Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

od pewnego czasu mam problem z wpisami. Forum samo dorzuca niepotrzebne nowe linie zwłaszcza gdy kogoś cytuje, przykład do zobaczenia w tym temacie:

edycja nie pomaga i jest tylko gorzej, nie wiem od czego to zależy.

ooo, w tym temacie nie ma tego problemu.

Edytowano przez lolekdrugi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lolekdrugi napisał:

edycja nie pomaga i jest tylko gorzej, nie wiem od czego to zależy.

ooo, w tym temacie nie ma tego problemu.

Lolekdrugi (oraz inni Użytkownicy Forum...)

Sprawdź proszę czy dotyczy to również komputera/laptopa.
U mnie ten problem występuję tylko w przypadku pisania na komórce (z Androidem), na laptopie z "Windą" wszystko jest w porządku (nie tylko tutaj, ale również w innych działach tematycznych).

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RoRo napisał:

Halo ....
czy ktoś jeszcze ma problemy z dodawaniem (automatycznie przez system) pustych linijek przy cytowaniu, bo nie dostałem odpowiedzi?

Napisałem to z Huaweja na Andku. Zobaczymy 😎

5 godzin temu, Kubakk napisał:

Jedyny problem to brak powiadomień na maila

Może w spamie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2022 o 13:43, RoRo napisał:

Halo ....
czy ktoś jeszcze ma problemy z dodawaniem (automatycznie przez system) pustych linijek przy cytowaniu, bo nie dostałem odpowiedzi?

tak ja mam, zgłaszałem to gdzieś. Wyczyszczone ciastka, wyczyszczona pamięć podręczna. Po tym zabiegu trochę się wygląd strony zmienił ale problemy z nowymi linijkami pozostał. W ogóle strona ma jakieś błędy które widać w konsoli, w źródle strony też są śmieci i błędy.

Dodatkowo czasami miejsce dodanie posta nie ładuje się w pełni, albo ładuje się podwójnie. Widać, że coś jest nie tak ze skryptami JS.

Przeglądarka Firefox wersja: 105,

 

p.s. czy ktoś mógłby delikwentowi @Piotr Sonido wyjaśnić, że problemy ze stroną faktycznie występują? Bo gość zaczyna być mega irytujący ze swoim brakiem rozumienia treści pisanej.


@RoRo kurcze, teraz dobrze dodało, może to być zależne od tematu? Zobacz co się dzieje z moimi postami w dziale "kino domowe".


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2022 o 18:07, lolekdrugi napisał:

Nadal występują problemy przy dodawaniu postów.

Spróbuj naprawić formatowanie tekstu w przeglądarce (odstępy, spacje, akapity itp), spróbuj użyć innej, sprawdź klawiaturę bo praktycznie każdy twój post trzeba edytować. Użytkownicy się skarżą wiec proszę w ich imieniu podjąć działania naprawcze.

Pozdrawiam. 

Mariusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



4 minuty temu, MariuszZ napisał:




Spróbuj naprawić formatowanie tekstu w przeglądarce (odstępy, spacje, akapity itp), spróbuj użyć innej, sprawdź klawiaturę bo praktycznie każdy twój post trzeba edytować. Użytkownicy się skarżą wiec proszę w ich imieniu podjąć działania naprawcze.






nie wiem co mam napisać, dosłownie dwa posty wyżej napisałem, że to nie pomaga. Problem jest po waszej stronie. I pojawił się jakiś czas temu. Wskazałem nawet błędy w kodzie strony. Nie, ja tego nie jestem w stanie poprawić - problem leży po waszej stronie. Używam Firefoxa i nie, nie będę używał innej przeglądarki tylko dlatego, że nie potraficie naprawić strony.




Proszę, strona nawet walidacji W3C nie przechodzi, link tutaj.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiaturę sprawdź. Wygląda tak jakby "enter" po wciśnięciu odpowiadał 3x. 

Część twoich postów jest OK i nie widać złego formatowania np. poniżej jak widać 

W części postów jak tym ostatnim jest inaczej. Prawdopodobnie w sobotę używałeś innego urządzenia i było OK. 

Sprawdź u siebie dokładnie zanim sprowokujesz do pracy programistę, bo może okazać się że to banalna techniczna usterka po twojej stronie.

Pozdrawiam.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MariuszZ napisał:

Klawiaturę sprawdź. Wygląda tak jakby "enter" po wciśnięciu odpowiadał 3x. 

Po raz kolejny powtarzam. U siebie dokonałem sprawdzenia. Niestety nie wiem od czego to zależy, że czasami jest ok a czasami się sypie. Na pewno są problemy na stronie, widać to w konsoli błędów przeglądarki. Widać to również w validatorze W3C. Strona nie jest zrobiona zgodnie z normami/zasadami i się sypie.

Mój enter działa prawidłowo, nie może być inaczej, ponieważ to nie jest jedyne miejsce gdzie się udzielam. Dodatkowo jak wiele osób obecnie, wykorzystuje go nie tylko "do zabawy" zatem mogę zapewnić, że klawiatura działa prawidłowo.

3 godziny temu, MariuszZ napisał:

Prawdopodobnie w sobotę używałeś innego urządzenia i było OK. 

macie dostęp do logów, możesz spokojnie sprawdzić i potwierdzić, że cały czas korzystam z tej samej przeglądarki.

3 godziny temu, MariuszZ napisał:

Sprawdź u siebie dokładnie zanim sprowokujesz do pracy programistę, bo może okazać się że to banalna techniczna usterka po twojej stronie.

niech naprawi stronę by przechodziła test zgodności i usunie te śmieci ze źródła bo wygląda to tak jakby to student pierwszego roku pisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2022 o 18:48, MariuszZ napisał:

 


Dnia 31.10.2022 o 18:48, MariuszZ napisał:
Coś zmieniłeś? Twoje posty są OK na razie. 

nie, nic nie zmieniłem, w tym temacie czasami są ok, w kinie domowym nie są ok zawsze. Pisałem o tym w tym temacie! Proszę, zacznij czytać ze zrozumieniem bo kolejny raz wykazujesz ignorancję i wybiórcze traktowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz chyba ignorancję z ignorowaniem więc się następnym razem zastanów co zamierzasz napisać, bo nie dam się obrażać. 

Tu masz wyjaśnienie. W skrócie: "Ignorant to nieuk. Mówimy tak o kimś, kto mimo niewiedzy zabiera głos. Ignorancji nie należy mylić z ignorowaniem czegoś lub kogoś, czyli z lekceważeniem." Poza tym nawet gdybym ignorował twoje wpisy o błędach na stronie to jesteś jedynym przypadkiem któremu te błędy wywalają formatowanie tekstu co jest przynajmniej "dziwne" więc moje propozycje sprawdzenia po twojej stronie są chyba uzasadnione. 

16 minut temu, lolekdrugi napisał:

w kinie domowym nie są ok zawsze

Niektóre są OK więc nie konfabuluj. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MariuszZ napisał:

Mylisz chyba ignorancję z ignorowaniem więc się następnym razem zastanów co zamierzasz napisać, bo nie dam się obrażać. 

Nikt nikogo nie obrażał, znowu próbujesz mi coś imputować tak jak z enterem i innymi rzeczami. Czekam aż ktoś w końcu to forum naprawi bo ja nie jestem w stanie z tym nic zrobić. Formularz edycji co chwile się rozjeżdża, strona ma błędy, wskazywałem powyżej i dałem nawet link do narzędzia który sprawdza poprawność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...