Skocz do zawartości

Recommended Posts

Doczytałem do momentu 42000-45000zł i stwierdzam ,że jakbym tyle miał na audio to bym sobie kupił fajnego luxmana + jakieś duże monitory typu heresy iv lub jbl a i jeszcze pewnie na jakieś zacne źródło by starczyło , także wtf :D

Zadaję sobie pytanie......nie ile trzeba mieć pieniędzy tzn wolnych środków, ale ile musi być wart system, aby racjonalnie wydać 42-45k na kabel - zakładam, że faktycznie ,,działa" i to słychać. 500 000zł ??

Wiesz......są ludzie dla których drink za 20 000zł to NIC - nawet nie zauważą, że coś im z konta zeszło, więc dla kogoś gdzieś ta racjonalność jest.

Dla mnie ,,idiotyzmem" jest wejść jako nowa firma z takim produktem w takich pieniądzach. Kurcze, rozumiem że nad czymś pracowało się wiele lat......rozumiem, że nie są to bułki czy chleb i nie można na tym zarobić ,,50gr" bo nie sprzedaje się ,,to" codziennie, ale.......(cały czas zakładam, że ten kable ,,działa") to z czego on jest !!!!???? Inaczej.......z czego by nie był to myślę, że patent to jakieś 95%, a 5% koszt materiałów.........niech będzie 10%

Może taki był plan , wyskoczyć z drogim kablem co by ludzie nie pomyśleli iż robili kable za 2000zł a tu takie za 42000 więc pewnie to ten za 2000 ale z pokrętłem "zabawy" :D 

Wątpię by w PL ktoś to kupił ,a na zachodzie też średnio bo kto wyda tyle kasy na coś bez "renomy" , tylko ktoś kto chce mieć jako jedyny i pierwszy na Świecie coś takiego :P Może w tym tkwi zawiły plan , taki top audiofil rozreklamuje i następni będą chętni ;) 

Dla mnie kable z jakimiś pokrętłami to już istne sci-fi

A w tytule tematu jest o ,, niedrogich kablach,, Te wspomniane wyzej to raczej dla snobów, aby pochwalić sie na forach. Widziałbym 100 innych szczytnych celów na które można wydać taką kwotę. No, ale kto bogatemu zabroni?

13 godzin temu, Kamill00 napisał:

Wiesz......są ludzie dla których drink za 20 000zł to NIC - nawet nie zauważą, że coś im z konta zeszło, więc dla kogoś gdzieś ta racjonalność jest.

Ja piszę o tym czy kable zasilające "grają" - nikt nigdy tego nie udowodnił

Jasne że jak ktoś ma kaprys to za biżuterie zapłaci i 100000 ale niech nie mówi że to "gra" tylko z emu się kabelek nowy spodobał