Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 531 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,4k wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 957 wyświetleń
  1. Marantz M-CR 611

    • 2 odpowiedzi
    • 6,7k wyświetleń
  2. Zestaw Stereo do 3k

    • 11 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  3. Jak to brzmi?

    • 12 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 8,3k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 4,6k wyświetleń
  4. Zakup sprzętu hi-end

    • 9 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
  5. stereo do pokoju 30 m2

    • 2 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,2k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  6. Sprzęt do pokoju 12M^2

    • 17 odpowiedzi
    • 6,4k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 12k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Jaka spina , normalna rozmowa 🤗 Ciągle gdzieś się traci kaskę ,KD to nie wyjatek  😉
    • Nie dopisałem, że przestrzeń mogę zagospodarować różnymi zestawami w granicach rozsądku - niekoniecznie bardzo kompaktowe. Wrzuciłem w googla i pierwszy akapit: "Ani ten, ani żaden inny głośnik Bluetooth nie zastąpi systemu z parą kolumn, gdy zależy nam na "prawdziwej" stereofonii, jednak pozostałe aspekty dojrzałego, zrównoważonego brzmienia głośnika Vifa Copenhagen 2.0 opanował z sposób godny tradycji marki Vifa. " wygląda nieźle.  3k, warte? Może źle szukam.   Nie przejmuję się wyglądem ani gabarytami, ma dobrze grać.
    • Panowie, ale po co te spiny, przecież pytałem się o opinie, dostałem kilka, dobrze jest... w sensie wnioski wyciągnę sam 🙂 W najgorszym razie stracę trochę kasy. Albo nie. To się dopiero okaże. 
    • Do takiej malutkiej sypialni to ja bym ci polecił Kef LSX II czyli koniecznie drugiej generacji. Kosztują niestety  około 4500zł za parę, ale to naprawdę najbardziej audiofilskie granie z tych aktywnych kolumienek. Po za tym są malutkie i łatwo je dobrać pod kolor mebli, bo występują w wielu kolorach.Mają bardzo fajną apkę do obsługi. Nie brał bym tej minimalnie tańszej wersji LT bo ona jest zubożona w funkcje. Te beżowe są śliczne.Jeśli możesz wydać taką sumę, to na pewno będziesz zadowolony. https://www.ceneo.pl/Kolumny_podstawkowe;szukaj-kef+lsx+ii?se=zhPHoDb7_5F89y8lDEbzU68MyUcF_Qmx&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwoa2xBhACEiwA1sb1BMeK063qaGUCY_l4tx-NsHrAEnZu5Zt9XsAscIOOjwTVMvHO1RC70xoCeucQAvD_BwE
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...