Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 658 tematów w tym forum

  1. zestaw stereo

    • 2 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  2. Problem z pilotem od YAMAHY

    • 8 odpowiedzi
    • 4,9k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
  3. Focal Chorus 716

    • 21 odpowiedzi
    • 8,7k wyświetleń
  4. Stereo do 10tys zł

    • 16 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
  5. Zestaw stereo (około 2k)

    • 8 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,7k wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 3,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 866 wyświetleń
  6. Pomoc w zakupie zestawu.

    • 8 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 7,5k wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  7. Zestaw stereo do 1000 zł 1 2

    • 34 odpowiedzi
    • 8,7k wyświetleń
  8. Kolumny podstawkowe do 3.000pln

    • 16 odpowiedzi
    • 5,9k wyświetleń
  9. Pliki DSD

    • 0 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 4,4k wyświetleń
    • 47 odpowiedzi
    • 11,5k wyświetleń
    • 64 odpowiedzi
    • 24,7k wyświetleń
  10. Wybór podłogówek

    • 0 odpowiedzi
    • 796 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,7k wyświetleń
    • 43 odpowiedzi
    • 8,4k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 17,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 72 odpowiedzi
    • 24,7k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Musi być spokój i opanowanie  inaczej można tylko takie przełączniki popsuć - jest ryzyko i jest zabawa:) Robota niewdzięczna ale dająca satysfakcję.Warto wspomnieć o przełączniki phono mm/mc z słynną niebieską taśmą…tutaj łatwo zrobić wtopę i jak to potem naprawić…
    • Przyznam ze mimo przesluchania duzej ilosci sprzetu nie mialem okazji posluchac żadnej lampy.Moze czas odstawic tranzystor i dorosnac do lampy 🤔 
    • To ja z innej strony. Ale. Fajnie by było zbudować  system w domu który....daje tyle samo przyjemności co w  garażu....a najlepiej więcej. O to chodzi panie. Ja kupiłem nowe  Diamond 28, mk1 ,już są przeze mnie w pełni wygrzane. Przesłuchalem z 6...7 tranzystorami.  Żaden nie dał takiej  przyjemności z słuchania jak lampa.  Ale nie Fezz.... Unison Research Simply Italy. Wypełnienie daje radochę, a po odkręceniu gały , nic się nie zmienia . Głośniej , a zero kompresji.  Nigdy w życiu wcześniej nie znałem lampy. A dodatkowo jest zabawa , jak się skończą obecne to można zarzucic inne , które dają istotne zmiany w brzmieniu.. Bonus....przy cichym słuchaniu..... Wieczorem....jak już wszyscy w domu śpią.......Jest Bas.  
    • No Tomek, rozbieranie i czyszczenie tych selektorow urosło do poziomu wiedzy tajemnej, a Ty pyk... i wyczyszczony. I nawet orderu sobie nie przypioleś. Tez mi się przypomniała pewna historia z elektroniką, ktora wyslalem do odrestaurowania do internetowego mistsza. Odebralem ją po 3 latach, nieruszoną, a moj serwisant zrobil ja w tydzień, rozbierajac na czesci pierwsze i w 20 min kupil wszystkie niedostepne części, ktorych szukanie komus innemu zajelo 3 lata. Są serwisanci i ... serwisanci.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...