Skocz do zawartości

Atak hakerski


jarrro

Recommended Posts

 W tamtym tygodniu  moja skrzynka pocztowa została zasypana wiadomościami z  forum audio, powiadomienia pojawiały się  od Chińczyka,  przez całą noc dostałem   kilka tysięcy powiadomień z forum. Jest jakaś dziura  w zabezpieczeniach. Proszę o pomoc.

 

Druga sprawa. Jak  zobaczyć profil użytkownika, chciałbym  przeczytać  stopki niektórych użytkowników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2018 o 19:20, jarrro napisał:

W tamtym tygodniu  moja skrzynka pocztowa została zasypana wiadomościami z  forum audio, powiadomienia pojawiały się  od Chińczyka,  przez całą noc dostałem   kilka tysięcy powiadomień z forum. Jest jakaś dziura  w zabezpieczeniach. Proszę o pomoc. 

A tego to jeszcze nie było. Ale już powinno być lepiej. Nowe konta spamerskie są blokowane.

Dnia 19.09.2018 o 19:20, jarrro napisał:

Druga sprawa. Jak  zobaczyć profil użytkownika, chciałbym  przeczytać  stopki niektórych użytkowników

Stopka jest widoczna tylko na kompie. Nie widać jej na telefonie z tego co wiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 9 months later...

To nie jest jeden "krzaczkopisarz"...
Jakby ktoś się pytał po co jest ograniczenie ilości postów do napisania w ciągu jednego dnia - to m.in. właśnie po to, by był kaganiec. Kiedyś poszło prawie tysiąc wpisów.

Walczymy z tym, ale pojawiają się kolejni. A nie można ograniczyć użytkowników do Europy, bo wtedy niektóre odnośniki nie będą działać 😞 .... zostało to sprawdzone.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

A znasz adresy e-maill , bo byśmy mogli się skrzyknąć i też im wysłać parę , parę tysięcy wiadomości na skrzyneczki :)

Kurcze , że ludzi to bawi , przecież to nie normalne.

Życzę powodzenia w walce. 

Rozumiem iż żartujesz i nie chcesz wysyłać do hakierów swego numeru IP ... często o to głównie im chodzi. Z takimi "ludźmi" używa się proxy lub czegoś grubszego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Rega napisał:

Myślę, że blokada kontynentalna lub krajowa zrobiłaby więcej dobrego niż szkody.

VPN my friend :)

Jedyna skuteczna ochrona przed tego typu spamerami to ręczna aktywacja kont po przesłaniu przez chętnego wypracowania na 300 znaków o wyższości niższego nad wyższym oraz czemu kolumn 85db zawszę będą gorsze od kolumn 85,5 db, if you know what i mean :)

Teraz to i tak w sumie mało tego. Pamiętam z 10 lat temu na jednym z for, wyczyszczenie dziennie z takiego spamu trwało godzinę dwie, a było nas 30 moderatorów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...