Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

7 godzin temu, tomek4446 napisał:

Posłuchałem kilku kawałków Rammstein , Iron Maiden , Black Sabbath i nie miałem jeszcze w chałupie tak dobrze brzmiącego ciężkiego brzmienia. Nic się nie zlewa , nie ma chaosu , jazgotu , papki. 

Jesli chodzi o Rammstein to jest to niejako jeden z wielu punktów odniesienia w tego typu gatunku. Brak chaosu, jazgotu, papki. 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rega Roman , jak wiesz , audio to precyzja i cierpliwość. Twoje podstawki musiały się najpierw zaadoptować , temperatura , wilgotność i takie tam. Są świetne ! Estetyka , wykonanie , dbałość o szczegóły jest wszystko , szacun.

Wiem , normalni ludzie mają za kolumną jeden , góra dwa kable głośnikowe i koniec. U mnie jest to troszeczkę inaczej. Podstawki doskonale porządkują kabelki , żona zachwycona 😄

Roman , jeszcze raz dzięki

20221230_140153.jpg

20221230_140202.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DiBatonio napisał:

Może jeszcze do nich wrócę.

Wizualnie wygląda super , a i wzgląd funkcjonalny nie do pominięcia. Też muszę coś wykombinować pod zasilające. Szczególnie Supra wysuwa mi się z oryginalnego wtyku przy gniazdku. 

2 minuty temu, Rega napisał:

Szanowni Koledzy - zawstydzacie mnie!

Roman , skromność to nie w tym przypadku. Podstawki wyglądają na profesjonalną robotę , a nie amatorszczyznę. Trochę bawiłem się w obróbkę drewna i wiem , że nie jest to takie proste. 

Są to też koszty i czas. Dzięki za bezinteresowność , ta cecha jest na wymarciu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

Wizualnie wygląda super , a i wzgląd funkcjonalny nie do pominięcia. Też muszę coś wykombinować pod zasilające. Szczególnie Supra wysuwa mi się z oryginalnego wtyku przy gniazdku. 

Mnie się nic nie wysuwa 😉

Funkcjonalność i wygląd jest w pytę.

8 minut temu, Rega napisał:

Szanowni Koledzy - zawstydzacie mnie! To było TYLKO w ramach dowcipu i dobrej zabawy.

No i jest zabawa.

Dziękuję 😛

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomek4446 napisał:

@Rega Roman , jak wiesz , audio to precyzja i cierpliwość. Twoje podstawki musiały się najpierw zaadoptować , temperatura , wilgotność i takie tam. Są świetne ! Estetyka , wykonanie , dbałość o szczegóły jest wszystko , szacun.

Wiem , normalni ludzie mają za kolumną jeden , góra dwa kable głośnikowe i koniec. U mnie jest to troszeczkę inaczej. Podstawki doskonale porządkują kabelki , żona zachwycona 😄

Roman , jeszcze raz dzięki

20221230_140153.jpg

20221230_140202.jpg

Ale, że nieekranowany zasilający idący równolegle z glosnikowymi skręcony na podstawce? !!!

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze stałem się mimowolnym sprawcą zamieszania - bardzo przepraszam i następnym razem wysyłając coś komuś bardzo poproszę o niezamieszczanie informacji na ten temat, bo jak widać niektórych one drażnią, pomimo, ze też stanowią element systemu, co prawda raczej dość humorystyczny i nie wpływający na jakość brzmienia. Pozdrawiam. Rega

Jeśli to możliwe to proszę moderację o usunięcie wszystkich związnych z tym postów.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...