e6ff51f4dae.jpg

 

 

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kukocz napisał:

Jest update aplikacji nad ios.

88305F40-003F-47F3-86EF-007E5E71CAFA.jpeg

 

//Edit:
Tak na szybko:

1. Żeby dodać stream, trzeba włączyć odpowiednią opcję w manage Music Services: "Open Network Stream"
2. Nowa zakładka w opcjach - jednocześnie wyrzucono info o wifi z sekcji "info"
3. Nie wiem gdzie dokładnie powinna wyświetlać się ta informacja, ale póki co u mnie nie ma. Być może wymagany jest też update samogo firmware urządzenia.
4. No tu jedynie widzę dodatkową sakładkę "Shop" w sekcji "Settings" :) 

1. Działa nawet z FLAC 24/192 

4, Pojawiła się też zakładka "Home Music Server" w sekcji "Browse", wcześniej trzeba było szukać w "My Music".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...