Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

54 minuty temu, soberowy napisał:

A to nie wiedziałem, że w latach 2008-2015 nie było patologii i głodnych dzieci.

Oczywiście, że była patologia i głodne dzieci.

Ale wtedy jeszcze ludzie chcieli pracować,  dziś mamy wyhodowane środowisko dejów, którym wszystko się należy z urzędu, bo przecież PiS dał. Do tego roszczeniowi ...

Zobacz sobie na FB ile jest grup dejowskich, jakie durne pytania zadają młode mamuśki i na co to nie chciałyby  wyciągnąć pieniądze. 

To jest pokłosie właśnie. 

Niech będzie te 500+, czy 800+, ale niech jednocześnie będą postawione warunki, oboje do pracy, albo przynajmniej jedno.

A jest jak jest ....

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dedal napisał:

Bardziej mi chodziło o Obajtkow i innych .

Co do pomocy Państwa, zawsze była za mała .

Czyli co kiedyś gówno teraz ,najniższa krajowa -świadczenie i

500+ .

TO się powinno żyć jak pączek w maśle 🙂

Pzdr 

Facet,nisko upadłeś z tym komentarzem,jeśli uważasz że życie z niepełnosprawnym dzieckiem to jak pączek w maśle, tylko dlatego że państwo da jakieś pieniadze,sam piszesz że masz też niepełnosprawne dziecko,zastanów się następnym razem trochę dłużej,zanim edytujesz post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te zdjecia z FB i innych socjalnych mediow, z tymi dejami i ich niesamowitymi pomyslami to prawda?( nie mam FB)

Juz sie modlilem prawie zeby to wymyslone bylo. Niektore teksty jak czytalem, to pierwsza reakcja, byla , nie , to sie nie moze dziac, to nie moze byc prawdziwe. A jednak.😔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomaz75 napisał:

Facet,nisko upadłeś z tym komentarzem,jeśli uważasz że życie z niepełnosprawnym dzieckiem to jak pączek w maśle, tylko dlatego że państwo da jakieś pieniadze,sam piszesz że masz też niepełnosprawne dziecko,zastanów się następnym razem trochę dłużej,zanim edytujesz post.

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to zamilcz. Tyle odemnie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dedal napisał:

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to zamilcz. Tyle odemnie 

29 minut temu, Dedal napisał:

Bardziej mi chodziło o Obajtkow i innych .

Co do pomocy Państwa, zawsze była za mała .

Czyli co kiedyś gówno teraz ,najniższa krajowa -świadczenie i

500+ .

TO się powinno żyć jak pączek w maśle 🙂

Pzdr 

Facet,nisko upadłeś z tym komentarzem,jeśli uważasz że życie z niepełnosprawnym dzieckiem to jak pączek w maśle, tylko dlatego że państwo da jakieś pieniadze,sam piszesz że masz też niepełnosprawne dziecko,zastanów się następnym razem trochę dłużej,zanim edytujesz post.

Nie będziesz mi mówił kiedy mam się zamknąć,to samo dotyczy Ciebie.Nie odpisuj już na moje posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DiBatonio napisał:

Oczywiście, że była patologia i głodne dzieci.

Ale wtedy jeszcze ludzie chcieli pracować

Chcieli ale jak było z pracą każdy wie. Były to lata kiedy dużo osób wyjeżdżało za granicę, a teraz patrząc po znajomych więcej wraca jak wyjeżdża. Niestety nie znam statystyk, patrzę na własne podwórko.

Proszę rycerzy z ruchu ośmiu gwiazd aby byli tak samo wymagający i równie dokładnie patrzyli na ręce nowej władzy jak poprzedniej. Obiektywnie.

Osobiście liczę na merytoryczną debatę ze strony Konfederacji, a pis jeśli chce ponownie dojść do władzy niech pochowa niemedialnych gamoni po kątach, a cała resztę zrobi 11 ugrupowań za nich. 

Niech wszystkim żyje się lepiej, wszystkim. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soberowy napisał:

Chcieli ale jak było z pracą każdy wie. Były to lata kiedy dużo osób wyjeżdżało za granicę, a teraz patrząc po znajomych więcej wraca jak wyjeżdża. Niestety nie znam statystyk, patrzę na własne podwórko.

Proszę rycerzy z ruchu ośmiu gwiazd aby byli tak samo wymagający i równie dokładnie patrzyli na ręce nowej władzy jak poprzedniej. Obiektywnie.

Osobiście liczę na merytoryczną debatę ze strony Konfederacji, a pis jeśli chce ponownie dojść do władzy niech pochowa niemedialnych gamoni po kątach, a cała resztę zrobi 11 ugrupowań za nich. 

Niech wszystkim żyje się lepiej, wszystkim. :)

Michał, ale polityka to ZAWSZE kłamstwa i puste obietnice. 

Na nasze nieszczęście daliśmy się wpuścić w tą wojnę po vs pis i końca nie widać. 

A żeby żyło się lepiej, czego Wam i sobie życzę, to trzeba samemu zadbać o to, a nie liczyć, że da nam ktoś... 

  • Lubię to 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, soberowy napisał:

Niech wszystkim żyje się lepiej, wszystkim.

Też wszystkim nam życzę dostatku. Państwo nie jest od dawania kasy , państwo nie jest od gwarantowania podwyżek , państwo nie jest od szukania komukolwiek dobrze płatnej roboty. 

Państwo jest od stworzenia takich warunków rynkowych by to się zadziało. Reszta zależy od nas. 

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, soberowy napisał:

Proszę rycerzy z ruchu ośmiu gwiazd

Rycerzy?

W tym kraju już mamy Rycerzy Maryjki, zgadnij z jakim ugrupowaniem ta banda idiotów jest kojarzona i zresztą się z nim utożsamia. 

 

23181.jpg

3 godziny temu, soberowy napisał:

Osobiście liczę na merytoryczną debatę ze strony Konfederacji, a pis jeśli chce ponownie dojść do władzy niech pochowa niemedialnych gamoni po kątach, a cała resztę zrobi 11 ugrupowań za nich. 

Taaaa, dziś Braun jak zwykle wymiatał, najbardziej kuriozalne jest zawsze jego przywitanie z mównicy (szczęść boże)bądź co bądź parlamentu, który ma status instytucji świeckiej.

Zaś Jaro jak zwykle swoim zwyczajem pokazał "kulturę", "klasę" i "wychowanie".

😁

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Artur Brol napisał:

Czyli te zdjecia z FB i innych socjalnych mediow, z tymi dejami i ich niesamowitymi pomyslami to prawda?( nie mam FB)

Juz sie modlilem prawie zeby to wymyslone bylo. Niektore teksty jak czytalem, to pierwsza reakcja, byla , nie , to sie nie moze dziac, to nie moze byc prawdziwe. A jednak.😔

Niestety to prawda.

Mała próbka, dla tych co nie wierzą...

 

received_1070331470765250.jpg

received_842950354245175.jpg

received_1057420785684581.jpg

received_290029800685283.jpg

received_1051189192964797.jpg

received_747153287431387.jpg

received_730693391856897.jpg

received_1425583785022009.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DiBatonio A myślałem , że nic mnie już nie zdziwi.

Przypomina mi się Albert Einstein 

" Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. "

Włączyłem tvpis. Nie do wiary. To co dzisiaj nadają to kwintesencja prymitywizmu , zakłamania, manipulacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Artur Brol napisał:

Matko jedyna, i to jest prawdziwe......

Tak, to jest prawdziwe. Kiedyś nie wierzyłem w to co widzę i czytam. 

Jakby to powiedzieć,  moja lewacka partnerka obserwuje te wszystkie grupy, wszystkich nie jestem w stanie zapamiętać, na początku w to nie wierzyłem, ale niestety to prawda.

Często na te grupy wstawiają też screeny ze strony zrzutka pl, to się w pale nie mieści na jakie rzeczy zbierają panie "madki polki".

To jest wręcz patologia, roszczeniowość o której wcześniej pisałem, takie społeczeństwo wyhodowane nam miłościwie panujący przez ostatnie 8 lat.

Widziałem nawet wpis takiej treści, że madka polka wyraża swe zażenowanie i pretensje, że nie może pobierać 500+ na dziecko jeszcze nienarodzone, bo ona od miesiąca, czy dwóch nosi w sobie dziecko i już z tym momentem powinno być naliczane 500+.

To nie są żarty, to się dzieje. 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
15 godzin temu, Rafał S napisał:

Jak to możliwe, że Duda, został prezydentem? Z taką mentalnością??? Mamy nowy rząd, a ja wciąż nie wiem, gdzie jestem. To Europa? Serio???

Nie rozumiem twojego zdziwienia.

Przecież to na niego glosowało pół Polski. Widocznie właśnie coś takiego ludziom odpowiada. I to nie był przypadek. Wybrano go dwa razy. A i teraz cieszy się jakimś rekordowym zaufaniem.

Mnie bardziej ten jego doktorat z prawa dziwi.

  • Lubię to 2
  • Gratulacje 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TAtomicus napisał:

Przecież to na niego glosowało pół Polski.

Jedno wiem. Ja na niego nie głosowałem.

Proszę mnie poprawić. Na pana Dudę Andrzeja zagłosowało około 10.5 mln z około 27mln uprawnionych. 
 

 

Jak długo pan Duda będzie sprawował tą funkcję jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TAtomicus napisał:

Mnie bardziej ten jego doktorat z prawa dziwi.

Bo to teoretyk usiłujący być praktykiem. Niestety, eksperyment się nie udaje i robi jeden wielki bajzel. 

Jak można ułaskawić osobę nieskazaną prawomocnie? Przecież z punktu widzenia prawa to jest odebranie jej szansy na obronę w kolejnych instancjach i być może potencjalnego tam uniewinnienia.

Swoim przedwczesnym ułaskawieniem jasno dał do zrozumienia, że obaj wiadomi panowie są winni, i że on - prezydent doskonale sobie z tego zdaje sprawę. 

45 minut temu, AudioTube napisał:

Jak długo pan Duda będzie sprawował tą funkcję jeszcze?

Przyszły rok

 

IMG-20240109-WA0002.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę była ciekawa rozmowa z prof. Zimmermannem, wykładowcą prawa na UJ.

"We wtorek wieczorem policja weszła do Pałacu Prezydenckiego i zatrzymała Mariusza Kamińskiego oraz Macieja Wąsika. Politycy od rana przebywali w budynku. Tę sytuację komentował w "Kropce nad i" w TVN24 promotor pracy doktorskiej Andrzeja Dudy profesor Jan Zimmermann.

- Kilkanaście razy się wypowiadałem o panu prezydencie jako o moim kiedyś koledze, przyjacielu, a potem doktorze, a potem o prezydencie - mówił profesor. - Z roku na rok moja krytyka wobec prezydenta narastała, bo ciągle widziałem, że łamie konstytucję i ciągle widziałem jego kroki, które nie przystawały do doktora prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego - dodał.

- Mówi się o tym, że to jest mój uczeń. Ja go tego nie uczyłem. On mówi, że ciągle się uczy, więc widocznie go ktoś jeszcze nauczył później tego, jak należy nie tylko omijać konstytucję, ale i omijać prawo karne - dodał".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...