Skocz do zawartości

Ciekawostki aukcyjne i giełdowe, czyli sprzęt sprzedawany na allegro, eBay, hi-fi.pl, itp.


Recommended Posts

Witek - nie wiem jak je podłącza. Wiem jedno , ze sygnał na nie idzie z Gryphona. Widziałe i słuchałem ich kilkanaście minut. 50-tek słuchałem w salonie B&O i wielkiej róznicy nie było pomiędzy nimi. Chciałbym miec jedne lub drugie. Myslę, ze firma za mało jest reklamowana w naszym kraju, a niektóre modele na pewno na to zasługuja. Choćby maleńkie Beovox CX100 , które zbierają kurz w mojej piwnicy. jak na moje , mało doświadczone ucho, to graja nie gorzej niż chwalone na tym forum Dali Mentor Menuet, a może nawet lepiej (Kraft nie obraź się)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audiowit napisał:

Cd bez opcji wyłączenia wyświetlacza nigdy nie jest brane przezemnie pod uwagę. Ten szum wyświetlacza jest nie do zniesienia ;)

A tak bajdelej. Nie wyłączacie wyświetlaczy jak słuchacie muzy?

Witek-coś w tym jest 👍

Wyłączam w zależności od mojego nastroju i potrzeby... oraz od tego, który CD gra. Jak wiesz, niektóre typy wyświetlaczy mają pomijalny wpływ na dźwięk (m.in. moja ulubiona firma 😎 i dotyczy to również wzmacniaczy). A że jest to rzadko stosowane to już inna sprawa.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odłaczane jest wszystko co nie jest aktualnie potrzebne do odtwarzania dzwieku, czyli np. Wyswietlacz czy sekcja cyfrowa gdy korzystam z opcji "analogowej". Chociaz nie jestem "super purystą" (dopuszczam regulacje barwy w niektorych gatunkach) to w źródle dzwieku lubię mieć "spokojna głowę" w kwesti czy coś tam przypadkiem dodatkowo "sieje" niepotrzebnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę, najpierw zobaczę jak będzie wyglądała rozmowa w sprawie mojego ewentualnego rabatu :)

1 godzinę temu, Arko55 napisał:

Ciekawe jak duży pokój ma facet skoro one nie mieszczą się dźwiękiem

Pytanie też z czym je połączył? Jak z elektroniką Naima to faktycznie wszystko może być za duże. Ale już ze zgrabnymi Cyrusami... :)

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...