Skocz do zawartości

Wasze systemy...


npl

Recommended Posts

4 minuty temu, Chyba Miro 84 napisał:

Ale widzę że lutować... nie bardzo

To nie moje dzieło. Taki już nabyłem. Ja wlutowałem tylko dwa przewody nowego zasilającego. Muszę Ci powiedzieć , że może nie wygląda , ale połączenia są zrobione cholernie solidnie. Kable skręcone ,a dopiero potem lutowane . Przez oczka pinów przewleczone , skręcone solidnie i pokryte cyną. Wyraźnie postawiono na trwałość kosztem estetyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafo Technics jest zdecydowanie wyższej klasy - tutaj widać solidne wykonanie a i moc tego trafa jest nieporównywalnie wyższa od tego wyprodukowanego w CHRL:). To małe trafo ma tylko 45W zatem pracuje z gramofonem na granicy swoich możliwości stad też się i grzeje. Trafo Technics nawet nie poczuje obciążenia gramofonu. Technics -bardzo dobry zasilacz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 904 w chwili zakupu były całkowicie pokryte metalizowaną farbą. Niestety przy wyjściu z kartonika cześć farby odpadła. A tak wogóle to w szoku byłem jak zobaczyłem na renach kompletny malunek. Wszystkie jakie widziałem do tej pory były już odrapane.

Mam jeszcze 1 sz z niemieckimi dużymi opisami. Ale bez niemieckiego orła tzw glapy :)

Acha 904 są parką. Co prawda trochę inny nr serii ale z idealnie tym samym wzmocnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, elektron6 napisał:

Sansui BA-2000 czyż nie jest piękny? 
Gra fenomenalnie. Dźwięk dynamiczny, mocny, brak jakiś niedostatków w całym paśmie. Wprawdzie nie jest to BA-5000 ale może kiedyś…

544100A8-9F74-415A-87B9-C5FE10DB98A6.jpeg

2741D571-7123-48A2-B585-93EAECA98328.jpeg

F5CF6FA0-1D7C-42F6-A8EC-3C7AB5E4FCE7.jpeg

7B981B2D-F27E-437A-A78E-5CED36390A38.jpeg

Jest. Był kiedys w sferze moich zainteresowań. Zdecydowałem się na serię integr serii Alpha. Czy żałuję.. nie wiem. W sumie nigdy nie słuchałem chyba serii CA/BA X000

11 godzin temu, 1Ender napisał:

Witek jaki to nr / typ lamp? Gdzie są używane?

REN 904 I REN 1004. Były stosowane w odbiornikach lampowych lat 30,40 i chyba w sprzęcie wojskowym i telekomunikacyjnym.

A jest to trioda.

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Adi777 napisał:

Nie.

😁

Z vintage najbardziej podoba mi się Denon, jeśli dobrze pamiętam. Chyba to był Denon, niestety modelu nie pamiętam. Drewniane boczki ma. Elegancki sprzęcik :)

Jak mi się za młodu jakieś dziewczyny podobały , to imiona pamiętam 🤭 do tej pory .

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...