Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

Cisza wyborcza coraz bliżej. Może warto przypomnieć, o czym zadecydują nadchodzące wybory. Między innymi o tym, o czym wspomniał dzisiaj Rafał Trzaskowski:

"Te wybory zdecydują o przyszłości Polski, o tym, czy Polska będzie krajem uśmiechniętym, europejskim, tolerancyjnym, otwartym, czy będzie przez cały czas gnębiona przez tych, którzy mają kompleksy i którzy chcą budzić tylko i wyłącznie resentymenty, i którzy chcą budować swoją kampanię i Polskę tylko i wyłącznie na złych emocjach. Jasno musimy im powiedzieć, że nie ma zgody i mamy dość tego typu postępowania. ". 

 

Ja pragnę tego uśmiechu, bo to dla mnie podstawa egzystencji. Bez niego, co to za życie? PiS chce mi go koniecznie zamazać z twarzy.  Ale będę walczył. W niedzielę. Głosując.

Edytowano przez Kraft
  • Lubię to 7
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kraft napisał:

Cisza wyborcza coraz bliżej. Może warto przypomnieć, o czym zadecydują nadchodzące wybory. Między innymi o tym, o czym wspomniał dzisiaj Rafał Trzaskowski:

"Te wybory zdecydują o przyszłości Polski, o tym, czy Polska będzie krajem uśmiechniętym, europejskim, tolerancyjnym, otwartym, czy będzie przez cały czas gnębiona przez tych, którzy mają kompleksy i którzy chcą budzić tylko i wyłącznie resentymenty, i którzy chcą budować swoją kampanię i Polskę tylko i wyłącznie na złych emocjach. Jasno musimy im powiedzieć, że nie ma zgody i mamy dość tego typu postępowania. ". 

 

Ja pragnę tego uśmiechu, bo to dla mnie podstawa egzystencji. Bez niego, co to za życie? PiS chce mi go koniecznie zamazać z twarzy.  Ale będę walczył. W niedzielę. Głosując.

Bardzo mi się podoba ta wypowiedź!!
Ja też jestem wesołym, uśmiechniętym człowiekiem. I nie dam sobie tego "zgasić" przez bandę zgorzkniałych, smutnych zakompleksionych ludzi. 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na kobiety. To niesamowita siła. Będę głosował na kobietę. Jeżeli wygramy to będzie to dopiero początek, początek trudnych czasów z cholernie silną , skonsolidowaną i bogatą opozycją na karku.

Ale macie rację , tu bój się toczy też o tak wydawało by się prozaiczną i naturalną sprawę, jak uśmiech na twarzy :) 

  • Lubię to 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ostrzegam przed zbyt wylewnymi opiniami. Chcemy spokoju na forum bo chyba wystarczająco dużo jadu wylewa się we wszystkich mediach w związku z sytuacją polityczną w kraju. Proszę unikajcie personalnych przytyków. 

@lysy kieruję te słowa również do Ciebie. Post ukryłem bo jest zbyt personalny. 

Pozdrawiam.

Mariusz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lysy napisał:

@MariuszZ Mariusz, szkoda że to działa tylko w jedną stronę. Widzisz, jestem taką mendą, że pewnych rzeczy nie odpuszczę.

Może napisz na PW do Krafta, to co napisałeś tutaj.

Bo gdziekolwiek to napiszesz na tym forum, to znów zostanie schowane.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kraft napisał:

Najlepiej po podejściu do komisji od razu wygłosić formułkę "bez referendum". 

Oglądam konferencję PKW . Ale jaja. Obruszyło się TVPinfo i PAP / pseudodziennikarze/ , że komisje pytają : " Czy wszystkie karty wydać ?" . Inni nie mają jakoś z tym problemu. 

Oni są naprawdę nienormalni. Przecież odpowiedź na tak zadane pytanie może brzmieć " tak" lub "nie" i tyle. Ale widocznie ich niestety intelektualnie to przerasta :) 

  • Lubię to 4
  • Gratulacje 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tomek4446 napisał:

Druga konferencja PKW i mimo , że mieli 5 godzin na myślenie nadal TVP info nie skumało i nadal pyta o to samo. Czyli co z pytaniami komisji " Czy wszystkie karty wydać ? " :) 

No cóż , poziom sięgnął dna. Dna od spodu :) 

https://wiadomosci.wp.pl/pkw-przyznaje-ze-jest-problem-chodzi-o-referendum-6952479752649664a

Jak myślisz czemu członkowie komisji pytają czy wydać kartę referendalną ? 

9 godzin temu, Rafał S napisał:

UWAGA: Nie wiem, jak jest gdzie indziej, ale u nas komisja wydaje karty do głosowania jako plik / "kanapkę" z kartą referendalną włożoną celowo w środek - pomiędzy pozostałe dwie. Trzeba szybko zareagować i nie dać się na to nabrać.

U mnie żadnej "kanapki" nie było. 

Zwróciłeś uwagę na format kart ? Referendalna i senacka są znacznie mniejsze, może dlatego odniosłeś wrażenie że była skitrana ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tomek4446 napisał:

mimo , że mieli 5 godzin na myślenie nadal TVP info nie skumało i nadal pyta o to samo. Czyli co z pytaniami komisji " Czy wszystkie karty wydać ? " :) 

Tak sobie myślę . Może im to narysować ? :) 

2 minuty temu, Asia napisał:

Bez względu na rezultaty głosowania, rekordowa frekwencja naprawdę cieszy.

tak , mnie też serce rośnie. Zwracałem uwagę na wiek osób stojących do KW . Dużo ludzi młodych , to raduje. Dzisiaj byłem na treningu , mój trener , młody człowiek powiedział mi , że nigdy dotąd nie głosował. O polityce nie ma pojęcia , poprosił bym mu nakreślił scenę polityczną i programy poszczególnych partii. Pójdzie zagłosować , bo taki klimat powstał wśród jego przyjaciół. Że trzeba.

8 minut temu, Asia napisał:

Nas to też dotyczy.

Masz rację. Czeka nas sporo nauki jak ze sobą dyskutować , spierać się. Bez agresji i merytorycznie. Musimy się nauczyć , że ktoś kto ma inne zdanie niekoniecznie jest naszym wrogiem. 

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AudioTube napisał:

O której wyniki podadzą? Deszcz leje i tv nie hula na Kaszubach.

"Wyniki później niż zwykle

Z prognoz ekspertów oraz wypowiedzi szefa Państwowej Komisji Wyborczej Sylwestra Marciniaka wynika, że – jakkolwiek najbardziej optymistyczne prognozy wskazują na noc z poniedziałku na wtorek – realnie spodziewać się wyników wyborów możemy dopiero we wtorek, przy sprawnym działaniu komisji już przed południem."

Źródło rp.pl

3 minuty temu, tomek4446 napisał:

Nie . Pytają " Czy wydać komplet kart ? " .

A nawet jak pytanie by brzmiało tak jak piszesz to wystarczy powiedzieć "tak " lub " nie". 

W czym problem ? 

 

Jak myślisz czemu członkowie komisji pytają czy "wydać komplet kart" ?

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biurokracja od czasu upadku komuny rozrosła się trzykrotnie
Z tą różnicą, że zamiast jednej, stanowiska obsadzają cztery partie
Czyniące zasadniczo to samo w ramach jednego modelu
Władza korupcja i kłamstwa prowadzą najlepiej do celu

Różnica, że jedni mówią, że PRL była „cool", a drudzy, że nie
I że jedni mówią, że pewno Boga nie ma, a drudzy mówią, że jest
Ale zasadniczo to jest jedna formacja nad wyraz pasożytnicza
Takie dwie strony jednej chorągiewki tak tutaj zazwyczaj naliczam

I na przykład w cenie benzyny 70% to podatek
Na utrzymanie tej hydry nienasyconej, ich dzieci, żon i matek
I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
Świadomie uszczuplającym dochody państwa bezideowcem

  • Lubię to 2
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...