Skocz do zawartości

Usunięcie konta z forum


Gość

Recommended Posts

32 minuty temu, misiek x napisał:

Ślepe Testy, czy wszystko ostatnie coś wnoszą, czy w ogóle są na temat czy odnoszą się tylko do w/w usera.?  Fafniak nie zameldował łaskawie ?  Tylko moje pytanie tak go zabolało?

Po pierwsze. 

Zameldowałem o sytuacji która prowokował mr baton vel di batonio vel sirjax

Po drugie 

Nie śledzę twoich wyczynów na forum, nie interesują mnie, nie meldowałem modowi

Po trzecie 

Prosiłem bardzo o pisanie merytoryczne w tamtym temacie 

Po czwarte 

Moderacja wreszcie zaczęła działać normalnie a nie tak jak dotychczas bywało, do czego widać się przyzwyczaiłeś 

Po piąte 

Ten melodramat odchodzenia jest już nudny. Zmieńcie scenarzystę 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz córkę w moim wieku? No i?

'Nie odzywaj się do mnie, bo jesteś za młody?" 🤣 Chyba tak, skoro - "Słuchałem King Crimson, jak Ciebie jeszcze na świecie nie było". 

Zabawny jesteś. Chociaż nie, nie zabawny. Może jesteś dwa razy starszy ode mnie, ale mentalnie chyba jeszcze nie dorosłeś do udzielania się na forach, przynajmniej tak wynika z Twoich wpisów w tym temacie. 

Rzeczywiście, nie ten poziom, 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Adi777 napisał:

Chyba tak, skoro - "Słuchałem King Crimson, jak Ciebie jeszcze na świecie nie było". 

To ja rozpocząłem tamtą nieszczęsną dyskusję i bardzo tego żałuję. Jak widać, skutecznie skłóciłem ze sobą dwu forumowiczów, których lubię. Brawo ja. :(A swoją drogą, skoro wszyscy trzej cenimy King Crimson, to może nie warto się aż tak sprzeczać? :)

Jak porównuję to, co mnie dobiega zza okna z tym, czego słuchają forumowicze, to jest dla mnie oczywiste, że forum jest enklawą kultury muzycznej otoczoną przez barbarzyńców. Uwierzcie mi, że nasi prawdziwi przeciwnicy są nie tutaj, tylko tam na zewnątrz.  Wiem coś o tym, bo mieszkam na pierwszym piętrze w bloku i dociera do mnie tzw. "muzyka" z samochodów na parkingu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafał S napisał:

To ja rozpocząłem tamtą nieszczęsną dyskusję i bardzo tego żałuję.

Nie pamiętam, o co chodziło w tamtej dyskusji, natomiast nie pisz, że niepotrzebnie, bo po to są fora, żeby dyskutować, ścierać się, przedstawiać swoje racje. Ja się nie kłócę, bardziej mnie to bawi 🙂

Nie zawsze jest/będzie miło, i nie zawsze każdy się będzie z każdym zgadzał, to jest normalka. Ja, jak coś mi się nie podoba, to staram się jakieś argumenty przedstawić, w miarę sensowne. Nie wiem, jak Ty, ale ja bardzo lubię dyskutować o muzyce, i niestety internet to jedyne miejsce, gdzie mogę o niej pogadać. "Pieprzniejsze" dyskusje to też nic złego czy niewłaściwego, tylko trzeba pisać z sensem, i najlepiej nie wyjeżdżać z jakimiś wycieczkami osobistymi o "poziomach", bo to trochę słabe jest.

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Adi777 napisał:

 Nie wiem, jak Ty, ale ja bardzo lubię dyskutować o muzyce, i niestety internet to jedyne miejsce, gdzie mogę o niej pogadać.

Niestety wątek "Czego słuchasz" jest niezbyt wygodny pod tym względem. Wolałbym jakiś tematyczny, tylko, że one wymarły. Nawet myślałem, czy któregoś nie wskrzesić, ale co się będę wychylał... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, misiek x napisał:

Prosze o usunięcie mojego konta z forum. 

Naprawdę skończcie już z tym usuwaniem kont. Fajne osoby i chcą odchodzić. Trochę odpocząć od Forum, zregenerować siły, a nie od razu usuwanie konta.

Pozdrawiam-Rafał!

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty w temacie o ślepych testach zostały ukryte tylko ze względu na to, że nie były związane z głównym wątkiem, bardzo proszę o nieodbieranie reakcji moderatora osobiście. Offtopów jest dużo, czasem wadzą, czasem nie, czasem je wyśledzimy, czasem nie, niemniej cel jest taki, żeby generalnie nie rozbijały dyskusji. I rzecz jasna - niesmaczne personalne wycieczki są absolutnie niemile widziane i niedopuszczalne.

Pozdrawiam serdecznie,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, J4Z napisał:

Ten jeszcze nagle, przypadkiem się odezwał. Proszę zabijcie mnie. 🙏

Już dostałeś reprymendę za nazywanie mnie Dzikiem. Mało ci?

Może faktycznie pójdę za radą i tym razem będę pisał bezpośrednio do Szefowej 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafał S napisał:

Wolałbym jakiś tematyczny, tylko, że one wymarły. Nawet myślałem, czy któregoś nie wskrzesić, ale co się będę wychylał... ;)

Wychylaj się, wychylaj ;) Temat Czego słuchasz jest o muzyce, więc ja nie widzę większego problemu, żeby tam były prowadzone jakieś ciekawe dyskusje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

No fakt .... nikt normalny nie nazwał by sam siebie karaluchem.

Sugerujesz, że @Karaluchjest nienormalny? Czyli jaki? Z wypowiedzi powyższego użytkownika wynika, że jest więcej niż normalny.

Z drugiej strony można zapytać "kto normalny afiszuje się na publicznym forum imieniem i nazwiskiem?" 

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem. Napisałem moje 2 grosze żeby zwrócić uwagę na występujący problem. Za dużo czasu i energii poświęcacie na wzajemne "popychanie" się, w stosunku do poruszanej problematyki audio. 

Zdaje sobie sprawę, że czasami trudno dyskutować na argumenty nie odnosząc się personalnie ale proszę i apeluję o umiar i kulturę wypowiedzi. 

Szanujcie się nawet gdy sprawy audio hobby postrzegacie z zupełnie innej perspektywy. 

Pozdrawiam 😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - proszę uspokójcie się!

Bez żadnych aluzji do nicków i tyle.
Dodam, że nick jaki jest każdy widzi, a niedopuszczalne są nicki prowokacyjne, ze słowami obrażającymi innych, faszystowskie, z hasłami politycznymi, religijnymi itp.

Idą Święta -  warto wejść w radosny nastrój a nie przywalać jeden drugiemu!
Tu ma być przyjemnie, a nie nerwowo.
Co innego merytoryczna (czy w miarę merytoryczna...) dyskusja, a co innego ring wolny i sprawdzanie stanu nerwów innych użytkowników!

Czy Wy naprawdę szukacie guza (w sensie: odpoczynku od Forum)? Pytanie dotyczy nie tylko tego wątku ale i innych, oraz inhy użytkowników.

A potem użytkownicy się dziwią, że Administrator i Moderatorzy usuwają niektóre posty ...

Pozdrawiam
PS. "normalny" - w sensie spokojny?  To pytanie bez dalszych odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

No fakt .... nikt normalny nie nazwał by sam siebie karaluchem.

Może w wyjątkiem Kaczejdupy;)

A nie, przepraszam. On też nie nazwał się karaluchem.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...