Skocz do zawartości

***** ***


Recommended Posts

28 minut temu, gienas napisał:

tępi mooocno pis.

"Spieprzaj dziadu" i temuż podobnież...

A czy takie slogany są OK jakie były też wypowiadane każdy dokładnie wie nie będę ich cytował. 

 

pobrane(4).jpeg.a577ccf1af3d549a22f50fd274252b70.jpeg5d53d444d8000_o_medium.jpg.f8ca240f0c57ac2d90b8ea2a8d69a2a9.jpg 

 

JBCWyp-tyl-scaled.jpg.57b892c3219fe86b4681d17473733879.jpg

Nie oszukujmy się ale wyborcy DEMOKRATYCZNEJ LEWICY nie przebierali w słowach. 

Szkoda gadać zmykam z tego wątku. 

Pozdrawiam wszystkich Paweł 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, TAtomicus napisał:

@gienas, sugerujesz, że niebezpiecznych przestępców nie należy karać (za wyjątkiem kary śmierci), bo będą się mścić po odbyciu kary?

Przerysowujesz.

Jakie by nie było to jednak było działanie wg prawa. A precedensem można dostać rykoszetem :) .

Będąc politykiem trzeba się umieć umyć do czysta w brudnej wodzie ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem wystąpienie i przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy. Ogólnie było nawiązujące i adekwatne do okazji. Zwróciło moją uwagę coraz większe pozbawianie przemówien pana prezydenta, naleciałości partyjnych. I to dobrze. Jednak tych przemówień lubie słuchac ze względu na inną sprawę. Prezydent nakręca się tym co mówi i w miare upływu czasu coraz bardziej jego przemówienie zamienia  się w krzyk. Śmieszna jest także intonacja, nawiązująca do sposobu przemawiania prezesa. Każde zdanie jest wypowiadane w formie rozkazującej oraz w stylu nie znoszącym jakiejkolwiek opozycji. Przypomina mi to formę przemówień polskich oficjeli sprzed wybuchu wojny. Tam też były wielce górnolotne deklaracje i zupełnie podobny ton ( przynajmniej w wypowiedziach Becka i Rydza Śmigłego). Co nastąpiło później wszyscy wiemy. A postawa w/w panów do zaszczytnych nie należała.  

  • Lubię to 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przypomina mi sytuację z Piłsudskim. Czasem w niektórych kościołach widac portret marszałka. Szczególnie przy okazji świąt takich jak dziś. A to właśnie on jest najbardziej znanym apostatą w dziejach Polski. Tylko, że o tym już niekoniecznie mówi się głośno na forach publicznych. 

@tomek4446A z ta nazwą ulicy to moim zdaniem już bardziej na ten zaszczyt zasłuzył most zaleszczycki. Ostatecznie ,,uratował,, dużo więcej Polaków niż w/w.😋

Edytowano przez Rega
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , znowu zacząłem po ośmiu latach oglądać obrady Sejmu. To co mnie uderza w wypowiedziach posłów pisu to całkowity brak refleksji. Zachowują się jak dzieci ,którym ktoś zabrał zabawkę, a oni nie wiedzą czemu. To żenujący spektakl . Należało by im może przypomnieć klasyka , iż  " mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna , a jak kończy "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, tomek4446 napisał:

Ludzie , znowu zacząłem po ośmiu latach oglądać obrady Sejmu. To co mnie uderza w wypowiedziach posłów pisu to całkowity brak refleksji. Zachowują się jak dzieci ,którym ktoś zabrał zabawkę, a oni nie wiedzą czemu. To żenujący spektakl . Należało by im może przypomnieć klasyka , iż  " mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna , a jak kończy "

Ten kwik jest coraz wymowniejszy.

Najważniejsze, że zaczyna być normalniej, spod sejmu zniknęły barierki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem tvpis . Oni są naprawdę niereformowalni i choćby za to powinni być zdelegalizowani. Znowu ataki na Tuska oparte na cytuje " bardzo prawdopodobnym przewidywaniom " . I tu wyrwane z konteksty wypowiedzi Tuska sprzed 1o lat. 

I płacz , płacz , że tych obiektywnych jak siebie nazywają dziennikarzy chcą wywalić. Argument przeciw ? Kto będzie patrzył jak nie oni Tuskowi na ręce. Jak się nad tym zastanowić , to mają sporą rację. Większych speców od Tuska faktycznie trudno będzie znaleźć. :) 

  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tomek4446 napisał:

Włączyłem tvpis . Oni są naprawdę niereformowalni i choćby za to powinni być zdelegalizowani. Znowu ataki na Tuska oparte na cytuje " bardzo prawdopodobnym przewidywaniom " . I tu wyrwane z konteksty wypowiedzi Tuska sprzed 1o lat. 

I płacz , płacz , że tych obiektywnych jak siebie nazywają dziennikarzy chcą wywalić. Argument przeciw ? Kto będzie patrzył jak nie oni Tuskowi na ręce. Jak się nad tym zastanowić , to mają sporą rację. Większych speców od Tuska faktycznie trudno będzie znaleźć. :) 

Tomek, jeszcze Ciebie to dziwi? osiem ostatnich lat było tego przykładem .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomek4446 napisał:

Włączyłem tvpis . Oni są naprawdę niereformowalni i choćby za to powinni być zdelegalizowani. Znowu ataki na Tuska oparte na cytuje " bardzo prawdopodobnym przewidywaniom " . I tu wyrwane z konteksty wypowiedzi Tuska sprzed 1o lat. 

I płacz , płacz , że tych obiektywnych jak siebie nazywają dziennikarzy chcą wywalić. Argument przeciw ? Kto będzie patrzył jak nie oni Tuskowi na ręce. Jak się nad tym zastanowić , to mają sporą rację. Większych speców od Tuska faktycznie trudno będzie znaleźć. :) 

Ale jak? Przeca Mateo tworzy nierząd, dziś słyszałem w prawilnym radiowęźle że tworzy .... Mateo Mateo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2023 o 21:31, Rega napisał:

A może w planach jest utworzenie stacji podległej PIS i czekają na propozycje pracy, usiłując przypodobać się prezesowi.

Chodzą słuchy o takich planach. Roman , mnie już nawet nie chodzi o to kogo atakują , tylko o poziom w jakim to robią. To nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. To po prostu komórka hejtu za nasze pieniądze. W taki sposób można zniszczyć każdego od Dalajlamy po każdego z nas. Pomówienia , spekulacje , domysły , wróżbiarstwo i to coś nazywa się " Wiadomości " ?

Ci pseudo pismacy tak gadają jak by opozycja już rządziła . Jakieś zarzuty , że jeszcze nie są wypełniane założenia programowe , że nie ma kasy z KPO , że benzyna drożeje ....

Kurna chciałem zauważyć , że nadal rządzą Ci sami goście co przez ostatnie 8 lat , a nie opozycja . To naprawdę sięga już dna nawet jak na standardy tvpis.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2023 o 14:17, AudioTube napisał:

Za kilka tygodni wybory do parlamentu/Sejm w Niderlandy.

Króciutko.

Polityczne trzęsienie we wczorajszych wyborach. Zwykła środa,  frekwencja tylko 78%.
Neoliberalne rządzące partie poległy z kretesem. Zwycięzca zgarnie 37 foteli na 150. Potrzebuje trzech partnerów do rządzenia.

2.5 miliona z około 13mln czeka na spełnienie kilku obietnic.

Natychmiast zakręcić kurek migracji. Mieszkania, służba zdrowia i więcej euro w portfelu dla statystycznego Holendra. 

Formowanie nowego rządu to zapewne kwestia nie tygodni, ale miesięcy. 


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...