Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 918 tematów w tym forum

    • 9 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 39 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  1. Wzmacniacz do Dali Zensor 7

    • 20 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  2. Pomoc w wyborze wzmacniacza.

    • 18 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  3. WHAT-HIFI 2011

    • 2 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 50 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  4. Wzmacniacz do Monitor Audio Bx2

    • 3 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  5. Kolumny + subwoofer

    • 22 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  6. Kolumny Sony SS-A290

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  7. Kolumna Jamo 506 problem

    • 19 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 34 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
  8. altus 300 kilka pytan

    • 6 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Na „benzynkę”/automotoryzację nie wydaję. Tam dopiero kasa się wylewa. Tylko jeszcze jak uprosić❤️, bym w sypialni mógł postawić. Sam rower już pod sufitem w salonie. Jako dyfuzor.
    • Pożyczyłem do odsłuchu w domu czarnego konia z polecanych propozycji, przynajmniej tak mi się wydawało, kolumny Monitor Audio Gold 100 5g. Bardzo ładne, dobrze wykonane w kolorze piano black. Jak zagrały? Tak jak o nich czytałem. Góra łagodna z detalem, wokale czyste i szczegółowe, bas solidny, szybki i zróżnicowany.  Czego nie zagrały? Tej wielkości dźwięku, którą oferują Dali oberon 3. Obszernej podstawy basowej, pogrubionej średnicy, pogrubionych wokali. Średnica była mniej słyszalna, bardziej w tyle. Muzyka, której słuchałem nie dawała mi takiej frajdy. Goldy po dwóch dniach trafiły do kartonu. Może to moje pomieszczenie im nie pasowało, rozstaw kolumn 2 metry, kolumny mają 20 centymetrów z tyłu do ściany, odsłuch 4 metry od kolumn. Może wzmacniacz nie dał rady, kolumny są 4 omowe o niższej skuteczności niż Dali, trzeba było bardziej podkręcić głośność. Na plus. Góra wydała się bardziej detaliczna niż w Dali, bas był bardziej zróżnicowany, wokal czystszy. To bym zmienił w Dali oberon 3. Po tym co napisałem, co polecacie odsłuchać? 🙂
    • Az sie dziwie ze tylu osobom chce sie testowac kazda zabawke jaka sie pojawia na rynku....😁
    • Ja od razu w lesie wstępnie ogarniam żeby nie wozić robaczywych, ale o dziwo na tyle zebranych 2 sztuki miały robaczywe korzenie. Oczywiście z kolegami zbiory, sam bym nie przejadł to i tak bardziej ich zabrałem na grzyby bo ja mam dość w tym sezonie ;).  PS a ja uwielbiam robić przy grzybach 
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...