Skocz do zawartości

Pytanie do administracji


Recommended Posts

51 minut temu, Kraft napisał:

Może niech notkę biograficzną przygotuje @Top Hi-Fi & Video Design? Mają na pewno kogoś od PR, kto jest w stanie przygotować interesujący materiał o ich sztandarowej marce. Co chłopaki? A my już potem pociągniemy wynurzeniami osobistymi.

Rozwińcie temat, najlepiej napiszcie na priv :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kraft napisał:

Pum, pum, pum... popatrzmy.
...

Trzy linijki już nie wystarczają?

W każdym z tych wątków pierwszy post liczy więcej niż 3 LINIJKI  😜

A poza tym zastanów się nad sensem słowa OBECNIE w poniższym zdaniu "Dostałem wiadomość od Admina, że aby założyć obecnie nowy klub, to musi być tytułem wstępu więcej treści"

Beznazwy.gif.0061e577e2c218642368b404307761ac.gifBeznazwy.gif.827ae50404e9e405df4bf744970ddef2.gif

14 godzin temu, MMarek napisał:

Dostałem wiadomość od Admina, że aby założyć obecnie nowy klub, to musi być tytułem wstępu więcej treści.

Nie chce mi się  powielać o Panach Bowers i Wilkins treści ogólnie dostępnych w internecie na zasadzie kopiuj - wklej. Sam nic mądrego nie wymyślę, ponadto co jest w historii powstania tej zacnej firmy. Stary jestem i już wielu rzeczy mi się nie chce.

Nieśmiało zaproponuję, abyś Ty Jarku posiadający B&W rozpoczął wątek założycielski, a potem będzie już z górki :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RoRo napisał:

W każdym z tych wątków pierwszy post liczy więcej niż 3 LINIJKI  😜

Serio? W pierwszym poście Twojego tematu o Chario dowiadujemy się o firmie tyle, że... jest włoska.

"Na naszym Forum mamy kilku szczęśliwych posiadaczy kolumn włoskiej firmy CHARIO ... "

I to by było na tyle;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię. Nie wiem, czy to miłość. Ale sądzę, że o B&W napisać zwięźle, ciekawie i sensownie, nie kopiując przy tym angielskiego (fajnego) artykułu z Wiki - no jest ciężkawo bez wysiłku. Kawał historii. Wielu wielbicieli, i tyluż przeciwników. Marka poniekąd legenda, która już od dawna jednak w pewnych audiofilskich kręgach, jest po prostu omijana. Ale wiem, że realizatorzy dźwięku ją lubią. Dlaczego? Ja chyba znam powód. Podyskutujmy o tym jak już ktoś napisze porządny wstęp.

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony, że „dzisiaj” nie ma klubu B&W. 
Koledzy, niektórzy dryg do pisania mają. Zazdroszczę tej umiejętnej, jednocześnie podziwiam. Mimo to, chciałbym poczytać. 
A brzmienia tzw swojego B&W nie ma. I o tym chciałbym napisać. W klubie.

Dziś w Beneluksie na aukcjach wystawiono kilkaset B&W. To top wszystkich marek pod względem ilości, różnorodności, ceny itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MariuszZ napisał:

Proszę nie przesadzać. Czas dla branży minął. Klub otwarty. Zapraszam w Twoim imieniu do owocnych dyskusji :) 

Pozdrawiam. M

Po powrocie z roweru, zastanawiałem się komu zawdzięczam ten interesujący wstęp w klubie Bowersów. Dziękuję, chociaż niezasłużenie poszło na moje konto 😀 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MMarek napisał:

zawdzięczam ten interesujący wstęp w klubie Bowersów. Dziękuję, chociaż niezasłużenie poszło na moje konto 😀 

Nie wiem czy mam to odczytać z nutą ironi czy bez. Ja prosty człowiek jestem, zerojedynkowy 😉

Gdybyś miał ochotę zmienić, rozwinąć, podmienić pierwszy post to służę pomocą. Nie ma z tym najmniejszych problemów. 

Nikt z administracji nie oczekuje cudów wianków na wstępie ale kilka słów tytułem wstępu o marce,  inżynierom, projektantom czy założycielom się należy. Cokolwiek od siebie czy z wiki to już nie ma takiego znaczenia. 

Pozdrawiam. M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...