Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 933 tematów w tym forum

    • 0 odpowiedzi
    • 358 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 210 wyświetleń
  1. Pierwsze Hi Stereo

    • 0 odpowiedzi
    • 954 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 915 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 235 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 357 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 420 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 562 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 766 wyświetleń
  2. Zestaw stereo do 4000zł

    • 0 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
  3. Zestaw stereo do 5000 zł

    • 0 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 190 wyświetleń
  4. stereo do kina domowego

    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  5. Wzmacniacz do 3, 5, 7k pln

    • 0 odpowiedzi
    • 584 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 538 wyświetleń
  6. Pytanie odnośnie deezera?

    • 0 odpowiedzi
    • 301 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 288 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 909 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 900 wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Niech mu świetnie służą jeśli się na nie zdecydował.    Nie okazali tego w żaden sposób. Praktycznie od razu padło stwierdzenie, że czuć moc. Chwilę posłuchali i wrócili do swoich zajęć. Synthesis też im nie przeszkadzał.    Tak, mam te kolumny z podpisu. Jeśli chodzi o brzmienie, równowagę tonalną czy dynamikę, to z tych które do tej pory słyszałem, najbliższe są Sonus Faber Olympica Nova 3. Pod tym względem usłyszałem praktycznie to co mam w domu. Różnica była w rysowaniu sceny. Tam gdzie moje Quadrale bardzo ładnie szkicują to co się dzieje na scenie, SF dorzuca jeszcze delikatne cieniowanie ołówkiem. Niemniej, żeby je w pełni porównać, to trzeba by było je porównać w tym samym pomieszczeniu i tym samym czasie.  Biorąc pod uwagę zejście basu to pewnie Olympica Nova 5 będzie bliższa, bo Trójka nie schodzi tak nisko. Jednak Piątki nie słuchałem więc tu 100% pewności nie mam.  Możliwości przekazu szczegółów tych kolumn pokazały dopiero wzmacniacze Quadrala (Aurum A8 i A9). Przy czym nie ma tu żadnych jazgotliwych męczących dźwięków. Po prostu słychać więcej i nie ma tu żadnej męczarni. Można spokojnie słuchac godzinami. Niestety, słabe realizacje są pokazywane natychmiast.     Przepraszam, nic nie poradzę na to, że tak to usłyszałem w porównaniu do innych odsłuchiwanych w tym samym czasie kolumn. Jak słuchałem wiele miesięcy wcześniej, w tym samym miejscu Jasperów 23 kontra Focal Aria 948 (oba z Atollem in300) to nie zauważyłem wtedy takiej tendencji.    
    • @ufo27Miałem Diamondy 28 (rok) 30 (miesiąc) oraz Jasper 25mk II (2 lata) (obecnie 18) moi dwóch znajomych połączyło je z piecami za ponad 30 tysi, a trzeci z Monblokami (mnie na to nie stać) osoba która odkupiła je ode mnie również miała jakiś drogi kloc ważył ze 4dychy, ogólnie średnio się to pokrywa co wspomniał @Chmarski, ale fakt są ciemniejszej od reszty tych jazgotników, recenzja tego Fabera jest bardziej zbliżona jak rzeczywiście grają. Co do tego filmu powyżej to jak oni wybiorą numery odsłuchowe to ręce opadają jeszcze brakowało Dire Straits czy jakoś tak to się zwie, przecież tam nawet nie ma żadnego wałka energicznego i basowego już nie wspomnę o jakieś szybkiej stopie. Jak wspomniałeś o Klipschach to te wielkie kobyły dokładnie tak grają jak opisałeś, idealnie w punkt.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...