Skocz do zawartości

Forumowy zlot miłośników AUDIO


lpomis

Recommended Posts

Nastawienie super. No ja jestem mega ciekawy. Nie ukrywam, że jadę z nastawieniem terapeutycznym, z zamiarem wyleczenia się z Hegla. Elektroniki w salonie cała masa ;)

PS Na razie mamy skład bez zmian. Gdyby ktoś z forumowiczów był chętny - są jeszcze miejsca :)

Edytowano przez lpomis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lpomis napisał:

Elektroniki w salonie cała masa ;)

A wytypowałeś coś? Pamiętaj, że mają tam Shanlinga.

https://www.premiumsound.pl/manufacturer/shanling/shanling-a3-2.html

Ten Shanling sprawdził się jako partner dla Scorpio, więc i z Sitarami sobie chyba poradzi. ;)

@tomek4446 - wybrałeś sobie już z Premium Sound jakąś lampę do odsłuchu? Na wszystkie nie wystarczy czasu, tym bardziej, że te ślicznotki podobno lubią się dobrze wygrzać, zanim odsłonią swe uroki. :)

Wojtek, o której zaczynamy?

Edytowano przez Rafał S
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lpomis napisał:

Shanling i piecyki od YBA najbardziej kuszą. No chyba, że bierzesz też swoje Haiku? :D

Nie jestem zmotoryzowany. Planowałem przyjść na piechotę - bez Sola Indigo. Ewentualnych zainteresowanych jego brzmieniem serdecznie zapraszam do siebie po zakończeniu części oficjalnej - to tylko 10 minut jazdy z Premium Sound i do tego mamy parking pod blokiem. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...