Skocz do zawartości

Zmiany na forum


Recommended Posts

10 godzin temu, J4Z napisał:

Skrypt jest zabugowany to fakt, ale @lolekdrugi jako jedyny masz take problemy. Używasz jakiegoś blockera reklam? Też używam FF na lapku. Wiem że reinstall przeglądarki to nieciekawa sprawa, dlatego weź na początek na test zainstaluj inną i sprawdź. Toć to 2 minuty roboty.

tak, używam blockera jak wszyscy. Reinstalacja nie jest potrzebna, wystarczy tryb incognito i wtedy nie masz ciastek itp. Pisałem wcześniej, to nie pomaga. I dziękuję, że ktoś poza mną napisał, że faktycznie skrypt ma błędy. Bo jak widać moderacja słucha tylko wybrańców a innych ignorują i traktują wybiórczo.

 

10 godzin temu, J4Z napisał:

I nie obraź się, ale doceń Mariusza takiego jakiego mamy, bo inny by Cię zablokował i kazał odezwać się na maila jak ogarniesz sprawę. 

tylko zastanówmy się, jakbym mógł sprawdzić czy już naprawiłem skoro nie mógłbym pisać na forum? Chociaż to byłoby dość typowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, J4Z napisał:

 

 

Mogło coś się popieprzyć w plikach instalacyjnych u ciebie, np podczas aktualizacji. 

 

 

i występuje to tylko i wyłącznie na tej jedynej stronie ze wszystkich na których się udzielam w internecie?

 

 

 

59 minut temu, J4Z napisał:

 


53 minuty temu, J4Z napisał:

 

 

 


Skrzynka odbiorcza email z wiadomością od ciebie że zainstalowałes inna przeglądarkę. W tym momencie nie wykazujesz chęci współpracy. 

 


No niestety niektóre twoje posty zawalaly prawie całą stronę. 

 


Spróbuj innego blockera np ublock - nigdy nie sprawiał mi problemów. Większość ludzi go poleca.

 

Ja nie współpracuje? Podałem co zrobiłem po czym moderator każe mi robić to samo, wskazałem błędy na stronie - nic nie zrobiono w tym kierunku, wskazałem narzędzie które je pokazuje. No przykro mi ale nie zmienię przeglądarki ponieważ ta jest dla mnie wygodna, dodatkowo niebawem sporo innych nie będzie pozwalało na używanie blockerów bo bazuje na silniku Chromium.

 

 


Dla Twojej wiadomości, używam uBlock origin.

 

 


Tak jak wyżej ja nic nie robię, dosłownie i czasami jest dobrze a czasami jest źle. Problem dotyczy tylko i wyłącznie tego forum i żadnego innego. Firefoxa używa cała rzesza ludzi na świecie zatem to nie on jest problemem, tak samo jak uBlock origin. A jeżeli strona się sypie przez jakąś reklamę to znaczy, że problem jest ze stroną bo powinna działać bez reklam a jeżeli taki jest wymóg to powinna być o tym stosowna informacja, nigdzie takiej nie widziałem.

 

 


@J4Z jak widać strona jest na tyle uszkodzona, że nawet w cytatach dodaje puste linie a ja ich w ogóle nie dotykam.


Edytowano przez lolekdrugi
edytowałem by usunąć spację - ciekaw czy znikną
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, lpomis napisał:

I ja melduję problem z forum. Od dziś nie wyświetlają mi się zdjęcia, nie działają emotki, reakcje, avatary użytkowników. Przeglądarka Safari, iOS.

A tak to wygląda:

 

Mam ten sam problem na iOS.

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, sytuacja jest skomplikowana, więc musicie uzbroić się w cierpliwość. Wszystko wróci do normy, ale potrzeba na to kilku dni... no może nawet więcej niż 7 :/ Forum będzie aktualizowane, zniknie z eteru pewnie na godzinę, ale wcześniej dam Wam znać.

Mam nadzieję, że nam wybaczycie 😇 🙄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...