Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 548 tematów w tym forum

  1. minni wieża ok 1000 zł

    • 3 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 2,9k wyświetleń
  2. Mirofon stereo do pleneru

    • 4 odpowiedzi
    • 2,7k wyświetleń
    • 315 odpowiedzi
    • 59,4k wyświetleń
  3. Mission

    • 2 odpowiedzi
    • 3,5k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 6,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 8,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 504 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  4. Mission LX-5 MK2

    • 0 odpowiedzi
    • 388 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 5,3k wyświetleń
  5. Mission M34 vs M34i

    • 9 odpowiedzi
    • 7,4k wyświetleń
  6. Mission M34i - problem

    • 2 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 767 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
  7. Mission M34i z NAD C326

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 8,5k wyświetleń
  8. mission m64i czy m34i

    • 5 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń
  9. mission QX-5 1 2

    • 29 odpowiedzi
    • 7,6k wyświetleń
  10. Missiony warto ?

    • 1 odpowiedź
    • 1,7k wyświetleń
  11. MISTRAL

    • 3 odpowiedzi
    • 3,7k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 982 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2,8k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Ok, jest to dla nas informacja. Dzięki.
    • Cześć Proponujemy dopisać do tej listy, uznany produkt od B&W czyli PX7s2e https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-z-redukcja-szumow/bowers-wilkins-px7-s2e.html szlachetne wykonanie, dobre materiały i naszym zdaniem wyróżniające się na rynku. Dość uniwersalne w dźwięku, proponujemy posłuchać      
    • Oczywiście, że jest, ale pewne szczegóły (...) zostawię dla siebie, żeby ktoś opatrznie nie wykorzystał tego przeciwko mnie  Natomiast konkretnie, to żeby nie było, to:   Umówiona wizyta na odsłuch B&W oraz Elac. A żeby się jeszcze zgrać w terminie, to co najmniej tydzień naprzód należy się umawiać. Z niecierpliwością człowiek czeka, przyjeżdża i dowiaduje się na miejscu od "sprzedawczyka" mającego minę: olewacko-zatroskaną, że Elac w tym czasie się sprzedały. 30km jazdy (w jedną stronę) i 2h stracone, bo to centrum Krakowa - psu na budę! Myślę sobie, żeby czas nie był do końca zmarnowany, to poprosiłem oprócz B&W o inne Elac. "Sprzedawczyk" spojrzał na mnie z miną (...) i rzekł coś w stylu: -ale one kosztują ponad 20kPLN! I z miną (...) wniósł do sali odsłuchowej.  Naprawdę, odechciało się słuchać tych głośników. Jak stamtąd wyszedłem... i zobaczyłem słońce, to poczułem rzeczywistą ulgę. Czy podać jeszcze termin, kiedy była dokładnie umówiona ta wizyta? ...bo nie rozumiem po co te dociekliwości?  
    • Cześć, u nas znajdziesz nieco większą wersję Pioneerów, DM-50D. Warto sprawdzić, w razie czego zapraszam  Do takiej muzyki moim zdaniem będą pasować  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...