Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

Nic z tych rzeczy. 
Oprócz wszystkich wad i oczywistych dla mnie korzyści, nazywam „to” sposobem na pewien fragment mojego życia. Zatem to dalej aniżeli tylko dieta. 
 

Czasem i mnie coś boli, dokucza i przeszkadza. Ale dobrze śpię, naprawiam się, mogę się ruszać, hormony chyba w normie. 

Jestem przeświadczony, że to nie wpłynie na długość mojego życia. Ale już wpłynęło na jego jakość i nie ma powrotu do innych nawyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Suszone zawsze "przegrają" ze świeżymi

Masa cukru w nich jest. Tak samo w sokach, a kiedyś wydawało mi się, że soki 100% są zdrowe. Piłem tego na umór, często po 2, 3 litry dziennie, zagryzane sevendejsami i snickersami. Brrrrrrr... Zaraz rzygnę 🤢🤣

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

Jestem przeświadczony, że to nie wpłynie na długość mojego życia. Ale już wpłynęło na jego jakość i nie ma powrotu do innych nawyków.

I to jest najważniejsze 👍:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Suszone zawsze "przegrają" ze świeżymi

 

13 minut temu, Adi777 napisał:

Masa cukru w nich jest.

Wy panowie mówicie o suszonych/kandyzowanych, a są owoce suszone bez dodatków cukrów i pierdół w postaci siarki. 

https://ekogram.pl/blogs/rozwiazania/dlaczego-warto-jesc-suszone-owoce

https://www.medme.pl/artykuly/suszone-owoce-5-zdrowych-propozycji,35542.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adi777 napisał:

Niekoniecznie. Takie naturalne też mają dużo cukru.

Tzn chodziło mi o stosunek wagi do produktu. Np. Suszonych można pochłonąć wiecej (objętość) to i zawartość cukru wieksza... tak myślę, być może błędnie🤔

Ale stosunek jednego suszonego do jednego świeżego owocu ma oczywiscie ten sam poziom cukru

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Chyba Miro 84 napisał:

Acha. 

Miro, nie chcę tutaj być profesorem Miodkiem, ale zupełnie przyjaźnie napiszę - może jako przydatną ciekawostkę dla Ciebie i innych.

Piszemy 'aha' 

Piszemy też 'ach'

Bardzo łatwo to zapamiętać / to zawsze trzy litery. 

Kiedyś nauczycielka języka polskiego pięknie wytłumaczyła mi i do dziś pamiętam jak brzmi 'h' a jak 'ch'.  

Nie wierzysz? Zrób eksperyment i powiedz kilka słów z 'h' i 'ch'  - może być "aha" i "ach" 

Albo np. hak / chmura  - czy słyszysz, że to h/ch brzmi inaczej, że 'ch' jest bardziej szorstkie od 'h'? 

Taka ciekawostka ;)

https://polszczyzna.pl/aha-czy-acha/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bebop napisał:

Miro, nie chcę tutaj być profesorem Miodkiem, ale zupełnie przyjaźnie napiszę - może jako przydatną ciekawostkę dla Ciebie i innych.

Spoko, jestem "z tych" co akceptują konstruktywną krytykę 🍻

Człowiek uczy się całe życie ;)

8 minut temu, Bebop napisał:

Albo np. hak / chmura  - czy słyszysz, że to h/ch brzmi inaczej, że 'ch' jest bardziej szorstkie od 'h'? 

Ja bym powiedział że "h" jest krótsze w wymowie. 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gienas napisał:

Ale doustnie, nie dożylnie

A właśnie Roman / @Rega/ , z tym lenistwem to chyba przeginasz. Nie mógł byś tak normalnie ze szklanki zamiast tych kroplówek ? :)

Mnie udało się zbić brzuch poprzez zmianę produktów. Koleżanki w pracy twierdzą , że to cud , bo przez osiem godzin ciągle jem :)

Tak w sumie to w kółko to samo , 200 g twarożku , pomidor , sałata , papryka , owsianka z owocami plus odżywka białkowa Pure Whey. Codziennie w robocie po za tym pochłaniam 200 g Mieszanki Studenckiej , dwa banany i Skyr pitny 330 ml , 8g monohydratu kreatyny . Tak wygląda moje 8 godz. pracy :)

Ogólnie staram się utrzymywać 2500 kcal / moje zapotrzebowanie na "0" to 2700 kcal/ . Za to od października wchodzę na min. 3000 kcal , z tym że przy dokładnym wyliczeniu węgli , tłuszczu , białka. A' props białka , znacie jakąś przyjemną metodę wchłonięcia 160g dziennie ?

IMG_0895.JPG

IMG_0896.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Asia napisał:

Bo Ty jeszcze rośniesz 🤣.

Tia 😄 Taki młody już nie jestem 😉Ale czuć się czuję 💪:D

Jak się ogolę, to przezywają mnie dzidziuś i niemowlę 🤨

17 minut temu, tomek4446 napisał:

A' props białka , znacie jakąś przyjemną metodę wchłonięcia 160g dziennie ?

Aż tyle potrzebujesz? Ile ważysz?

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, tomek4446 napisał:

2g na 1 kg. masy.

Sporo.

16 minut temu, MMarek napisał:

Faktycznie na zdjęciu w avatarze wygladasz superowo pomimo zarzutów, o które Cię niesłusznie pomawiano 🤣

Szczerze? Nie jestem w temacie z Kevinem. Kojarzę tylko, że jakiś gościu oskarżył go o molestowanie, chyba. Jak to się skończyło, czy przyznał się do tego, nie mam pojęcia. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...