Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 494 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 7,4k wyświetleń
  1. YAMAHA czy DENON

    • 4 odpowiedzi
    • 6,9k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 9,8k wyświetleń
  2. Jak dobrze ustawić suba?

    • 2 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
  3. Jaki TV do pokoju 20m

    • 9 odpowiedzi
    • 8,8k wyświetleń
  4. Problem.. eh

    • 6 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
  5. Ile mocy w amplitunerze? 1 2

    • 26 odpowiedzi
    • 21,6k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
  6. koaks czy opt

    • 15 odpowiedzi
    • 6,8k wyświetleń
  7. Tv LG do kina domowego?

    • 4 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  8. Blu-Ray czy HD-DVD

    • 13 odpowiedzi
    • 8k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 4,5k wyświetleń
  9. Dźwięk z HDMI

    • 3 odpowiedzi
    • 4,3k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 5k wyświetleń
  10. odtwarzacz DVD

    • 4 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 7,5k wyświetleń
  11. Amplituner do 2000zł

    • 9 odpowiedzi
    • 5,7k wyświetleń
  12. amplituner

    • 4 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 5,1k wyświetleń
  13. SONY STR-DE445

    • 2 odpowiedzi
    • 7,5k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 9,8k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • W sumie nachodzi mnie też pewna refleksja... Zważywszy na fakt iż forum ma być opiniotwórcze czasem trudno dobrać właściwe słowa by opisać możliwie subiektywnie swoją ocenę. Mi jest jeszcze trudniej z uwagi na wiele osobistych sympatii jakie łączą mnie z kolegami z forum.. Ale wyobraź y sobie, że :  - Kolega dokonujący oceny nie jest dobrym znajomym  - Słucha zestawów w odwrotnej kolejności  itd itd Może wtenczas owa neutralność składu b/c2302 zostać nazwana jako pewnego rodzaju powściągliwość czy nieśmiałość a idąc dalej mogłoby się okazać że to nie b2301l ma czegoś więcej czy bardziej a w zasadzie to b2302 czegoś jakby ma mniej... Tak się składa że ta owa neutralność powodowała że zestawy te są trudne do akceptacji na tzw zawsze... Adam Ty mas, to z, częście że na wyciągnięcie ręki masz człowieka od kolumn i on spokojnie do stroi Ci je pod ten zestaw ale ma to też swoje złe strony gdyż wtedy taki set jak b/c 2105 geajazno podczas gdy to w mojej ocenie jeden z najciemniej grający zestaw sansui jaki znam... Oczywiście to moja ocena i moje doświadczenia ale trudno nie odnieść wrażenia że wielu uznało 2302 za raczej nieśmiały dostojny przysadzisty i bez nadmiernej chęci do wyrażania emocji. Winę za to uważam ponosi głównie pre.... Czy da, się b2302 uznać za sprzęt marzeń???? Ależ oczywiście wystarczy ją spiąć z c2301 i dobrać właściwe kolumny - jak np kolega Wuwuzela no i świat się zmienia 😀 Oczywiście to moja i tylko moja opinia ale nie bez powodu jednak wybrałem samą suwerenną B2301 w której dostrzegłem niesamowity potencjał no i modyfikację pokazały, że chyba coś w tym jednak jest 😀 b2302 modyfikować się nie da i wszelkie próby tego typu doprowadziłyby do zniszczenia tego co on sobą reprezentuje. Zatem albo droga poszukiwań towarzystwa do b2302 albo modyfikacja b2301l... I to i to to ciężki chleb... 
    • Ok, trochę się dokształciłem i ten denon nie ma triggera. Tak na prawdę to ja szedłbym w stronę końcówki mocy, potrzebuję integracji, uniwersalności i komfortu. Co nowego/używanego powinienem rozważuć w cenie 5-7K? Nad C298 Rotel RB-15?? ...
    • Co do samej b2301l - zgadzam się choć musiałbym wiedzieć która to (czyja) końcówka! Wszystkie, które modowałem są z tego co wiem nadal w rękach ich właścicieli i raczej to nie była ta "moja własna" której Andrzej raczej z rąk już nie wypuści (ponoć zostanie z nią skremowany :-)) wszystkie były modowane nieco inaczej i każda trochę inaczej strojone na co wpływ miało wiele czynników a głównie dostępność części no i ogólna wartość wydanych na części pieniędzy... Co do teamu b2302 z C2302 - zgoda, razem to gra neutralnie ale cóż się dziwić skoro to w zasadzie zmodowane DR na sterydach 😀 Co do teamu B/C 2301lmod też się zgodzę bo końcówka była modyfikowana jako suweren i aby pre osiągnęła jej walory też musiałoby mieć podrasowane tor zatem nie dziwi że psuje to co udało się modem w końcówce wyciągnąć 😀 Brakuje mi tu tylko dwóch pozostałych przypadków czyli samej b2302 oraz teamu C2301 z B2302! No i bardzo zależałoby mi by to wszystko pospinać moimi drutami.... Może kiedyś, jak dożyję... Napisz mi Adam na priv czyja to B2301l bo coś mi tu nie do końca... Zrobiłem ich 4 i wiem gdzie są wszystkie więc... Spotkałem się już z tym że ludzie podpierają się mną bo dotknąłem ich wzmacniacz...  P. S.  Niedaleko w sumie od Ciebie są modyfikowane 907Dr oraz 907lextra może uda, się kiedyś zaprezentować porównanie z teamem B2302??? Dla wielu mogłoby to być doświadczenie niezwykle bogate we wnioski 😀 Takiego zakresu jak zastosowałem w DR trudno szukać nawet w B2302 zatem na pewno byłoby ciekawie zwłaszcza że zawsze szczególną uwagę zwracałem na tym żeby z Sansui nie zrobić czegoś innego a jedynie otworzyć i sprecyzować to co stworzyli ich konstruktorzy. 
    • w tej cenie mozna kupic amplituner i 2 kolumny podstawkowe  lecz  uzywane i bez gwarancji na olx najtanszy i najnowszy rocznik z dolby atmos to raczej zawsze marka pioneer
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...