Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

1 godzinę temu, Adi777 napisał:

Netherlands zaprasza 😁

Z The Netherlands jak dla mnie tylko Fryzja. Reszta NL to jak mój znajomy z Breda powiada „one big never-ending  traffic jam”. 

7 minut temu, Grzesiek202 napisał:

Nazwa tego miasta jest kluczowa w zrozumieniu ich zdziwienia. Dobra, przepraszam, koniec tematu 🙃.To też moja ziemia.

Ależ to piękny kawałek Polski. Może poza samymi Kielcami;)

Dobra, niech będzie: okolice Ślichowic i Alei Na Stadion, czy jakoś tak,  całkiem przyjemne:)

Edytowano przez sonique
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sonique napisał:

Dobra, niech będzie: okolice Ślichowic i Alei Na Stadion, czy jakoś tak,  całkiem przyjemne:)

Okolice stadionu i Amfiteatru na Kadzielni - jak najbardziej. Ale ta druga dzielnica, to już chyba tylko jeśli bardzo chcesz (a uwierz- nie chcesz 😁), poznać lokalny koloryt. Ty się po prostu musisz do nie odezwać przy okazji wizyty u krewnych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzesiek202 napisał:

Nazwa tego miasta jest kluczowa w zrozumieniu ich zdziwienia. Dobra, przepraszam, koniec tematu 🙃.To też moja ziemia.

Ej ej ja też z Kielc 😆 nie gadajcie Kielce są spoko, fajni położone, tylko 0 perspektyw, poszli w popiersia i niby kulturę, a ludzie nie mają gdzie pracować za uczciwe pieniądze. Całe świętokrzyskie to chyba najbardziej w Polsce zapomniany i zaniedbany ekonomicznie region, północ tylko deczko raczkuje, a na południu bieda z nędza :). Ale da się żyć :).

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wing0 jak dla mnie w punkt. Chciałem już coś napisać o polityce, ale mocno ugryzłem się w jęzor...to znaczy w palec. Widoki i trasy rowerowe mamy piękne. Kielce to taki Białystok (przepraszam, byłem i piękne miasto) południa. A samogon też mamy dobry.

Edytowano przez Grzesiek202
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ostatnio nieco odszedłem od życie Forum , ponieważ większość czasu zajmuje mi noszenie gruzu z pierwszego piętra :) Jak dotąd wg. mojego zegarka 264 kursy góra /dół z dwoma wiadrami cegieł :)

Ale czego się nie robi dla audio / i żony :) / . Więc jak ktoś mi jeszcze raz napisze , że ma problem, bo nie może postawić kolumn , bo szafeczka RTV od ściany do ściany jest nie do ruszenia ..... Zaraz , jak to Wojtek / @lpomis/ powiedziałeś w Bydgoszczy ? A , już wiem " jak pociągnę z dyni " 😂

I na koniec. Przy wywalaniu ścian odkryłem , że wszystkie kable w puszkach mam skręcone ze sobą kombinerkami , bez żadnej izolacji , czy czegokolwiek. I popatrzcie , 27 lat działało ? :)

CCOG7601.JPG

IMG_3969.JPG

IMG_3979.JPG

IMG_3980.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tomek4446 napisał:

I popatrzcie , 27 lat działało ? :)

Panie, to by drugie tyle podziałało jeszcze 😆

Ulala, masz tam co robić.

U mnie w tym tygodniu przeróbka wnęki drzwiowej, trzeba ją przestawić o jednego porotherma. No i pod koniec tygodnia gościu od klimy ma mi powiedzieć, kiedy wchodzą. 

W końcu trochę się ruszy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na wizionerski projekt połączenia otwartej kuchni z łazienką.

19 minut temu, tomek4446 napisał:

264 kursy góra /dół z dwoma wiadrami cegieł :)

Mam nadzieję, że to tylko dodatek do zwykłego treningu, w ramach przygotowań do olimpiady.

A tak serio - oby szybko poszło z remontem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rafał S napisał:

Fajna ta aktywna szerokopasmowa.

No. Na zamówienie z funkcją prania :) 

10 godzin temu, Adi777 napisał:

Ulala, masz tam co robić.

Popatrz sobie co Cię czeka za 27 lat :) 

10 godzin temu, Asia napisał:

Wygląda na wizionerski projekt połączenia otwartej kuchni z łazienką.

Teraz mam w sypialni wannę i lodówkę. Czego chcieć więcej :) 

10 godzin temu, MarcKrawczyk napisał:

O widzę, że nie tylko ja demoluję, co prawda to tylko działka, ale wczoraj 120 kg gruzu do PSZOKu wywiozłem…

Trzymam kciuki i po przyjacielsku współczuje. Ja już zapełniłem niemal cały kontener 7 m3

10 godzin temu, MMarek napisał:

Gdyby nie butki firmy Asics, które zapamiętałem, nigdy bym nie powiedział, że to Tomek

Bo to zdjęcie zaraz potem jak organoleptycznie odkryłem ,że te kable co to je trzymam, są jednak pod napięciem :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek4446- dzięki za uznanie. Oszczędzaj się! Ja nawet nie wspomnę, ze mam serdecznie dość i przez następny rok nie chcę słuchać o jakichkolwiek remontach. A zanosi się na remont łazienki. 

38 minut temu, Rafał S napisał:

organoleptycznie odkryłem ,że te kable co to je trzymam, są jednak pod napięciem :) 

Też to przerobiłem. Stary , a głupi (ja). Okopciła się tylko puszka😄.

A siłownia jak stała tak stoi. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ciekawa historia, ale się złożyło 😄

PS Orientuje się ktoś może z wylewkami? 

Wiem, że są tradycyjne, ale też anhydrytowe. Zastanawiam się, czy warto dopłacać. 

"Anhydrytowa dwa razy szybciej reaguje na zmiany temperatury." 

Czyli szybciej się nagrzewa i zarazem dłużej trzyma ciepło. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rega, cieszy specjalne miejsce na kuchenny system audio:)

Prace wykończeniowe w zupełnie nowym lokum to jeszcze nic takiego ale przeróbki, szczególnie te związane z powstaniem brudu a co gorsza pyłu, w zamieszkanym już miejscu to już inna liga. Dlatego Was @Rega i @tomek4446 podziwiam.

Sam muszę u siebie zmienić położenie trzech lamp sufitowych w salonie i zabieram się do tego jak pies do jeża. Kucie w betonowym stropie, brud, pył... prawdopodobnie wynoszenie wszystkiego z salonu, przykrywanie ścian... nie mogę nawet o tym myśleć! To dlatego uciekam w muzykę...;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sonique napisał:

Sam muszę u siebie zmienić położenie trzech lamp sufitowych w salonie i zabieram się do tego jak pies do jeża. Kucie w betonowym stropie, brud, pył... prawdopodobnie wynoszenie wszystkiego z salonu, przykrywanie ścian... nie mogę nawet o tym myśleć! To dlatego uciekam w muzykę...;)

Może jakiś wariant sufitu podwieszanego (niestandartowego) pomoże uniknąć powyższych problemów🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...