Skocz do zawartości

Offtopic


Dzik

Recommended Posts

10 godzin temu, majkel74 napisał:

Kurde, a TVP1 wciąż mówią ze wszyscy w Polsce są bogaci i szczęśliwi, chyba już najbogatsi i najszczęśliwsi w całej Europie po tych 8 latach najwspanialszych rządów w historii Polski, a tu taka sytuacja … taki tragizm biednych audiofili wyzyskiwanych przez niedobrych, bogatych szefów, przez te „elyty”, jak to możliwe?

Oni mówią o swoich 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
3 minuty temu, maxredaktor napisał:

Mark Knopfler wystawił na aukcji 120 swoich gitar i piecyków, poszły za ponad osiem milionów funtów.

Gdyby wystawiał instrumenty pojedynczo w większych odstępach czasu, to jak nic dostałby za nie więcej. I ucieszył przy tym większą liczbę kolekcjonerów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Adi777 napisał:

Ciekawe, jak to będzie

Normalnie , krew , pot i łzy :) 

Właśnie wróciłem z treningu. Działam trzy razy w tygodniu. Dwa razy z trenerem , raz sam. Decyzja o pracy z trenerem jest właściwa. Nie ma szans by na początku i mówię tu o miesiącach a nie dniach nauczyć się prawidłowej techniki. A krzywdę można sobie zrobić niezwykle łatwo. 

Po dwóch latach jestem w stanie docenić jak ciężka jest praca nad sobą i ile było zaniedbań.

Ja zacząłem , a w zasadzie trener postanowił ,od wzmocnienia mięśni głębokich , koordynacji , uruchomienia łopatek i tych wszystkich elementów gdzie było najgorzej. Do wychwycenia służą testy , które powinieneś mieć przed pierwszym treningiem. 

Lubię to zmęczenie , odstresowuje  mnie , choć na efekty treningu trzeba długo czekać. 

No i jeszcze u mnie duży plus , bo zmieniłem dzięki niemu całkowicie odżywianie. Czuje się lżejszy , mam więcej energii. Jak się zrobi cieplej dorzucę jeszcze jeden trening samemu i obydwa przed pracą. Zupełnie inaczej wtedy funkcjonuje w robocie.

A co do żarcia jestem obecnie od dwóch m-cy na pewnym eksperymencie. Kalorie głównie z białka i liczba dzienna na "0" , czyli tyle ile potrzebuje . Ani masa , ani redukcja. Na śniadanie i kolację żre proszek z mlekiem :) Czyli , koktajl odżywczy , błonnik, białko , multiwitaminę , tłuszcz omega , łyżkę oliwy z oliwek. Jeszcze żyję :) 

@Adi777 życzę wytrwałości. To co zacząłeś naprawdę się opłaca . I nie mówię o sylwetce ale o funkcjonowaniu w codziennym życiu.

IMG_1810.JPG

IMG_1915.PNG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tomek4446 napisał:

Nie ma szans by na początku i mówię tu o miesiącach a nie dniach nauczyć się prawidłowej techniki. A krzywdę można sobie zrobić niezwykle łatwo. 

Zgadza się,  wystarczy czasem popatrzeć na innych na takiej siłowni 😉

41 minut temu, tomek4446 napisał:

multiwitaminę

Ale wiesz, że niektóre witaminy, czy minerały w takich multiskladach wzajemnie się wykluczają? 

Bo jedne mogą niwelować wchłanianie drugich, nie wszystkie powinno się łączyć, ale producenci mają wywalone, ważne że schodzi z półek.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...